Přejít na obsah

Navigace

BBC Centenary Special
Doctor se vrátí na podzim
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Sil a Flip se v roce 2014 vrátí v nové trilogii BIG FINISH

ilustrační obrázek

Sil, vypočítavé, slimáku podobné, stvoření z planety Thoros Beta v roce 2014 znovu vstoupí do světa Doctora Who. A to v audiodobrodruž­ství napsaném Philipem Martinem. Jedná se o první část plánované trilogie od Big Finish, v němž se představí Colin Baker jako Doktor a Lisa Greenwood jako Flip Jacksonová, jeho odvážná mladá společnice z East Endu.


31.7.2013 14:48   BIG FINISH   Komentáře
 

David Tennant mluví o výročí

ilustrační obrázek

David Tennant nedávno poskytl interview SFX magazínu při natáčení jeho nového filmu, komedie What We Did On Our Holiday (Co jsme dělali o prázdninách)­. A na co jiného se ho mohli ptát, než na jeho návrat do Doctora Who.

Jaký to je pocit být zpět v roli, která z vás udělala sci-fi ikonu?

No, teď už je po všem. Všechno jsme už natočili. Nyní jen musím počkat, až to všichni uvidí. Ale bylo to skvělé se vrátit k něčemu,…


 

The Horns of Nimon – titulky

ilustrační obrázek

Doktor se rozhodne imobilizovat TARDIS, a tak jsou brzy přitaženi k Skonnoské lodi, která přepravuje oběti jejich bohu Nimonovi. 

Tento příběh s pořadovým číslem 17×05 se skládá ze 4 částí a byl poprvé vysílán na přelomu let 1979 a 1980 a je posledním příběhem 17. řady, který byl z této řady odvysílán.

Scénář napsal Anthony Read…


 

Soutěž o lístek na Whocon

ilustrační obrázek

Asi jste už zaznamenali, že se letos bude v Brně konat Whocon a nyní máte možnost vyhrát vstupenku zdarma.
Co pro výhru musíte udělat? V podstatě si jen splnit jeden z největších fanouškovských snů… 

Naše soutěž totiž spočívá v tom, že se vžijete do role hlavního scénáristy Doctora Who. Představte si, že by Steven Moffat skončil společně s Mattem a BBC by oslovila právě vás, abyste se ujali seriálu…


 

Výroční speciál bude vysílán souběžně po celém světě

ilustrační obrázek

Dnešní vydání Sun (ehm, ano, něco jako náš Blesk, ale…) tvrdí, že výroční speciál má být vysílán celosvětově v sobotu 23. listopadu 2013 v 21:00 našeho času. Epizoda by měla být vysílaná ve stejném okamžiku třeba v LA, kde bude právě poledne či v Sydney bude 6 ráno dalšího dne.


 

Scénáře z castingu na 12. Doktora

ilustrační obrázek

V nejnovějším čísle Doctor Who Magazine poskytl Steven Moffat tři scény, které se používají pro konkurz 12. Doktora. A tak vám je nyní přinášíme v češtině.

Moffat jasně řekl, že tyto scény jsou napsány čistě pro konkurz a že nijak neurčují, jaký bude 12. Doktor či jeho příběhy. 

1. INT. TARDIS Nový Doktor kontroluje své nové tělo. Clara ho sleduje. Byla to…


 

Pomozte BIG FINISH natočit film

ilustrační obrázek

Společnost BIG FINISH, která nám přináší (hlavně) audiopříběhy Doctora Who, plánuje natočit celovečerní verzi jejich kraťasu CLEANING UP (Úklid), v němž si zahráli v hlavních rolích Mark Gatiss a Louise Jameson (Leela), a vy jim můžete pomoci.

V BIG FINISH totiž potřebují nejdřív získat alespoň 15 000 ?, aby mohli začít s produkcí filmu. A jak chtějí tuto částku získat? Jednoduše. Od dnešního dne je na jejich stránkách tento krátký film…


23.7.2013 18:01   Různé, BIG FINISH   Komentáře
 

Novinky z RadioTimes

ilustrační obrázek

Dnes vyšlo v Británii nové číslo Radio Times a o Doktorovi tam měli dvě zajímavé informace.
První je, že nový Doctor by se měl ohlásit nejspíše v srpnu a měli bychom se dočkat speciálního Confidentialu, jako tomu bylo tenkrát s Mattem.
A druhou zají­mavější zprávou je to, že by se podle jejich zdrojů měl ve výročním speciálu objevit jeden ze žijících klasických Doktorů.
Zda je tato informace pravdivá či nikoliv, ještě zjistíme. Každopádně jakého klasického Dokotra byste chtěli vidět zpět?


23.7.2013 10:33   50. výročí, Různé   Komentáře (8)
 

Dalekové ve výročním speciálu

ilustrační obrázek

BBC vypustila tři promofotky k výročnímu speciálu Doctora Who. Všechny nám odhalují Daleky… zdá se, že nás čekají nové záběry z časové války…


22.7.2013 09:40   50. výročí   Komentáře (30)
 

Doctor Who a Comic Con 2013

ilustrační obrázek

Jako každý rok se letos konal Comic Con – největší setkání geeků na světě. A Doctor Who na něm nesměl chybět. Zde pro vás máme (snad) všechna videa týkající se Doctora Who z letošního ročníku (krom trailerů). Je toho kupa… a tak se do toho ihned pusťte.

       

 
« Předchozí 1 26 27 28 29 30 31 32 50 75 99 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme