Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

The Keeper of Traken - titulky

ilustrační obrázek

Doktor s Adricem se konečně dostali zpět do N-Prostoru. Krátce na to se v TARDIS objeví mocná bytost známá jako Strážce Trakenu. Traken byl po staletí tím nejmírumilovnějším místem v galaxii, avšak jak se zdá, zlo si nakonec našlo cestu i tam, a pokud nebude zastaveno, mohl by mu celý vesmír podlehnout…


11.9.2013 00:00   Titulky, Classic   Komentáře
 

Fotky z natáčení vánočního speciálu 2013

ilustrační obrázek

Začalo natáčení Mattovy poslední epizody neboli letošního speciálu. A to znamená fotky z natáčení. V naší galerii vám jich přinášíme přes 70. Jak moc se těšíte? Nebo se snad této epizody obáváte?

A tady je jedna velká galerie s fotografiemi v nádherné kvalitě.


 

BBC program na 50. výročí

ilustrační obrázek

BBC oznámila jejich program na 50. výročí Doctora Who.
A konečně jsme se dozvěděli jméno výročního speciálu!

Výroční speciál se jmenuje The Day of the Doctor (Den Doktorův) a má trvat 75 minut.

Smith tvrdí: „Doufám, že si to všichni užijete. Čeká vás toho ještě mnohem víc.“ Dále nás čeká třeba na BBC 2 přednáška…


 

Warriors' Gate - titulky

ilustrační obrázek

Doktor a zbytek posádky TARDIS se objeví na místě, kde nic není. Nebo se to aspoň zdá. Brzy zjistí, že se nachází na místě s nulovými hodnotami. Tohle by mohla být jejich naděje dostat se zpátky do N-Prostoru. Tohle místo však rychle mizí z existence. Dokáží odsud najít cestu dřív, než se tak stane?


 

State of Decay - titulky

ilustrační obrázek

Doktor s Romanou se pokoušejí najít cestu z E-Prostoru a naráží na jednu lehce obydlenou planetu. Planeta se zdá být velice středověká, ale jeví známky vysoké technologie.
Na planetě navíc probíhá čas Sklizně. A Doktor z toho nemá vůbec dobrý pocit. Je možné, že by zde žilo stvoření z gallifreyských legend?


 

Full Circle - titulky

ilustrační obrázek

Doktor zadává do TARDIS souřadnice Gallifrey. Něco se však pokazí a i přesto, že skener jasně ukazuje, že se nachází na Gallifrey, tak venkovní prostředí samotné vypovídá něco jiného.
Blíží se Mlhopád, co za stvoření se v něm může skrývat? A kde to vlastně Doktor je?


6.9.2013 18:56   Titulky, Classic   Komentáře
 

Trailer na An Adventure in Space and Time

ilustrační obrázek

Před pár měsíci ukázali na Doctorovském panelu na Comic Conu v San Diegu Trailery na 50. výročí a na film Marka Gatisse o vzniku seriálu s názvem An Adventure in Space and Time.

A na internetu se konečně dostal od jednoho fanouška alespoň jeden z nich. A to právě na Gatissův film. Kvalita je tedy mizerná, ale i tak je jasné, že tenhle film bude skvělý.


 

Dvanáctý Doktor čtenářům Doctor Who Magazine

ilustrační obrázek

Časopis Doctor Who Magazine otiskl ve svém nejnovějším čísle dopis od nového představitele Doktora. V článku vám přinášíme jeho český překlad.

Drazí všichni,

s nadšením hovořím o výzvě hrát nového Doktora. Fanoušci mě již stihli velmi vřele přivítat, ale je úžasné mít příležitost pozdravit čtenáře Doctor Who Magazine (DWM), kteří jsou, jak vím…


24.8.2013 01:25   Různé   Komentáře (4)
 

Neil Cross zpět pro 8. řadu

ilustrační obrázek

Neil Cross, scénárista, který v minulé řadě napsal epizody The Rings of Akhaten a Hide, odhalil, že byl pozván, aby psal i pro 8. řadu.

„Vracím se,“ říká Cross. „Mám nápady na příběh, ale kdybych vám je řekl, tak bych vás musel zabít. Je tu spousta věcí, které bych chtěl udělat. Steven je očividně zaneprázdněn 50. výročím a vánočním…


17.8.2013 16:44   Různé   Komentáře (17)
 

Vyhlášení soutěže o lístek na Whocon

ilustrační obrázek

Před nějakou dobou jsme vyhlásili soutěž o lístek na Whocon, který se bude pořádat od 22. Do 24. listopadu v Brně.
Úkol zněl jasně… za každou cenu zastavit muže… ehm ne. Úkol zněl, napsat vlastní představu o 8. řadě i s vlastním výběrem 12. Doktora. A nyní zde máme vítěznou řadu!


 
« Předchozí 1 24 25 26 27 28 29 30 50 75 99 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme