Přejít na obsah

Navigace

11x02 - The Ghost Monument
odvysíláno 14. 10. 2018
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Vyhrajte vstupenku na Whocon!

ilustrační obrázek

Před pár dny jsme vás informovali o vzniku Whoconu, který se bude konat během výročního víkendu (22. – 24. listopadu 2013).
Cony však nejsou úplně zadarmo… ale mohou být. Nyní totiž máte možnost vstupenku na con vyhrát a celé vstupné tak mít úplně zadarmo.

Oficiální prohlášení:

Zdravím, připravili jsme si pro vás soutěž o volnou vstupenku na celý con. Nic složitého. Příštích 16 dní najdete na oficiální facebook stránce conu, kdykoliv během dne, otázku,…


 

Doctor na České televizi

ilustrační obrázek

Ano, je to tak, Doctor i se svou TARDIS míří na české televize. Do teď jsme ho u nás mohli vidět jen na kabelovce, nyní je však připraven získat si i srdce lidí, kteří mají jen základní programy. Aneb Česká televize bude vysílat Doctora Who. S dabingem, pod názvem Pán času. O přesném datu vysílání vás budeme informovat. Informaci nám poskytla Lana.


13.6.2013 13:04   Různé   Komentáře (84)
 

BIG FINISH licence prodloužena do roku 2016

ilustrační obrázek

To že Doctor Who není jen seriál, ale že má mnoho dalších podob v podobě knih, audiopříběhů a komiksů, nejspíš víte. A dnešní zpráva se týká právě audiopříběhů. Společnost BIG FINISH vydává každý měsíc minimálně 4 příběhy z Whoniversa. A před pár dny bylo potvrzeno, že dostali licenci až do roku 2016 (společně i s AudioGO, které vydává audia pro nové řady).


13.6.2013 00:24   BIG FINISH   Komentáře
 

Založení českého fanclubu a chystání conu!

ilustrační obrázek

Fanoušků Doctora Who je v České republice hodně a jsou rozdělení na mnoho větví. Fanouškovských stránek a různých blogů a facebookových skupin je také habaděj. A tak se nyní chystá něco, co si bere za úkol shromáždit všechny fanoušky tak nějak „pod jednu střechu“. A tou střechou by mohl být i chystaný, první český, ryze Doctorovský con!


 

Scéna z animace The Tenth Planet

ilustrační obrázek

Vydání dlouho očekávané animace příběhu The Tenth Planet je již pomalu za rohem. A BBC tak vypustila novou scénu, kterou vám přinášíme i s titulky. Animace spatří světlo světa 24. června ve speciálním boxsetu nazvaném „Regenerace“, který obsahuje regenerační příběhy všech Doctorů. Také se nemůžete dočkat?


 

Hlasování o nejlepší příběh Doctora Who začíná...

ilustrační obrázek

V roce 2009 přichystal Doctor Who Magazine k oslavě 200. příběhu (Planet of the Dead) žebříček oblíbenosti daných příběhů. A nyní k oslavě 50. výročí chystá drwho-online podobnou akci. Nyní se můžete stát součástí hlasování i vy! Nezáleží na tom, jestli znáte celého Doctora slovo od slova, nebo jste viděli pouze nové řady (a to třeba ani ne všechny), na každém názoru záleží! I vy můžete všechno změnit!


 

Matt Smith zregeneruje o Vánocích

ilustrační obrázek

Se zlomenými srdci vám musím oznámit, že Matt Smith končí v roli Doctora. Oznámila to přímo BBC. Této novinky už je plný internet, takže o ní nejspíš už víte odjinud, ale teprve teď jsem jakžtakž schopný něco napsat… a to ještě vnitřek článku musel přeložil Phoenix.  Díky mu za to.

EDIT: Přidán rozhovor s Jennou 


 

The Creature From The Pit - titulky

ilustrační obrázek

Po donucené materializaci na Chlorisu se Doktor, Romana a K9 zapletou do politických intrik vládkyně planety, Lady Adrasty. Bujná vegetace skrývá chátru banditů, obří skořápku, lidi pojídající Vlkotravy a v hlubinách staré důlní jámy má něco velkého hrozivé tajemství, které by mohlo zapříčinit zničení samotného Chlorisu…


 

City of Death - titulky

ilustrační obrázek

Doktor s Romanou se ocitnou v Paříži a Doktor se rozhodne jí ukázat krásy pozemského umění. Připletou se však k největší krádeži v dějinách. Ke krádeži, která má financovat konec světa tak jak ho známe…

Přinášíme vám druhý příběh 17. řady, který byl před pár lety zvolen 8mým nejlepším Doctorovským příběhem v dějinách. Skládá se ze 4 částí a vysílal se poprvé v roce 1979.

Příběh je zapsaný pod jménem…


 

Destiny of the Daleks – titulky

ilustrační obrázek

Doktor s Romanou se díky náhodníku ocitnou na planetě, která se už od počátku Doktorovi úplně nezdá. Brzy zjistí, že je tento pocit velice oprávněný, protože jsou na planetě Skaro. A Dalekové jdou z trosek starého daleckého města osvobodit svého stvořitele…

Přinášíme vám 1. příběh 17. řady, který se skládá za 4 částí. Poprvé byl vysílán v roce 1979. V roce 2007 vyšel příběh na DVD se CGI efekty. Jelikož obsahuje jen vylepšené efekty, titulky sedí na…


 
« Předchozí 1 24 25 26 27 28 29 30 48 72 95 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

The Woman Who Fell To Earth
  • Stav překladu: 50% (13.10. 16:57)
  • To se vleče, co? Taky mě to štve
  • Autor: Blackthunder
  • …0p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-BTW.mkv

Nejnovější komentáře

Doporučujeme