Přejít na obsah

Navigace

Revolution of the Daleks
Doctor se vrátí
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Soutěž o lístek na Whocon

ilustrační obrázek

Asi jste už zaznamenali, že se letos bude v Brně konat Whocon a nyní máte možnost vyhrát vstupenku zdarma.
Co pro výhru musíte udělat? V podstatě si jen splnit jeden z největších fanouškovských snů… 

Naše soutěž totiž spočívá v tom, že se vžijete do role hlavního scénáristy Doctora Who. Představte si, že by Steven Moffat skončil společně s Mattem a BBC by oslovila právě vás, abyste se ujali seriálu…


 

Výroční speciál bude vysílán souběžně po celém světě

ilustrační obrázek

Dnešní vydání Sun (ehm, ano, něco jako náš Blesk, ale…) tvrdí, že výroční speciál má být vysílán celosvětově v sobotu 23. listopadu 2013 v 21:00 našeho času. Epizoda by měla být vysílaná ve stejném okamžiku třeba v LA, kde bude právě poledne či v Sydney bude 6 ráno dalšího dne.


 

Scénáře z castingu na 12. Doktora

ilustrační obrázek

V nejnovějším čísle Doctor Who Magazine poskytl Steven Moffat tři scény, které se používají pro konkurz 12. Doktora. A tak vám je nyní přinášíme v češtině.

Moffat jasně řekl, že tyto scény jsou napsány čistě pro konkurz a že nijak neurčují, jaký bude 12. Doktor či jeho příběhy. 

1. INT. TARDIS Nový Doktor kontroluje své nové tělo. Clara ho sleduje. Byla to…


 

Pomozte BIG FINISH natočit film

ilustrační obrázek

Společnost BIG FINISH, která nám přináší (hlavně) audiopříběhy Doctora Who, plánuje natočit celovečerní verzi jejich kraťasu CLEANING UP (Úklid), v němž si zahráli v hlavních rolích Mark Gatiss a Louise Jameson (Leela), a vy jim můžete pomoci.

V BIG FINISH totiž potřebují nejdřív získat alespoň 15 000 ?, aby mohli začít s produkcí filmu. A jak chtějí tuto částku získat? Jednoduše. Od dnešního dne je na jejich stránkách tento krátký film…


23.7.2013 18:01   Různé, BIG FINISH   Komentáře
 

Novinky z RadioTimes

ilustrační obrázek

Dnes vyšlo v Británii nové číslo Radio Times a o Doktorovi tam měli dvě zajímavé informace.
První je, že nový Doctor by se měl ohlásit nejspíše v srpnu a měli bychom se dočkat speciálního Confidentialu, jako tomu bylo tenkrát s Mattem.
A druhou zají­mavější zprávou je to, že by se podle jejich zdrojů měl ve výročním speciálu objevit jeden ze žijících klasických Doktorů.
Zda je tato informace pravdivá či nikoliv, ještě zjistíme. Každopádně jakého klasického Dokotra byste chtěli vidět zpět?


23.7.2013 10:33   50. výročí, Různé   Komentáře (8)
 

Dalekové ve výročním speciálu

ilustrační obrázek

BBC vypustila tři promofotky k výročnímu speciálu Doctora Who. Všechny nám odhalují Daleky… zdá se, že nás čekají nové záběry z časové války…


22.7.2013 09:40   50. výročí   Komentáře (30)
 

Doctor Who a Comic Con 2013

ilustrační obrázek

Jako každý rok se letos konal Comic Con – největší setkání geeků na světě. A Doctor Who na něm nesměl chybět. Zde pro vás máme (snad) všechna videa týkající se Doctora Who z letošního ročníku (krom trailerů). Je toho kupa… a tak se do toho ihned pusťte.

       

 

Nightmare of Eden - titulky

ilustrační obrázek

Doktor, Romana a K9 se ocitnou na palubě výletní lodi Empress, která se po výskoku z hyperprostoru srazila s osobní lodí Hekaté. To však není jediný problém. Někdo na lodi pašuje nebezpečnou drogu… a nebojí se zbavit lidí, kteří v tom začnou čmuchat.

Jedná se o 4. příběh 17. řady, který se skládá ze 4 částí. Poprvé byl vysílán v roce 1979.

Příběh napsal Bob Baker. Režie se ujal Alan Bromly.

Titulky naleznete zde. Příběh naleznete zde.


 

Střípky z Doctor Who Prom 2013

ilustrační obrázek

Včera běžela v Royal Albert Hall další verze Doctor Who Prom a zdá se, že to bylo zatím to nejlepší vydání. Nejen že se objevil sám Doctor a Clara, ale i Strax, Vastra, 5. Doctor a Susan. Tentokrát zahrála hudba i z classických řad a úplně nová píseň speciálně k oslavě 50. let, kterou složil Murray Gold.


 

Dnes běží Doctor Who Prom

ilustrační obrázek

Royal Albert Hall opět hostí speciální doctorovský koncert plný hudby Murrayho Golda a monster. Pokud jste nesehnali lístky, ale přesto si chcete koncert vychutnat alespoň v jeho zvukové podobě, tak stačí dnes od 20:30 našeho času poslouchat radio BBC 3. Záznam koncertu se má opakovat v úterý 16. 7. a na podzim nás pravděpodobně bude čekat i video záznam.


13.7.2013 08:43   50. výročí   Komentáře (14)
 
« Předchozí 1 24 25 26 27 28 29 30 49 73 97 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Twice Upon a Time
  • Vydáno - Stáhnout
  • Autor: Blackthunder
  • …special.proper.720p.hdtv.x264-mtb

Nejnovější komentáře

Doporučujeme