Přejít na obsah

Navigace

Revolution of the Daleks
Doctor se vrátí
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Titulky k The Next Doctor (Live)

ilustrační obrázek

Včera nám byl živě odhalen herec, který se chopí role 12. inkarnace Doktora. Pokud jste včerejší vysílání neviděli, či ho prostě chcete vidět s českými titulky, nyní máte tu možnost!

Titulky jsem dělal převážně z odposlechu a celé časování jsem dělal vlastní, tak prosím omluvte případné chybičky. (Doufám, že během dneška by se měly objevit alespoň jazykové korekce).

Titulky na…


 

12. Doktor odhalen!

ilustrační obrázek

Před malým okamžikem bylo v živém vysílání pořadu: Doctor Who Live: The Next Doctor odhaleno jméno toho, v koho se promění Matt Smith ve vánočním speciálu, a kdo bude již navždy znám jako 12. Doktor… A tou osobou se stává…

EDIT: Přidáno video s 12. Doktorem

Po dlouhém zdržování od lidí, co s Doktorem nemají nic společného i po zdržování od lidí co s Doktorem mají co společného, 

konečně víme kdo je nový Doktor…  

A tohle už by se v novince ukázat nemělo……


 

5. a 6. Doktor dají radu 12.

ilustrační obrázek

Nový Doktor bude oznámen již dnes večer v živém přenosu, který začíná v 20:00 našeho času na BBC1, BBC America, Space a ABC1. Nový Doktor dostane radu od svých minulých inkarnací znázorněných Tomem Bakerem a Peterem Davisonem.

Colin Baker pošle speciál video zprávu, která bude odvysílaná jako součást programu a Peter Davison bude sedět ve studiu, aby mohl nabídnout svou radu živě.

Pořadem bude provázet Zoe Ball. Steven Moffat…


 

Shada - titulky

ilustrační obrázek

Doktor obdrží nouzovou zprávu od Pána času, který se na odpočinek uchýlil na Zemi. Avšak paměť profesora Chronotise již není, co bývala, a tak si z počátku ani neuvědomuje, jakému nebezpečí vlastně všichni čelí. Knihy jsou nejmocnější zbraní ve vesmíru – obzvlášť pokud pochází z Gallifrey a ještě k tomu se ocitnou ve špatných rukách. A navíc, pokud dané knihy vedou k Shadě…


 

12. Doktor bude odhalen již v neděli

ilustrační obrázek

BBC oficiálně oznámila, že jméno 12. Doktora bude odhaleno již tuto neděli v živém vysílání pořadu: Doctor Who Live: The Next Doctor, který poběží v 20:00 našeho času na BBC One

Pořad má trvat půl hodiny a bude ho uvádět živě před publikem Zoe Ball. V pořadu by měl být Steven Moffat, Matt Smith a další starší Doktoři a společníci.

Steven Moffat prohlásil:

„Nadešel čas odhalit,…


 

Adric se vrací…

ilustrační obrázek

… v podobě audiopříběhů.
Právě bylo oznámeno, že Matthew Waterhouse se poprvé od roku 1982 vrátí do své role Adrica. Nové audipříběhy s ním nás čekají v roce 2014.
Pro ty z vás, kteří nevědí, kdo Adric je, připomínáme, že se jedná o společníka 4. a 5. Doctora… a pokud sledujete díly s našimi titulky, tak se již brzy poprvé objeví na palubě TARDIS.


31.7.2013 15:10   BIG FINISH   Komentáře (2)
 

Sil a Flip se v roce 2014 vrátí v nové trilogii BIG FINISH

ilustrační obrázek

Sil, vypočítavé, slimáku podobné, stvoření z planety Thoros Beta v roce 2014 znovu vstoupí do světa Doctora Who. A to v audiodobrodruž­ství napsaném Philipem Martinem. Jedná se o první část plánované trilogie od Big Finish, v němž se představí Colin Baker jako Doktor a Lisa Greenwood jako Flip Jacksonová, jeho odvážná mladá společnice z East Endu.


31.7.2013 14:48   BIG FINISH   Komentáře
 

David Tennant mluví o výročí

ilustrační obrázek

David Tennant nedávno poskytl interview SFX magazínu při natáčení jeho nového filmu, komedie What We Did On Our Holiday (Co jsme dělali o prázdninách)­. A na co jiného se ho mohli ptát, než na jeho návrat do Doctora Who.

Jaký to je pocit být zpět v roli, která z vás udělala sci-fi ikonu?

No, teď už je po všem. Všechno jsme už natočili. Nyní jen musím počkat, až to všichni uvidí. Ale bylo to skvělé se vrátit k něčemu,…


 

The Horns of Nimon – titulky

ilustrační obrázek

Doktor se rozhodne imobilizovat TARDIS, a tak jsou brzy přitaženi k Skonnoské lodi, která přepravuje oběti jejich bohu Nimonovi. 

Tento příběh s pořadovým číslem 17×05 se skládá ze 4 částí a byl poprvé vysílán na přelomu let 1979 a 1980 a je posledním příběhem 17. řady, který byl z této řady odvysílán.

Scénář napsal Anthony Read…


 

Soutěž o lístek na Whocon

ilustrační obrázek

Asi jste už zaznamenali, že se letos bude v Brně konat Whocon a nyní máte možnost vyhrát vstupenku zdarma.
Co pro výhru musíte udělat? V podstatě si jen splnit jeden z největších fanouškovských snů… 

Naše soutěž totiž spočívá v tom, že se vžijete do role hlavního scénáristy Doctora Who. Představte si, že by Steven Moffat skončil společně s Mattem a BBC by oslovila právě vás, abyste se ujali seriálu…


 
« Předchozí 1 23 24 25 26 27 28 29 49 73 97 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Twice Upon a Time
  • Vydáno - Stáhnout
  • Autor: Blackthunder
  • …special.proper.720p.hdtv.x264-mtb

Nejnovější komentáře

Doporučujeme