Přejít na obsah

Navigace

Revolution of the Daleks
Doctor se vrátí
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Colin Baker otevřel obří Dalecké bludiště

ilustrační obrázek

Yorkshirský farmář a whovian Tom Pearcy vytvořil speciální hold k oslavení 50. let Doctora Who. Bludiště se skládá z 300metrového Daleka a tváří 1. a 11. Doctora. Bludiště bylo oficiálně otevřeno včera 6. Doctorem Colinem Bakerem a ode dneška je otevřeno pro veřejnost.


 

1. Doctor žije

ilustrační obrázek

BBC vypustila první oficiální fotku na které je David Bradley jako William Hartnell jako 1. Doctor… zní to složitě? Ale vypadá to dokonale! Tenhle dokument bude skvělý!
Fotku si můžete prohlédnout pěkně v HQ.


11.7.2013 12:10   50. výročí   Komentáře (9)
 

Whocon chystá povídkovou soutěž

ilustrační obrázek

Do Whoconu je ještě daleko, ale přípravy na něj jsou v plném proudu a některé věci se pořádají již před ním. Jako třeba tato povídková soutěž ve které si můžete zkusit napsat vlastní epizodu. 

Oficiální text od tvůrců soutěže: Znáte ten pocit, když sledujete nějakou epizodu a říkáte si, že byste něco takového dokázali taky? Nebo že byste to svedli dokonce lépe než samotní scénáristé? Teď máte…


 

Novinky k Whoconu a fanklubu

ilustrační obrázek

Dámy a pánové Whocon a Doctorovský fanklub vstoupili do další fáze a organizátoři odhalili spoustu nových informací… společně s novým webem. Staňte se členem fanklubu již dnes a dostaňte se tak na con v podstatě zadarmo.

Oficiální zpráva o conu, jeho umístění a ceně a i fanklubu: Název: WHOCON BRNO 2013

Termín konání: 22. až 24. listopadu 2013

Místo konání: Hotel Slovan, Lidická 702/23, Brno

Vstupné (do 15.8.): 

Pátek:…

 

Ztracené epizody objeveny!

ilustrační obrázek

Vždy se vám snažíme na stránky přinášet pouze potvrzené informace a tak jsem byl s touto novinkou velice obezřetný, protože to prostě znělo příliš dobře, aby to byla pravda (dokonce jsem i na ostatních webech psal, že nic nebylo potvrzeno, aby lidem nevznikaly falešné naděje) nyní se však konečně objevilo něco více hmatatelného, než jedna paní povídala. Nikdy jsem se nemýlil raději


19.6.2013 03:18   Classic   Komentáře (20)
 

Festival Fantazie 2013 se blíží

ilustrační obrázek

Whocon letos rozhodně není jediná akce, na které najde Doctor Who své zastoupení. Pokud chcete okusit kouzlo conů již nyní na začátku prázdnin, tak není nic jednoduššího než přijet do Chotěboře na největší setkání fanoušků fantastiky v České republice a to na Festival Fantazie, který se letos koná od 28. 6. – 7. 7. 2013.


 

Natočeno Doctor Who: The Abandoned

ilustrační obrázek

BIG FINISH skončilo natáčení nového audiopříběhu Doctor Who: The Abandoned (Opuštění). Pokud se zajímáte, proč si to zaslouží vlastní novinku, tak je to kvůli tomu, že je to první audiopříběh s plným obsazením, který je psaný jednou z hvězd seriálu.

Scénář napsala Louise Jameson (Leela) a Nigel Fairs (který již napsal mnoho audiopříběhů) a Louise si v něm zahraje po boku jejího Doctora Toma Bakera.

The Abandoned se zcela odehrává na palubě TARDIS.…


18.6.2013 01:55   BIG FINISH   Komentáře
 

Režisér posledního Mattova příběhu oznámen

ilustrační obrázek

To, že Matt Smith zregeneruje o Vánocích, už bohužel víme. O tom, že jeho odchodovou epizodu napíše Steven Moffat, se také nepochybuje, otázka tedy zněla (krom očividné otázky, kdo bude další Doctor): Kdo se zhostí režie? A osobou, která natočí hodinový vánoční speciál, se stal Jamie Payne (Hide).


17.6.2013 21:36   Různé   Komentáře (20)
 

BIG FINISH: ČERVEN 2013

ilustrační obrázek

Po hodně dlouhé době se znovu pokouším oživit novinkovou sekci BIG FINISH. Pokud si již nepamatujete o co se jednalo, tak šlo vždy o novinku, která představovala, jaké příběhy se dají koupit za daný měsíc (hlavně z produkce BIG FINISH, ale i knihy apod.). A nyní jsem se rozhodl tuto sekci obnovit… 


 

Vyhrajte vstupenku na Whocon!

ilustrační obrázek

Před pár dny jsme vás informovali o vzniku Whoconu, který se bude konat během výročního víkendu (22. – 24. listopadu 2013).
Cony však nejsou úplně zadarmo… ale mohou být. Nyní totiž máte možnost vstupenku na con vyhrát a celé vstupné tak mít úplně zadarmo.

Oficiální prohlášení:

Zdravím, připravili jsme si pro vás soutěž o volnou vstupenku na celý con. Nic složitého. Příštích 16 dní najdete na oficiální facebook stránce conu, kdykoliv během dne, otázku,…


 
« Předchozí 1 25 26 27 28 29 30 31 49 73 97 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Twice Upon a Time
  • Vydáno - Stáhnout
  • Autor: Blackthunder
  • …special.proper.720p.hdtv.x264-mtb

Nejnovější komentáře

Doporučujeme