Přejít na obsah

Navigace

Revolution of the Daleks
odvysíláno 1. 1. 2021
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Dalekové ve výročním speciálu

ilustrační obrázek

BBC vypustila tři promofotky k výročnímu speciálu Doctora Who. Všechny nám odhalují Daleky… zdá se, že nás čekají nové záběry z časové války…


22.7.2013 09:40   50. výročí   Komentáře (30)
 

Doctor Who a Comic Con 2013

ilustrační obrázek

Jako každý rok se letos konal Comic Con – největší setkání geeků na světě. A Doctor Who na něm nesměl chybět. Zde pro vás máme (snad) všechna videa týkající se Doctora Who z letošního ročníku (krom trailerů). Je toho kupa… a tak se do toho ihned pusťte.

       

 

Nightmare of Eden - titulky

ilustrační obrázek

Doktor, Romana a K9 se ocitnou na palubě výletní lodi Empress, která se po výskoku z hyperprostoru srazila s osobní lodí Hekaté. To však není jediný problém. Někdo na lodi pašuje nebezpečnou drogu… a nebojí se zbavit lidí, kteří v tom začnou čmuchat.

Jedná se o 4. příběh 17. řady, který se skládá ze 4 částí. Poprvé byl vysílán v roce 1979.

Příběh napsal Bob Baker. Režie se ujal Alan Bromly.

Titulky naleznete zde. Příběh naleznete zde.


 

Střípky z Doctor Who Prom 2013

ilustrační obrázek

Včera běžela v Royal Albert Hall další verze Doctor Who Prom a zdá se, že to bylo zatím to nejlepší vydání. Nejen že se objevil sám Doctor a Clara, ale i Strax, Vastra, 5. Doctor a Susan. Tentokrát zahrála hudba i z classických řad a úplně nová píseň speciálně k oslavě 50. let, kterou složil Murray Gold.


 

Dnes běží Doctor Who Prom

ilustrační obrázek

Royal Albert Hall opět hostí speciální doctorovský koncert plný hudby Murrayho Golda a monster. Pokud jste nesehnali lístky, ale přesto si chcete koncert vychutnat alespoň v jeho zvukové podobě, tak stačí dnes od 20:30 našeho času poslouchat radio BBC 3. Záznam koncertu se má opakovat v úterý 16. 7. a na podzim nás pravděpodobně bude čekat i video záznam.


13.7.2013 08:43   50. výročí   Komentáře (14)
 

Colin Baker otevřel obří Dalecké bludiště

ilustrační obrázek

Yorkshirský farmář a whovian Tom Pearcy vytvořil speciální hold k oslavení 50. let Doctora Who. Bludiště se skládá z 300metrového Daleka a tváří 1. a 11. Doctora. Bludiště bylo oficiálně otevřeno včera 6. Doctorem Colinem Bakerem a ode dneška je otevřeno pro veřejnost.


 

1. Doctor žije

ilustrační obrázek

BBC vypustila první oficiální fotku na které je David Bradley jako William Hartnell jako 1. Doctor… zní to složitě? Ale vypadá to dokonale! Tenhle dokument bude skvělý!
Fotku si můžete prohlédnout pěkně v HQ.


11.7.2013 12:10   50. výročí   Komentáře (9)
 

Whocon chystá povídkovou soutěž

ilustrační obrázek

Do Whoconu je ještě daleko, ale přípravy na něj jsou v plném proudu a některé věci se pořádají již před ním. Jako třeba tato povídková soutěž ve které si můžete zkusit napsat vlastní epizodu. 

Oficiální text od tvůrců soutěže: Znáte ten pocit, když sledujete nějakou epizodu a říkáte si, že byste něco takového dokázali taky? Nebo že byste to svedli dokonce lépe než samotní scénáristé? Teď máte…


 

Novinky k Whoconu a fanklubu

ilustrační obrázek

Dámy a pánové Whocon a Doctorovský fanklub vstoupili do další fáze a organizátoři odhalili spoustu nových informací… společně s novým webem. Staňte se členem fanklubu již dnes a dostaňte se tak na con v podstatě zadarmo.

Oficiální zpráva o conu, jeho umístění a ceně a i fanklubu: Název: WHOCON BRNO 2013

Termín konání: 22. až 24. listopadu 2013

Místo konání: Hotel Slovan, Lidická 702/23, Brno

Vstupné (do 15.8.): 

Pátek:…

 

Ztracené epizody objeveny!

ilustrační obrázek

Vždy se vám snažíme na stránky přinášet pouze potvrzené informace a tak jsem byl s touto novinkou velice obezřetný, protože to prostě znělo příliš dobře, aby to byla pravda (dokonce jsem i na ostatních webech psal, že nic nebylo potvrzeno, aby lidem nevznikaly falešné naděje) nyní se však konečně objevilo něco více hmatatelného, než jedna paní povídala. Nikdy jsem se nemýlil raději


19.6.2013 03:18   Classic   Komentáře (20)
 
« Předchozí 1 25 26 27 28 29 30 31 49 73 97 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Twice Upon a Time
  • Vydáno - Stáhnout
  • Autor: Blackthunder
  • …special.proper.720p.hdtv.x264-mtb

Nejnovější komentáře

Doporučujeme