Přejít na obsah

Navigace

11x02 - The Ghost Monument
odvysíláno 14. 10. 2018
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Sil a Flip se v roce 2014 vrátí v nové trilogii BIG FINISH

ilustrační obrázek

Sil, vypočítavé, slimáku podobné, stvoření z planety Thoros Beta v roce 2014 znovu vstoupí do světa Doctora Who. A to v audiodobrodruž­ství napsaném Philipem Martinem. Jedná se o první část plánované trilogie od Big Finish, v němž se představí Colin Baker jako Doktor a Lisa Greenwood jako Flip Jacksonová, jeho odvážná mladá společnice z East Endu.

„Když jsme o Flipě slyšeli naposledy, slibovala šestému Doktorovi, že se bude snažit omezit svou lehkomyslnost – jenže dokáže leopard změnit své skvrny?“ říká dramaturg Alan Barnes. „Tahle otázka je přítomná v každém příběhu této trilogie.“

Antidote to Oblivion přímo navazuje na Silova televizního dobrodružství Vengeance on VarosThe Trial of the Time Lord (části pět až osm) a audiopříběh Mission to Magnus (příběh BIG FINISH ze série Lost Stories).

„Proradný obchodník Sil je v roce 2014 stejně aktuální jako v roce 1985,“ dodává Alan Barnes, „A je jako vždy ztvárněný úžasným Shabanem Nabilem. V Antidote to Oblivion se Sil snaží ve zprivatizované Británii budoucnosti přeměnit nedostatek v blahobyt… a to za každou cenu!“

Druhým příběhem trilogie je Brood of Erys, v němž je Flip unesena, což Doktora zavede na planetu Asphya a její tajemný měsíc Erys. Nicola Sian, která hrála Clařinu matku v televizním příběhu The Rings of Akhatan, zde pak hostuje jako vesmírná cestovatelka Sarra Vanserová trpící ztrátou paměti.

„Po práci s Philipem Martinem je radost pracovat s dalším brilantním osmdesátkovým scénáristou – staronovým autorem Andrew Smithem. A to na druhém příběhu, který začíná, když TARDIS napadne horda skřítkům podobných stvoření známých jako Drachee …

A posledním příběhem trilogie je Scavenger z pera Williama Gallaghera. Dobrodružství z blízké budoucnosti, ve kterém se anglo-indická mise, která má za úkol zbavit se ve stratosféře vesmírného harampádí, strašlivě pokazí, když se tzv. ‚zombie družice‘ znovu probudí k životu."

V tomto příběhu si také zahraje Anjli Mohindra, která je fanouškům Doctora Who nejvíce známá jako Rani Chandra ze seriálu The Sarah Jane Adventures.


31.7.2013 14:48   BIG FINISH   phoenix1986

Žádné komentáře.

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

The Woman Who Fell To Earth
  • Stav překladu: 50% (13.10. 16:57)
  • To se vleče, co? Taky mě to štve
  • Autor: Blackthunder
  • …0p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-BTW.mkv

Nejnovější komentáře

Doporučujeme