Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Archiv - Akce a cony


Maraton Návratů do budoucnosti v kině!

ilustrační obrázek

Čtete správně! Nejlepší příběh o cestování časem se objeví v kinech. Speciální promítání, pod záštitou Doctor Who FanClubu ČR, proběhne několik dní přede „dnem, kdy nastane budoucnost“ (21. 10. 2015). Tuto slavnou trilogii uvede brněnské univerzitní kino Scala.

Dne 18. října si můžete užít celou triologii na největším plátně v Brně. Celý maraton vás vyjde na 200 korun. Pokud jste studenti, připravte si 180 Kč. Pakliže se zároveň zúčastníte i WHOCONU, vyjdou vás…


 

Spuštěn prodej na besedy s Peterem Purvesem

ilustrační obrázek

Již jsme vás upozorňovali, že na letošním WHOCONu bude první zahraniční host ze seriálu, Peter Purvese, který hrál společníka 1. Doctora, Stevena Taylora.

Jaké jsou ceny? Ke vstupence si může přikoupit balíčky za následující ceny:

• 300 Kč – sezení s místenkou,

• 280 Kč – stání,

• 270 Kč – vstupenka pro členy Doctor Who FanClubu ČR (sezení s místenkou nebo…


13.8.2015 15:00   Akce a cony   Komentáře
 

Peter Purves na WHOCONu!

ilustrační obrázek

Ano, je to tady, oficiálně můžeme oznámit, že prvním zahraničním hostem v historii WHOCONu je Peter Purves, jenž si zahrál společníka 1. Doctora Stevena Taylora (a také postavu „Alabama-mana").

 

Peter Purves se narodil 10. Února 1939. A mohli jsme ho vidět celkem v 44 epizodách (neboli v 10 příbězích) a slyšet ve více než 20 audiopříbězích.

Pokud si chcete připomenout Stevenovu cestu v TARDIS,…


21.6.2015 19:58   Akce a cony   Komentáře
 

Zahraniční host na WHOCONu?

ilustrační obrázek

WHOCON se stále snaží zlepšovat. První ročník se obešel bez hostů, na druhém jste mohli potkat dabéry a letos by mohl jít WHOCON ještě dál… Otázka, stojíte o to?

Změna je jediná konstanta ve vesmíru. To se ví a nikdo to neví víc než fanoušci Doctora Who, a tak se WHOCON musí tohoto zákona vesmíru držet. WHOCON se změnil již minulý ročník (přidáním lini…


 

Spuštěn prodej vstupenek na WHOCON 2015

ilustrační obrázek

Konečně jsme se dočkali a byl spuštěn prodej vstupenek na již třetí ročník největšího setkání fanoušků seriálu Doctor Who u nás – WHOCON.

Letos se Con pořádá, po úspěchu minulého ročníku, opět v Gymnáziu, Brno, třída Kapitána Jaroše 14 a to od 16. do 18. Října 2015.

A jak je již zvykem, počet lístků je omezen. Oba ročníky byly beznadějně…


 

WHOCON na Trpasliconu

ilustrační obrázek

Pro lidi, kteří kvůli porouchané TARDIS nemohou přistát v Brně, je tu možnost alespoň v Praze.
Přijeďte na takový „DemoWhocon“, který se uskuteční v rámci pražského Trpasliconu a to ve dnech 13. – 15. března – tedy přesně za týden.

Čekají vás přednášky, hry a soutěže. A hlavně zábavný večer s Blackthunderem a Phoenixem1986, lidmi, kteří vám již několik let přinášejí titulky na obnovené i klasické série. V rámci tohoto…


 

Potvrzen třetí ročník českého DW festivalu WHOCON Brno.

ilustrační obrázek

Doctor Who FanClub ČR dnes na svých FB stránkách oficiálně potvrdil konání třetího ročníku jediného samostatného DW conu v rámci České republiky. Ten by měl proběhnout příští rok (tedy 2015) od 9. do 11. října. Místem konání by mělo i pro tento rok zůstat gymnázium na třídě Kapitána Jaroše 14.


13.12.2014 21:28   Akce a cony   Komentáře (35)
 

Poslední šance na WHOCON

ilustrační obrázek

Největší setkání Whovianů v České (i té Slovenské) republice se blíží nezadržitelnou rychlostí. Zbývá už jen 15 dní pro to, abyste si zakoupili své lístky.

Letos se WHOCON pořádá ve dnech 3. 10 . – 5. 10. 2014 a to na novém místě. Tento rok se materializuje v Gymnáziu, Brno, třída Kapitána Jaroše 14. 

A WHOCON je teď navíc větší zevnitř. Krom celé…


 

TRANSLATORS OF RASSILON oslaví 4 roky

ilustrační obrázek

Ano, čtete správně.
12. 7. 2014 to budou 4 roky, kdy jsme se domluvili já (Blackthunder) a Phoenix1986, že společně budeme překládat titulky na Classického Doctora.
Tenkrát jsme ještě nebyli známí jako TRANSLATORS OF RASSILON, ale všechno to začalo právě tehdy…

Připojte se k nám v oslavách na živém hangoutu, který se bude konat 12. 7. ve 20:00. Co na vás čeká? Zavzpomínáme, řekneme, co se za ty roky změnilo, odhalíme, co chystáme, a zodpovíme případné…


 

Sledujme Doctora Who (Pán času) na ČT2

ilustrační obrázek

Jak nejspíš víte, ČT2 bude od 10. července opakovat obnovené série. Co možná nevíte je, že je to možná naposledy, co seriál v České televizi uvidíte. Sledovanost byla žalostná. Další série se tedy prý kupovat nechystají.

Možná si říkáte, proč by vás to mělo zajímat, když třeba dabing nemusíte, či přímo nenávidíte? Víte, všechno je propojené. Není náhodou, že nedlouho na to, co začala ČT seriál vysílat, ubjevily se u nás různé předměty s ním spojené a hlavně se brněnské nakladatelství JOTA rozhodlo vydat DW knihu Závoj smutku.

Proto se Doctor Who FanClub ČR rozhodl zorganizovat tuto malou akci:
Odkaz na událost zde


 
« Předchozí 1 2 3 4 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme