Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Objeví se klasický Doktor ve výročí?

ilustrační obrázek

Jeden z původních Doktorů naznačil, že by se mohl objevit ve výročním speciálu…

Během rozhovoru pro Daybreak Peter Davison (5. Doktor) řekl: „Slyšel jsem spoustu drbů, o kterých nemohu nic říct. Vlastně jsou tajné. Mám kopii scénáře se svým jménem.“

Následně pokračoval. „Takže je to přísně tajné, ale jsou tu další věci, spousta jiných věcí, na které by si lidi měli kolem speciálu dávat pozor.“

Radio Times mimochodem v červenci oznámilo, že jeden z klasických Doktorů by se ve speciálu objevit měl.

Myslíte, že z toho něco bude, nebo zase jen fanoušci dělají ukvapené závěry a čeká nás opětovné zklamání?


12.9.2013 13:37   50. výročí   Blackthunder

9 komentářů

Já teda nevím, mě jsou tyhle castingový drby úplně volný, ale myslím si, že pokud Moffat plánoval camea pár starejch doktorů, nejlepší co mohl udělat bylo půl roku předem říct: "Ne, žádný camea nebudou". Nic nerozšíří zprávu o připravovaném projektu tak dobře jako vlna fanouškovskýho hejtování. No a pak, počká pár měsíců, fanoušci se mezitím smíří s výročím bez starých doktorů a když začne vytahovat esa z rukávu, najednou jsou všichni nadšení, másto aby to brali jako samozřejmost. Prostě takhle se dělá buzz.
FordPrefect, 14.9.2013 19:32   reagovat
Podobně, jak to udělal s trailerem na Comic conu. Pro stávající fandy to byl sice obrovský podraz, ale pro oslovení nových diváků to byl perfektní tah. Sice kvůli tomuhle (a dalším věcem) spousta fanoušků Moffata nenávidí, ale on dělá pro DW, co může, a doufám, že v tom bude ještě pár let pokračovat.
Zarwan, 14.9.2013 22:09   reagovat
JÁ CHCI TIMEWAR. Nemusí tam být ani skvělý Matt Smith ani skvělý David Tennant ani podivný John Hurt, ale ať je tam skvělý Eccleston a (ne)zajímavý McGann. Jak TimeWar probíhala a skončila. Nic epičtějšího se vymyslet nedá (?)!
Metal, 12.9.2013 18:39   reagovat
Těžko říct, jak to nakonec bude. Jisté je jen to, že nic není jisté. A taky že nás na výročí čeká nějaké velké překvapení a pokud je pravda, že tam bude Davison a otevřeně o tom spekuluje, tak to překvapení musí být ještě něco většího a bombastičtějšího. Pochybuju totiž, že by největší trumfy speciálu byly takhle vyzrazeny. A když si uvědomím, jaký šok pro nás Moffat připravil v Asylum of the Daleks, tak mi neříkejte, že na výročí nechystá něco mnohem většího. Moffat je mistr v tom, jak si dokáže s fanoušky hrát a s blížícím se výročím to bude stupňovat. Už se nemůžu dočkat, co nám nabídne v traileru. Protože si myslím, že vydají jiný než ten, co byl na CC a ukáže se tam pár věcí, o kterých se povedou vášnivé diskuse.
Věřím, že se ve speciálu objeví scény s minulými Doktory (jako v Name of the Doctor). Už jen proto, že naposledy jsme Doktora opustili v jeho časové linii obklopeného jeho předešlými verzemi, odkud by se měl v průběhu speciálu dostat. Třeba zrovna Pátý mu odtud pomůže...
Zarwan, 12.9.2013 17:13   reagovat
Abych byl upřímnej... tak je mi putna, zda-li tam bude někdo z klasických. Jediného, kterého bych tam rád viděl je McGann. Na ostatní mám BigFinish :-)
Nicolas, 12.9.2013 14:06   reagovat
McGann je taky u Big Finish, takže tě vůbec nechápu :D
Blackthunder, 12.9.2013 14:14   reagovat
McGann ale nedostal veľmi veľa screen time, možno to bude tým :D
BodoInMotion, 12.9.2013 15:46   reagovat
Jop... přesně :-D. Sice mám naposlouchané všechny díly s osmým doktorem, a dost často jsem se u nich bavil více jak u seriálu, tak pořád bych byl rád, kdybych mohl svého oblíbeného Doktora vidět v něčem lepším než byl film :-)
Nicolas, 13.9.2013 15:33   reagovat
Určitě z toho něco bude. Už dlouho nad tím přemýšlím, podle mého názoru "nakrmil" Moffat lidi Tennantem a Piper, fotkama Daleků s vybuchující Galifrey. Vše, co mají fanoušci v myslích je "kdy bude trailer?"
Já osobně třeba přemýšlím, co bude ve výročí ta pravá hrozba? My neřikejte, že po 50ti letech se Doctor utká s Dalekama, se kterým prakticky bojuje každou řadu a Zygonama. Myslím, že fanoušky klasických dílů čeká nějaké to překvapení. Klasický Doctor by byl super, ale i kdyby to nakonec nevyšlo, vyjde něco jiného. Já osobně věřím, že nějaký klasický Doktor se objeví, i když jen na chvilku. Ale pokud ne, zážitek mi to nezkazí.
Elektronicky.Otisk, 12.9.2013 13:52   reagovat

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme