Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Trailer na An Adventure in Space and Time

ilustrační obrázek

Před pár měsíci ukázali na Doctorovském panelu na Comic Conu v San Diegu Trailery na 50. výročí a na film Marka Gatisse o vzniku seriálu s názvem An Adventure in Space and Time.

A na internetu se konečně dostal od jednoho fanouška alespoň jeden z nich. A to právě na Gatissův film. Kvalita je tedy mizerná, ale i tak je jasné, že tenhle film bude skvělý.


27.8.2013 01:41   Trailery, 50. výročí   Blackthunder

19 komentářů

Tak trailer mě nadchl. Už se těším, až to bude hotové :D
Adiira, 28.8.2013 22:36   reagovat
Takže Mycroft Holmes bude dělat dokument o Doctorovi ? No nevím, ale jeho epizody jsou ty nejslabší ( až na Cold War ta je skvělá ).
Metal, 27.8.2013 15:30   reagovat
Unquiet Dead bylo docela dobrý, Idiot's Lantern se mi líbilo, Victory of the Daleks byla slabota (možná jeden z nejhorších dílů) a nepřidali tomu ani ti, co navrhli lentilkový Daleky. Night Terrors jsem viděl jednou a moc si to nepamatuju, takže mě to asi moc nebralo. Cold War byla fajn epizoda, ale ke konci to už nebylo ono. A konečně Crimson Horror - jedna z nejlepších epizod obnovených sérií.
Takže i když se na tom se spoustou lidí neshodnu, já proti němu nic nemám. Navíc Sherlocka dělá myslím skvěle, takže není důvod se bát, že by se mu nepovedlo tohle.
Zarwan, 29.8.2013 00:26   reagovat
Unquiet Dead - velmi slabé. Hrozné využití potenciálu Dickense. Navíc katastrofální efekty.
Idiot's Lantern - jedna z úplně nejslabších epizod.
Victory of Daleks - Gatissův nadprůměr. Celkem pěkná epizoda.
Nights Terror - strašně miloučké. Malinký chlapeček se bojí panenek. Hrůza.
Cold War - jedna z nejlepších epizod. Skaldak se skvělým brněním a příběhem.
The Crimson Horror - Zase nadprůměr, ale tým Vastra,Strax a Jenny se mi nelíbí ( až na Straxe to je hláškař ). Každopádně je tam "poražen" Doctor, takže proč ne ?
Takže má 3 hodně slabé epizody, 2 průměrné a jednu skvělou. Dobrý scénarista může mít slabé epizody, ale hlavně když má i dobré.

Sherlock - Má hroznou režii a poměrně slabý scénář. Těží především z hereckých výkonů ( kde je i Mark dobrý ).
Metal, 29.8.2013 12:52   reagovat
Uf, takže všichni tady píšou scénáře a natáčí seriály, že ví, jak ta práce chodí a čí je to vina, jo? :)
Říct, že Sherlock má mizerný scénář i režii je docela ostré. Popravdě pak už nevím, jak si představujete dobrý seriál.
Jen tak mimochodem, to spíš Doylovy povídky jsou mnohdy slabší. Ano, četla jsem všechny. A některé rozlousknete na páté straně a jiné jsou směšně prosté. Vykřesat z toho nové a dobré epizody je fuška.
Elementary je ptákovina prvního kalibru, postrádá to logiku. A když Sherlock nepoužívá dedukci, je to smutné.
Jinak já osobně považuju celou šestou řadu DW za slátaninu. Není tam ani jeden díl, co by mě doopravdy bavil. Je to kompletně hluchá série s nezajímavým hlavním příběhem, což mě vůči Pondovým dost mrzelo, ale je to tak.

A vůbec, nehažme špínu na jednoho scénáristu. To že je pod příběhem podepsaný jen znamená, že mu bylo zadáno ten děj, který vymyslela banda scénáristů zakompletovat dohromady a odevzdat Moffatovi, který to finálně upravil a poslal vedení producentů, kteří mají největší slovo a můžou ten scénář posílat dokola na přepisování, dokud se nelíbí jim. A tam scénárista už žádné slovo nemá. A chudák režisér pak bojuje s tím, co vedení pořadu vymyslelo. To už nezachrání.
Karkulka, 31.8.2013 09:59   reagovat
Naneštěstí jsem se ke psaní scénářů a posléze jejich natáčení ještě nedostal.

Mizerný ne. Slabý. Jde o to určit správný význam slov ( možná to i já určuji špatně :D ). Mizerný < Slabý. Je to jako třeba tento žebříček : Geniální < Skvělý < Výborný ... . Čili nikoliv mizerný, jen slabý.

A navíc neříkám, že je řešení u Sherlock nějak "prosté". Studie v růžové jakožto nejlepší díl má vraha nevypátratelného, slepý bankéř je moc ujetý a není tam co řešit a Velká hra je slabší odvar studie v růžové ( ale stále dobrý ). Na druhou sérii se chystám v brzké době.

Metal, 31.8.2013 13:08   reagovat
Co všichni mají proti Idiot's Lantern? Mně se ten díl líbil, možná jsem hodně ovlivněná tím, že to byl úplně první díl Doctora Who, který jsem kdy viděla, nicméně si nemyslím, že by patřil mezi ty nejhorší díly, průměrný možná, podprůměrný ne.
EmKo, 29.8.2013 23:50   reagovat
Televize co krade obličeje !!!
Metal, 30.8.2013 13:52   reagovat
Tak já bych ty epizody hodnotila úplně opačně. Nicméně: Sherlock že má slabé scénáře? To jako vážně? Vždycky mě překvapí, jak rozdílně mohou lidé hodnotit jednu a tu samou věc.
alexis, 29.8.2013 16:22   reagovat
Já opravdu nevím co vidíte na Idiot's Lantern. Ale k tomu Sherlockovi : Mám ho mezi oblíbenými seriály, ale režie je opravdu katastrofální. Scénář mi přijde nezajímavý. Příliš obyčejný. Moc knížek od A.C.Doylea jsem nečetl, ale seriál je podle mě úplně o něčem jiném. ( i když na druhou stranu je Sherlock Holmes jako sociopat ... sociopatický :) ) Zachraňují to právě ty herecké výkony. Geniální Cumberbatch a těsně za ním skvělý Freeman. A ostatní herecké výkony jsou na výborné úrovni (což se u seriálů tak často nestává ).
Metal, 29.8.2013 17:29   reagovat
Já zas nevím, co třeba vidíš na Victory of the Daleks. Začátek byl docela dobrej, "hodní" Železňáci, nálet Spitfire na daleckou loď, ale po 30 minutách měl Doktor vyhráno a mohlo to skončit, jenže je potřeba vyrobit ještě 15 minut, tak jak to vyřešit? Co třeba: Bracewell je bomba! Uvězněná červí díra produkující nekonečné množství energie. To mi přišlo jako tak velká kravina, že mi to zkazilo celý zbytek dílu.
V Cold War to bylo podobně. Začátek byl bezva, Skaldak, uvěznění na ponorce, krásně to gradovalo, když objevili prázdný brnění a Skaldak je začal sundávat jednoho po druhým. Jenže místo aby to gradovalo až do konce, poslední čtvrthoďku to napětí nějak umíralo a taky velká chyba byla sundat mu přilbu a pohřbít tím záhadu, jak asi Ledoví válečníci vypadají.
Unquiet Dead - vyčítat první sérii efekty je docela podpásovka, ale zrovna v tomhle díle se myslím docela povedly. Viděl jsi třeba někdy takový Slitheeny? Navíc Gatiss psal scénář, za efekty ho vinit nemůžeš.
Idiot's Lantern byla taková průměrná epizoda. Scéna, kdy Doktor s Rose vlezou do domu a začnou buzerovat tatínka je pěkná a scéna, kde dostane Doktor přes hubu je perfektní (nic proti Doktorovi :-)
A to s tím Sherlockem budu brát jako trolling, jinak bych si to mohl brát osobně.
Na Doktorovi je super, že i když máme naprosto odlišné požadavky a očekávání, ve výsledku se dokáže něčím zavděčit skoro každému.
Zarwan, 29.8.2013 22:07   reagovat
Uznávám, že i Victory of the Daleks není nic extra, ale Cold War je extra. U filmů a seriálů se nenechávám moc ovlivnit efekty, ale něco tak hrozného jako jsou Duchové v Unquiet Dead nebo DOKONCE Reapeři v Fathers Day, mi ten film či díl seriálu zkazí. Slitheeni se mi naopak líbili. Doctor Who ( už od roku 1963 ) má ty nejlepší masky v kinematografii. Sherlock bohužel trolling není, ale neberte to tak, že ten scénář je nějaký odpad. Jenom to prostě není dostatečné ( zase špatné slovo ).

A dívejte se. Vezmeme jednoho scénáristu napíšeme si hezky jeho díly a máme tu krásnou diskuzi. Mělo by se to dělat častěji :D.
Metal, 29.8.2013 22:22   reagovat
Tak s Father's Day souhlasím. Nápad s otcem byl dobrej, ale dát tam draky připomínající stvoření moc šťastný řešení nebylo.
Na Sherlocka máme prostě každý jiný pohled. Neviděl jsem (a zatím ani neplánuju) ani jeden díl Elementary, ale když budu srovnávat s filmovým Sherlockem s RD Juniorem, tak jsem všema jedenácti pro britskou verzi.
Zarwan, 29.8.2013 23:33   reagovat
Navíc to byly neporazitelná a všemocná monstra. Když je něco neporazitelné, tak prostě nemá cenu s tím bojovat. Všechno se dá zabít.
Metal, 30.8.2013 13:48   reagovat
Mark je velký fanda DW. Snažil se udržovat DW v podvědomí lidí během té velké pauzy před obnovením. Podílel se i na obnovení. Myslím, že bychom mu všichni měli být velmi vděční.
Kolikokoli, 28.8.2013 21:07   reagovat
Ak dobre viem tak to nebude dokument ale skôr niečo ako Hitchcock (2012).
Martin, 27.8.2013 18:00   reagovat
Už se nemůžu dočkat! Vypadá to úžasně! :)
Tolly, 27.8.2013 14:03   reagovat
Radši si počkám na oficiální trailer. Viděl jsem prvních pár sekund a bude to určitě skvělý, ale tahle kvalita by mi zkazila zážitek z traileru :D
Zarwan, 27.8.2013 13:59   reagovat
Tešim sa na to a som velmi zvedavý ako to bude celé natočené...Neviete náhodou kedy má na pláne Gatiss vypustit tento zázrak do sveta?
Evee, 27.8.2013 12:05   reagovat

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme