Přejít na obsah

Navigace

Revolution of the Daleks
odvysíláno 1. 1. 2021
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Dvanáctý Doktor čtenářům Doctor Who Magazine

ilustrační obrázek

Časopis Doctor Who Magazine otiskl ve svém nejnovějším čísle dopis od nového představitele Doktora. V článku vám přinášíme jeho český překlad.

Drazí všichni,

s nadšením hovořím o výzvě hrát nového Doktora. Fanoušci mě již stihli velmi vřele přivítat, ale je úžasné mít příležitost pozdravit čtenáře Doctor Who Magazine (DWM), kteří jsou, jak vím, seriálu oddaní stejně jako já.

Tak jako nahlíží na Doktorovu tajemnou současnost, dotýká se DWM i celé historie seriálu. Pro šedesátkové děti, jako jsem i já, – vyrůstajících v době, kdy bylo obrázků a faktů jako šafránu – nás tento časopis zásoboval informacemi a snímky, které dnes oživují spoustu minulých vzpomínek. Možná si najdou cestu do charakteru dvanáctého Doktora. A nebo ne. Stále objevujeme, kým vlastně je, avšak každé z oněch uplynulých padesáti let mi v tom pomůže. A puntičkářské mapování těchto let, jež provádělo DWM, na tom má také svůj podíl. Prošel jsem mnoho čísel magazínu, abych znovuoživil svého vnitřního Doktora a jsem si jistý, že mi to pomohlo připravit se na mé setkání se Stevenem. V nadcházejících měsících, kdy ho budeme hledat, se k jeho stránkách jistě vrátím.

Jsem si jist, že čtenáři DWM vycítí zápal našeho týmu, který pro seriál máme, a pomohou nám z dvanáctého Doktora učinit plnohodnotnou inkarnaci nejbáječnějšího z Pánů času. A už se nemůžu dočkat, až se tahle velmi obnošená tvář objeví na stránkách komixu.


24.8.2013 01:25   Různé   phoenix1986

4 komentáře

se k jeho stránkáM jistě vrátím.
grammarnazzi, 26.8.2013 18:27   reagovat
Moje blbost. Skloňovat sice umím, ale tohle mi prostě uniklo. Omlouvám se, jestli to někomu způsobilo zástavu srdce, dechu, či snad mozku...
phoenix1986, 26.8.2013 21:35   reagovat
PublicCamera, 26.8.2013 19:03   reagovat
...A kruciš. Kdyby se pod tím mým příspěvkem neobjevil ten vtipný strip, dal by se už v pohodě smáznout. Ano, my grammarnáckové jsme osamělí hrdinové, zachraňujeme svět a úroveň cizích webů a sklízíme jen posměch za své hnidopišství.

...ne vážně, nikdy by mě nenapadlo vopravovat diskuzní příspěvky, sám píšu hrubky furt. V článku, když vidím něco velkýho, upozorním.
grammarnazzi, 26.8.2013 22:09   reagovat

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Twice Upon a Time
  • Vydáno - Stáhnout
  • Autor: Blackthunder
  • …special.proper.720p.hdtv.x264-mtb

Nejnovější komentáře

Doporučujeme