Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Attack of the Cybermen - titulky

ilustrační obrázek

Když se Doktor pokouší opravit chameleonní okruh TARDIS, objeví se na Foremanově smetišti na Totter’s Lane v roce 1985, kde se setká se starými nepřáteli Kyberlidmi….

Příběh byl vysílán v lednu 1985 a je prvním příběhem 22. řady. Je jedním ze 4 příběhů, které dostaly v Austrálii hodnocení, že jsou vhodné pouze pro dospělé diváky (společně s The Ambassadors of Death,…


 

Kniha Závoj smutku už zná český název série

ilustrační obrázek

Před několika dny jsme zde a v události WHOCONu 2014 spustili anketu o název, pod nímž první český překlad DW knihy u nás výjde. Hlasování se zúčastnilo několik set lidí (tařka tisíc) a její vítěz byl očividný. Což nejspíš zapůsobilo.

Kniha totiž vyjde pod názvem…


 

The Twin Dilemma – titulky

ilustrační obrázek

Doktorova regenerace neproběhla nejlépe. Je zmatený, naštvaný a vůbec se chová divně. Nový Doktor se rozhodne stát se poustevníkem, takže vezmi ustaranou Peri na opuštěný asteroid, kde hodlá strávit několik staletí.
Cestovatelé brzy narazí na spiknutí, které ohrožuje celou galaxii. Ale proč mimozemšťani unesli dvojčata? A zotaví se Doktor včas, aby na to přišel?


 

První upoutávka na 34. řadu!

ilustrační obrázek

První upoutávka na 34. (8) řadu. Musím říkat víc?
 

Popisem zní: Nový Doktor přistane v srpnu! Na stupnici od jedné do desíti… jak moc se těšíte?


23.5.2014 20:16   Trailery   Komentáře (32)
 

Anketa k první české DW knize

ilustrační obrázek

Jak jistě víte, v září tohoto roku vydá brněnské nakladatelství JO­TA první DW knihu v českém překladu, Závoj smutku.
Doctor Who FanClub ČR s tímto nakladatelstvím navázal spolupráci a nabídl se dohlížet na její překlad. V současné době je v kontatku s jejím překladatelem a společně se snaží zamezit jakýmkoliv excesům.


 

The Caves of Adrozani – titulky

ilustrační obrázek

TARDIS přistane na Androzani Minor a Doktor s Peri se nechtěně ocitnou uprostřed války mezi generálem Chellakem, a zlověstným Sharazem Jekem a jeho armádou androidů. Naháněni oběma frakcemi cestovatelé brzy zjistí, že jsou nakažení téměř nevyléčitelnou nemocí. Jak daleko je Doktor ochoten zajít, aby zachránil svou společnici?


 

Prodej vstupenek na WHOCON zahájen

ilustrační obrázek

Právě teď se spoustíl prodej na WHOCON 2014 – největší setkání Whovianů v České Republice.

Letos se con pořádá 3. – 5. října 2014 v Brně.

Můžete se těšit na přednášky, promítání, hry, hosty a spoustu whovianské zábavy. Jako loni je počet lístků omezen, proto nepromarněte svou šanci.

Vstupné…


 

Planet of Fire – titulky

ilustrační obrázek

Podivný signál ze Země přitáhne TARDIS na ostrov Lanzarote, kde Turlogh zachrání mladou americkou dívku Peri před utopením. V jejim držení je artefakt, který skrývá mimozemský symbol – stejný, který má ocejchovaný na paži Turlough. Záhada se zvětšuje, když Kamelion spadne pod kontrolu mocné mysli a TARDIS cestuje na vulkanický svět Sarn. Turlough je přinucen čelit své minulosti…


 

WHOCON oznamuje hosty

ilustrační obrázek

Minulý rok se v rámci oslav padesátého výročí pořádal první con zaměřený primárně na Doctora Who.
Letos tomu nebude jinak… a lépe než předešlý rok.

WHOCON se letos bude pořádat o měsíc a 19 dní dříve, neboli 3. až 5. října 2014 v Brně, v nových lepších prostorách (které jsou zatím tajné).

Letos nás čeká něco modrého, něco vypůjčeného, něco starého a…


 

Resurrection of the Daleks - titulky

ilustrační obrázek

Doktor se snaží vymanit TARDIS z časového koridoru, do nějž byla násilně vtažena. Po delším úsilí se to povede a TARDIS opět přistává v Londýně roku 1984. Vše se zdá v pořádku, dokud v nedalekém skladišti nenaleznou podivného muže, který do této doby, ani místa, očividně nepatří. Doktor zjišťuje, že je skladiště jakýmsi způsobem propojeno s trestaneckou stanicí, která je napadena neznámou lodí. Souvisejí tyto věci? A jak do celé záležitost zapadá Davros, kterého tato stanice mimo jiné vězní?


 
« Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 26 50 75 99 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme