Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Archiv - Titulky


Death to the Daleks - titulky

ilustrační obrázek

Doktor a Sarah Jane plánují klidný výlet na pláž na planetě Florana. Ocitnou se však s TARDIS na planetě Exillon, kde znenadání TARDIS ztratí všechnu svou energii. Na planetě se pohybují nepříliš přívětiví místní… a kdyby tohle všechno nenadělalo už tak dost problémů, ke všemu se ještě objeví na planetě Dalekové. 


 

The Bells of St. John - titulky

ilustrační obrázek

Doktorovo pátrání po Claře Oswaldové ho přinese do současného Londýna, který je plný Wi-Fi. Lidstvo žije ve Wi-Fi polévce, ale něco nebezpečného číhá mezi signály, útočící a věznící mysli. Když se Clara stane terčem této zákeřné hrozby, Doktor spěchá, aby zachránil ji a celý svět před tímto starověkým nepřítelem.


30.3.2013 20:00   Titulky   Komentáře (70)
 

Invasion of the Dinosaurs - titulky

ilustrační obrázek

Doktor a Sarah Jane dorazí do opuštěného Londýna. Co se stalo? Kam zmizeli všichni lidé? A co probůh dělají v Londýně dinosauři?

Přinášíme vám další příběh z roku 1974. Jedná se o příběh s pořadovým číslem 11×02 a skládá se z 6 částí. 1. část byla po dlouhá léta zachovalá pouze černobíle, ale nyní již naštěstí byla vybarvena…


 

The Time Warrior – titulky

ilustrační obrázek

Doktor je povolán UNIT, aby vyšetřil případ mizejících vědců z přísně tajného institutu. Únosce sleduje až do středověku, kde se ukáže, že jeden zbloudilý Sontaran by mohl naprosto změnit technologický vývoj lidstva. Dokáže ho Doktor zastavit, než bude příliš pozdě?

Přinášíme vám první příběh 11. řady, který byl poprvé vysílal na přelomu let 1973 a 1974. Příběh se skládá ze 4 částí a představuje nám postavu Sarah Jane Smithové, mladé zvídavé novinářky,…


 

The Green Death - titulky

ilustrační obrázek

Smrt v opuštěném uhelném dolu přivede UNIT do jižního Walesu, kde je nalezeno zářivě zelené tělo. Může za to znečištění z Global Chemicals? Vrátí se Doktor však ze své cesty na Metebelis III, než si tajemství dolu připíše další oběti?

Možná jste si už začali říkat, že se dalšího příběhu Classického Doctora nedočkáte (a popravdě jsme si to už pomalu začínali říkat i my), ale konečně je to tu! Dlouho očekávané finále 10. řady!

Tento…


 

Planet of the Daleks - titulky

ilustrační obrázek

Doktor je v bezvědomí a Jo se tak ocitá sama na mimozemské planetě Spiridion. Hned po vystoupení z TARDIS má podivný pocit, že je z podivné džungle někým sledována. Dokáže zde najít někoho, kdo by mohl pomoci zraněnému Doktorovi? A jaká nebezpečí tato planeta vlastně skrývá?


 

The Snowmen - titulky

ilustrační obrázek

Epizoda skončila a já se již brzy vrhnu do překladu.
Stav překladu budete moci sledovat po straně. Předpokládané dokončení dnes v noci. Spát se půjde, až to bude hotové.
EDIT: TITULKY KONEČNĚ KOMPLETNÍ STAHUJTE ZDE.

EDIT 2: TITULKY NYNÍ JIŽ PO KOREKCI


25.12.2012 19:15   Titulky   Komentáře (58)
 

Frontier In Space – titulky

ilustrační obrázek

26. století, známý vesmír je rozdělen mezi dvě velká impéria: Zemi a Draconii. Obě rasy se obviňují z porušování hranice a útočení na nákladní lodě druhé strany, a tak je velice křehká mírová smlouva na spadnutí, a je jen otázkou času, kdy pomyslný pohár trpělivosti přeteče a započne dlouhá, nemilosrdná válka…


16.12.2012 23:49   Titulky   Komentáře (23)
 

Věda Doctora Who – titulky

ilustrační obrázek

Ve všech sci-fi pořadech jsou určitá jádra pravdy a útržky vědeckých faktů, stejně tak je tomu i v úžasném vesmíru Doctora Who.

 

Tento dokument byl první ze série čtyř dokumentů, vyrobených pro BBC America (Věda, Ženy, Timey-Wimey a Destinace Doctora Who), které se vysílaly před premiérou 7. série.

 

A díky fanynce, která na…


15.12.2012 15:12   Titulky   Komentáře (19)
 

Carnival of Monsters – titulky

ilustrační obrázek

… KONEČNĚ!

Doktor se rozhodl, že vezme Jo na Metebelis III, a vzhledem k tomu, jaký je zkušený pilot TARDIS, se ocitnou na palubě SS Bernice – lodě, která se v roce 1926 plavila po indickém oceánu. Mezitím se do vesmírného přístavu na Inter Minor dostanou mimozemšťané Vorg a Širna se svou jedinečnou show…


8.12.2012 00:00   Titulky   Komentáře (12)
 
« Předchozí 1 7 11 12 13 14 15 16 17 20 26 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme