Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Spuštěn prodej vstupenek na WHOCON 2015

ilustrační obrázek

Konečně jsme se dočkali a byl spuštěn prodej vstupenek na již třetí ročník největšího setkání fanoušků seriálu Doctor Who u nás – WHOCON.

Letos se Con pořádá, po úspěchu minulého ročníku, opět v Gymnáziu, Brno, třída Kapitána Jaroše 14 a to od 16. do 18. Října 2015.

A jak je již zvykem, počet lístků je omezen. Oba ročníky byly beznadějně vyprodané několik měsíců před samotnou akcí, tak nepromarněte svou šanci se zúčastnit a rychle si své lístky pořiďte.

Do 11. 5. mohou přednostně objednávat jen členové Doctor Who FanClubu ČR, poté se spustí objednávky i pro širokou veřejnost.

Vstupné letos činí:

 

Normální

Členové FanClubu

Děti do 13 let*

Přespání**

do 30. 6. 2015

450,–

300,–

Zdarma

80,–

od 1. 7. 2015

550,–

400,–

Zdarma

80,–

* Dětská vstupenka – Návštěvník (návštěvnice), je(n)ž do posledního dne akce (18. října 2015) nedosáhne čtrnácti let, má nárok na bezplatný vstup. Ten je ale podmíněn doprovodem osoby starší osmnácti let. V opačném případě nemůže být vstupenka zdarma uplatněna a návštěvník (návštěvnice) uhradí její plnou výši. Ubytování k dětské vstupence je možno dokoupit za standardní cenu.

** Přespání v prostorách conu činí za obě noci 80,–

Vstupné vám umožní přístup na celou akci, kde si budete moci v několika místnostech poslechnout přednášky, zopakovat si oblíbené epizody, zapojit se do besed, zahrát si různé hry, ukázat svého tvořivého ducha ve workshopech, koupit si nějaké předměty v obchodech a hlavně se prostě bavit.

Fanoušky Sherlocka Holmese určitě potěšíme, že se i letos vrátíme na Baker street se SHERLOCONem a navíc nás čeká také nová linie s názvem BACON.  Co si pod ní představit?
Říká vám něco datum 21. října 2015? To je den, kdy se Marty McFly ocitne v budoucí verzi Hill Valley. A i přesto, že se nepodařilo domluvit Gymnázium na tento den, je to i tak událost, která se musí oslavit, takže BACON (odvozeno od Back to the Future [Návrat do budoucnosti]) poslouží jako takové setkání cestovatelů v čase a kromě Návratu do Budoucnosti si na něm představíme i jiné známé i méně známe seriály a filmy s tématikou cestování v čase. Doufáme, že vám tato linie bude líbit.

Dotazy může pokládat sem do komentářů nebo na ASK WHOCONu.


Pokud máte účet na Facebooku, můžete svou účast potvrdit i tam (ale zatím ne :D )

Byli jste již na nějakém WHOCONu? Líbil se vám? A dorazíte letos?


5.5.2015 17:19   Akce a cony   Blackthunder

1 komentář

Jasně že dorazíme. Loni to bylo poprvé ( první jsme objevili 2 týdny po jeho konci :o(() a loni to bylo naprosto dokonalý. Sice to nakonec vyšlo draho :o))) ale stálo to za to. Servis, zázemí, prostředí a hlavně lidi mimozemšťani a všichni kolem byli úplně nej :o)). Takže hurá, je na co se těšit. Jediná hezká věc podzimu a nastávající zimy :o))) ( v té době :o))
MaU, 7.5.2015 18:55   reagovat

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme