Přejít na obsah

Navigace

BBC Centenary Special
Doctor se vrátí na podzim
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Archiv - Akce a cony


Přijďte na Pochod Fantazie 2012

Máte kostým a rádi byste se s ním pochlubili? Chcete pomoci fanovské komunitě trochu se zviditelnit? Chcete se jen projít nedělní Prahou s přáteli? Pak potřebujeme právě vás!

Fan-Project ve spolupráci se STARconem pořádá již 3. ročník Pochodu Fantazie, akce zaměřené na podporu fandomu v České republice.


Pochod startuje již tuto neděli 1. dubna ve čtvrt na dvanáct od místa konání STARconu – Obchodní akademie Svatoslavova v pražských Nuslích. S sebou si vezměte  kostým, nebo alespoň tematické tričko a odznáčky, můžete přibrat i banner vaší akce, klubu nebo conu, který chcete podpořit. A samozřejmě dobrou náladu! Těšíme se na vás.


 


26.3.2012 22:43   Akce a cony   Komentáře
 

Záznam z Doctor Who panelu na Comic Conu

ilustrační obrázek

Pokud jste neměli zbytečných 60 000, abyste se dostali tento týden na Comic Con v San Diegu, nemusíte zoufat. Vyštrachal jsem pro vás totiž záznam celého Doctorovského panelu ze včerejšího odpoledne. Tuto skoro 50 minutová stopáž vám však tentokrát přináším bez titulků.


 

Comic-Con 2011 v San Diegu

ilustrační obrázek

Za necelé 2 týdny v kalifornském San Diegu začne Comic-Con. Pokud by se mezi vámi našel někdo kdo neví, co Comic-Con je, tak vězte, že se jedná o největší americký (jak země tak kontinentu) con a čtvrtý největší con na světě, kterého se ve čtyřech dnech účástní 130 tisíc lidí a jak Torchwood tak Doctor Who samozřejmě nemůžou chybět.


 

Dnes začíná Festival Fantazie 2011

ilustrační obrázek

 

Jako každý rok se opět scházejí fanoušci fantastiky v Chotěboři na 11 dní plné přednášek, her a zábavy. A Doctor samozřejmě nesmí na takové akci chybět.

 

Letos můžete v linii Battlestar TARDIS navštívit tyto přednášky a pořady (pouze přednášky týkající se přímo či nepřímo Whoniversu):

 

DW [4×07] The Unicorn and the Wasp

2629 F+B, N, E+S, 1h , Středa 6.7…


 

Pozvánka na Pochod Fantazie

ilustrační obrázek

Máte kostým a rádi byste se s ním pochlubili? Chcete pomoci fanovské komunitě trochu se zviditelnit? Pak potřebujeme právě vás!

Fan-Project ve spolupráci se STARconem pořádá již 2. ročník Pochodu Fantazie, akce zaměřené na podporu fandomu v České republice.

 

Pochod startuje v neděli 27. Března ve čtvrt na dvanáct od místa konání STARconu – OA Svatoslavova v pražských Nuslích. S sebou si vezměte  kostým, nebo alespoň tematické tričko a odznáčky, můžete přibrat i banner vaší akce, klubu nebo conu, který chcete podpořit. A samozřejmě dobrou náladu! Těšíme se na vás.

 

Další informace nalezente na webu Fan-Projectu


24.3.2011 18:08   Akce a cony   Komentáře
 
« Předchozí 1 2 3 4 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme