Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Archiv -


The Eleventh Hour - titulky

ilustrační obrázek

The Eleventh Hour již byla odvysílána, nový Doctor dokončil regeneraci a již zachránil svět. A já se pouštím do překladu… 


Stav překladu:
Stav překladu: Přeloženo

 


4.4.2010 01:43     Komentáře (41)
 

A ještě další scéna

ilustrační obrázek

A máme tu další novou scénu. No, prodlouženou scénu. Kousek této scény jsme vám přinesli už ve videu se třemi scénami, nyní jí tu máte trochu prodlouženou (ne nedozvíme se co je za dveřmi, ale zjistíme jak si Amy té nové místnosti všimla) 


 2.4.2010 15:22     Komentáře (1)
 

Další scéna z The Eleventh Hour

ilustrační obrázek

Do premiéry zbývá 1 Den a pár hodin, na zkrácení čekání a ještě větší natěšenost na onu epizodu tu pro vás máme další scénu. 


 


 2.4.2010 11:05     Komentáře
 

Tři scény z Eleventh Hour

ilustrační obrázek

Dnešní příděl novinek ještě nekončí – teď tu máme tři nové krátké scény z The Eleventh Hour, které byli odvysílány v pořadu Blue Peter. 


 


 31.3.2010 20:40     Komentáře
 

3 Fotky z Victory of the Daleks

ilustrační obrázek

Na internetu se objevili 3 fotky z 3 epizody s názvem Victory of the Daleks (Vítězství Daleků).

Dalek
Churchill
Doctor


31.3.2010 17:57     Komentáře
 

Další scéna z Eleventh Hour...

ilustrační obrázek

… a pár fotek. Aneb dnes tu pro vás máme jednu krátkou scénu z The Elevenh Hour, kterou odvysílalo CBBC a následně několik pěkných promofotek ke stejné epizodě a i skvělý wallpaper. 

 

 

 

Fotky naleznete zde. A Wallpaper si můžete stáhnout zde.


31.3.2010 15:52     Komentáře
 

Popisy všech epizod

ilustrační obrázek

V dnešním RadioTimes se objevili krátké popisky ke všem epizodám 31 řady.
Pokud chcete vědět co nás čeká, čtěte dál…

01) The Eleventh Hour (Jedenáctá Hodina)
Scénář: Steven Moffat
Geronimo! Zbrusu nový Doctor padá k Zemi. Nová tvář, nové tělo, nový člověk. Sotva se vypotácí z TARDIS a hned se ocitne v krizi, která zkrátka nepočká! Nemá čas si odpočinout, nemá TARDIS ani Sonický šroubovák – pouze jen 6 miliard lidí, které musí zachránit.
Ale Doctor se nesetkává pouze s nebezpečím – tohle je totiž den, kdy potká Amy Pond. Dokáže jí přesvědčit, aby mu věřila, i když jí celý život nechával na holičkách?

02) The Beast Below (Nestvůra v Podpalubí)
Scénář: Steven Moffat
Doctor vezme Amy do vzdálené budoucnosti na vesmírnou loď Velká Británie (Starship UK). Britové odletěli ke hvězdám ve své obří vesmírné lodi, aby našli nový domov. Ale na palubě je mnoho tajemství. Maskovaná postava, která zná Doctora již z dřívějška, ho poprosí o pomoc. A Amy se mezitím setká se strašlivými Smíšky (Smilers) a odhalí tajemství tak strašlivé, že si ho nikdo nechce pamatovat…
„Nikdo semnou nemluvte! Dneska mi nemá žádný člověk co říct!“

03) Victory of the Daleks (Vítězství Daleků)
Scénář: Mark Gatiss
Z hrozivé budoucnosti Velké Británie k jedné z nejtemnějších kapitol její minulosti – k Druhé Světové Válce. Doctor a Amy se objeví v přísně tajném válečném kabinetu hluboko pod Londýnskými ulicemi. A právě zde se Dalekové připravují na jejich nejhrozivější plán. Jen jeden člověk může Doctorovi pomoci – ale na čí straně Winston Churchill vlastně je?
„Chtěl jsem znát jejich plán. Já byl ten jejich plán!“

04) Time of the Angels (Čas Andělů)
05) Flesh and Stone (Z masa a kamení)
Scénář: Steven Moffat
První dvojdíl. Ztroskotaná vesmírná loď, zničený chrám a hrozivé bludiště smrti. River Song je zpět v Doctorově životě a přináší mnohem víc potíží, než si dokáže poradit. Poslední z Plačících Andělů číhá v ruinách Alfava Metraxis a Doctor ho má odchytit. „Nemrkej!“ říkají všichni Amy – ale Amy zjistí, že nemrkání by mohlo být to nejhorší co by mohla udělat…
„Je River Song tvoje žena?“

06) Vampires in Venice (Upíři Benátští)
Scénář: Toby Whithouse
V Benátkách je dokonce i nebezpečí krásné. Dům Calvierrův má celé město pod svou ochranou, ale něco je špatně. V ulicích jsou mrtvoly bez kapky krve, něco číhá v kanálech a Calvierrovi dívky jsou ty nejpůvabnější v celém městě, pokud se ovšem nepodíváte do zrcadla…
„Víš co je na tobě nebezpečné? Nejen, že chceš, aby lidé riskovali, ale ještě chceš, aby na tebe zapůsobili.“

07) Amy’s Choice (Amyina Volba)
Scénář: Simon Nye
Je to pět dlouhých let, od té doby co Amy cestovala v TARDIS s tajemným Doctorem – a když se znovu ukáže, v předvečer porodu jejího prvního dítěte, nebezpečí je hned za ním. Amy čelí srdcervoucí volbě, která změní její život navždy.
„Vím, kdo jsi. Ve vesmíru je jediná osoba, která mě nesnáší tak jako ty.“

08) a 09) [Název nebyl odhalen]
Scénář: Chris Chibnall
V roce 2015 se blíží k uskutečnění nejambicióznějšího vrtacího projektu v historii. Dr. Nasreen Chaudhry a její tým dosáhli 21 kilometrů do Zemské kůry – ale pod ní je něco velice neklidného. Amy Pond zjistí, že není kam utéct, když nemůžete věřit ani půdě pod nohama.
„Mezitím co jste vrtali dolů… se něco jiného hrabalo vzhůru.“

10) [Název nebyl odhalen]
Scénář: Richard Curtis
Teror číhá v kukuřičných polích Provence, ale jen smutný a osamělý malíř to vidí. Amy Pond bojuje bok po boku s Vincentem van Goghem v bitvě se smrtelným mimozemšťanem. Ale dokáže Doctor Vincenta zachránit?
„Úmění může počkat, tohle je otázka života a smrti. Musíme mluvit s Vincentem van Goghem!“

11) [Název nebyl odhalen]
Scénář: Gareth Roberts
Doctor musí čelit zatím jeho největší zkoušce – sdílení bytu! Lidé mizí z Aickman Road a Doctor musí vyřešit záhadu schodiště, po kterém sice lidé vyjdou – ale dolů už nikdy nesejdou.
„Musím se jen tvářit jako obyčejný člověk. Co by se tak asi mohlo stát?“

12) a 13) [Název nebyl odhalen]
Scénář: Steven Moffat
Zpráva na nejstarší tváři na útesu (Cliff-face) ve vesmíru, hlavolam otevírající se zevnitř a láska trvající tisíce let… Osudy se kreslí okolo TARDIS – je tohle den Doctorova pádu?
„Byl tu šotek. Nebo obelhávač či bojovník. Bezejmenná, příšerná věc, koupající se v krvi milionů galaxií. Nejobávanější bytost v celém vesmíru. Nic to nemohlo zastavit, zdržet či se s tím dohodnout – jednoho dne by to prostě vystoupilo z oblohy a roztrhalo tvůj svět.“ 


30.3.2010 17:46     Komentáře
 

Úvodní scéna The Eleventh Hour

ilustrační obrázek
Do premiéry nové epizody zbývá necelý týden, ale už nyní se můžete podívat na úvodní scénu…


28.3.2010 11:04     Komentáře
 

Nový Trailer a scéna

ilustrační obrázek

Máme tu nový trailer (prodloužený Trailer 3), který nám dodá zase pár nových zajímavých záběrů a k tomu naprosto úžasnou scénu z 6. Epizody s názvem Vampires in Vanice (Upíři Benátští) z které můžete dostat poměrně dobrou představu jaký nový Doctor bude. Oboje samozřejmě opět s CZ titulky. 

 

 

 


Tak co na nového Doctora říkáte? Poznámka: Ten muž na průkazce, kterou Doctor ukazuje je William Hartnell (První Doctor vůbec)


27.3.2010 15:40     Komentáře (2)
 

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme