Přejít na obsah

Navigace

Revolution of the Daleks
odvysíláno 1. 1. 2021
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Archiv - Různé


12. Doktor odhalen!

ilustrační obrázek

Před malým okamžikem bylo v živém vysílání pořadu: Doctor Who Live: The Next Doctor odhaleno jméno toho, v koho se promění Matt Smith ve vánočním speciálu, a kdo bude již navždy znám jako 12. Doktor… A tou osobou se stává…

EDIT: Přidáno video s 12. Doktorem

Po dlouhém zdržování od lidí, co s Doktorem nemají nic společného i po zdržování od lidí co s Doktorem mají co společného, 

konečně víme kdo je nový Doktor…  

A tohle už by se v novince ukázat nemělo……


 

5. a 6. Doktor dají radu 12.

ilustrační obrázek

Nový Doktor bude oznámen již dnes večer v živém přenosu, který začíná v 20:00 našeho času na BBC1, BBC America, Space a ABC1. Nový Doktor dostane radu od svých minulých inkarnací znázorněných Tomem Bakerem a Peterem Davisonem.

Colin Baker pošle speciál video zprávu, která bude odvysílaná jako součást programu a Peter Davison bude sedět ve studiu, aby mohl nabídnout svou radu živě.

Pořadem bude provázet Zoe Ball. Steven Moffat…


 

Scénáře z castingu na 12. Doktora

ilustrační obrázek

V nejnovějším čísle Doctor Who Magazine poskytl Steven Moffat tři scény, které se používají pro konkurz 12. Doktora. A tak vám je nyní přinášíme v češtině.

Moffat jasně řekl, že tyto scény jsou napsány čistě pro konkurz a že nijak neurčují, jaký bude 12. Doktor či jeho příběhy. 

1. INT. TARDIS Nový Doktor kontroluje své nové tělo. Clara ho sleduje. Byla to…


 

Pomozte BIG FINISH natočit film

ilustrační obrázek

Společnost BIG FINISH, která nám přináší (hlavně) audiopříběhy Doctora Who, plánuje natočit celovečerní verzi jejich kraťasu CLEANING UP (Úklid), v němž si zahráli v hlavních rolích Mark Gatiss a Louise Jameson (Leela), a vy jim můžete pomoci.

V BIG FINISH totiž potřebují nejdřív získat alespoň 15 000 ?, aby mohli začít s produkcí filmu. A jak chtějí tuto částku získat? Jednoduše. Od dnešního dne je na jejich stránkách tento krátký film…


23.7.2013 18:01   Různé, BIG FINISH   Komentáře
 

Novinky z RadioTimes

ilustrační obrázek

Dnes vyšlo v Británii nové číslo Radio Times a o Doktorovi tam měli dvě zajímavé informace.
První je, že nový Doctor by se měl ohlásit nejspíše v srpnu a měli bychom se dočkat speciálního Confidentialu, jako tomu bylo tenkrát s Mattem.
A druhou zají­mavější zprávou je to, že by se podle jejich zdrojů měl ve výročním speciálu objevit jeden ze žijících klasických Doktorů.
Zda je tato informace pravdivá či nikoliv, ještě zjistíme. Každopádně jakého klasického Dokotra byste chtěli vidět zpět?


23.7.2013 10:33   Různé, 50. výročí   Komentáře (8)
 

Režisér posledního Mattova příběhu oznámen

ilustrační obrázek

To, že Matt Smith zregeneruje o Vánocích, už bohužel víme. O tom, že jeho odchodovou epizodu napíše Steven Moffat, se také nepochybuje, otázka tedy zněla (krom očividné otázky, kdo bude další Doctor): Kdo se zhostí režie? A osobou, která natočí hodinový vánoční speciál, se stal Jamie Payne (Hide).


17.6.2013 21:36   Různé   Komentáře (20)
 

Doctor na České televizi

ilustrační obrázek

Ano, je to tak, Doctor i se svou TARDIS míří na české televize. Do teď jsme ho u nás mohli vidět jen na kabelovce, nyní je však připraven získat si i srdce lidí, kteří mají jen základní programy. Aneb Česká televize bude vysílat Doctora Who. S dabingem, pod názvem Pán času. O přesném datu vysílání vás budeme informovat. Informaci nám poskytla Lana.


13.6.2013 13:04   Různé   Komentáře (84)
 

Založení českého fanclubu a chystání conu!

ilustrační obrázek

Fanoušků Doctora Who je v České republice hodně a jsou rozdělení na mnoho větví. Fanouškovských stránek a různých blogů a facebookových skupin je také habaděj. A tak se nyní chystá něco, co si bere za úkol shromáždit všechny fanoušky tak nějak „pod jednu střechu“. A tou střechou by mohl být i chystaný, první český, ryze Doctorovský con!


 

Hlasování o nejlepší příběh Doctora Who začíná...

ilustrační obrázek

V roce 2009 přichystal Doctor Who Magazine k oslavě 200. příběhu (Planet of the Dead) žebříček oblíbenosti daných příběhů. A nyní k oslavě 50. výročí chystá drwho-online podobnou akci. Nyní se můžete stát součástí hlasování i vy! Nezáleží na tom, jestli znáte celého Doctora slovo od slova, nebo jste viděli pouze nové řady (a to třeba ani ne všechny), na každém názoru záleží! I vy můžete všechno změnit!


 

Matt Smith zregeneruje o Vánocích

ilustrační obrázek

Se zlomenými srdci vám musím oznámit, že Matt Smith končí v roli Doctora. Oznámila to přímo BBC. Této novinky už je plný internet, takže o ní nejspíš už víte odjinud, ale teprve teď jsem jakžtakž schopný něco napsat… a to ještě vnitřek článku musel přeložil Phoenix.  Díky mu za to.

EDIT: Přidán rozhovor s Jennou 


 
« Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 17 24 32 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Twice Upon a Time
  • Vydáno - Stáhnout
  • Autor: Blackthunder
  • …special.proper.720p.hdtv.x264-mtb

Nejnovější komentáře

Doporučujeme