Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Archiv - Classic


Nejdůležitější scéna z Tenth Planet zanimována

ilustrační obrázek

Nedávno jsme vás informovali, že příběh Tenth Planet se konečně dočká animace a že australští fanoušci mohli vidět jednu scénu speciálně na jednom conu. Nyní je ta scéna přístupná i nám. Ano, jedná se o finální scénu příběhu The Tenth Planet… jedná se o scénu, která vešla do dějin…


 

The Ice Warriors čeká animace

ilustrační obrázek

Ano, je to tak, máme tu další výbornou zprávu – 26. srpna 2013 vychází příběh The Ice Warriors na DVD, a to s zanimovanými částmi 2 a 3! 

Animaci provede studio Qurios.

„Probírali jsme různé způsoby, jak by mohl Qurios rekonstruovat tyto epizody, přes tři roky,“ říká Dan Hall. „Takže je opravdu, opravdu uspokojivé konečně je vidět…


 

Australští fanoušci viděli ukázku z The Tenth Planet

ilustrační obrázek

Fanoušci, kteří se účastnili o víkendu Whovention: Gold, měli to štěstí, že mohli vidět světovou premiéru ukázky z animované čtvrté části příběhu The Tenth Planet.

Vše bylo přijato s obřím nadšeným aplausem. Uvnitř článku se můžete podívat na několik obrázků z regenerační scény. Video pro ostatní fanoušky světa by mělo být zveřejněno příští týden.


25.2.2013 22:38   Classic, Různé   Komentáře (2)
 

The Tenth Planet bude zanimována!

ilustrační obrázek

Ano, čtete správně. Bylo oznámeno, že nás čeká zanimování poslední části příběhu The Tenth Planet. Jeden z nejdůležitějších příběhů Doctora Who tak konečně nahradí svou poslední chybějící část za animaci. Animace by měla být udělána stejným procesem, jako tomu bylo u The Reign of Terror.


 

Planet of the Daleks - titulky

ilustrační obrázek

Doktor je v bezvědomí a Jo se tak ocitá sama na mimozemské planetě Spiridion. Hned po vystoupení z TARDIS má podivný pocit, že je z podivné džungle někým sledována. Dokáže zde najít někoho, kdo by mohl pomoci zraněnému Doktorovi? A jaká nebezpečí tato planeta vlastně skrývá?


 
« Předchozí 1 3 5 6 7 8 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme