Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Archiv - 50. výročí


Doctor Who a Comic Con 2013

ilustrační obrázek

Jako každý rok se letos konal Comic Con – největší setkání geeků na světě. A Doctor Who na něm nesměl chybět. Zde pro vás máme (snad) všechna videa týkající se Doctora Who z letošního ročníku (krom trailerů). Je toho kupa… a tak se do toho ihned pusťte.

       

 

Střípky z Doctor Who Prom 2013

ilustrační obrázek

Včera běžela v Royal Albert Hall další verze Doctor Who Prom a zdá se, že to bylo zatím to nejlepší vydání. Nejen že se objevil sám Doctor a Clara, ale i Strax, Vastra, 5. Doctor a Susan. Tentokrát zahrála hudba i z classických řad a úplně nová píseň speciálně k oslavě 50. let, kterou složil Murray Gold.


 

Dnes běží Doctor Who Prom

ilustrační obrázek

Royal Albert Hall opět hostí speciální doctorovský koncert plný hudby Murrayho Golda a monster. Pokud jste nesehnali lístky, ale přesto si chcete koncert vychutnat alespoň v jeho zvukové podobě, tak stačí dnes od 20:30 našeho času poslouchat radio BBC 3. Záznam koncertu se má opakovat v úterý 16. 7. a na podzim nás pravděpodobně bude čekat i video záznam.


13.7.2013 08:43   50. výročí   Komentáře (14)
 

Colin Baker otevřel obří Dalecké bludiště

ilustrační obrázek

Yorkshirský farmář a whovian Tom Pearcy vytvořil speciální hold k oslavení 50. let Doctora Who. Bludiště se skládá z 300metrového Daleka a tváří 1. a 11. Doctora. Bludiště bylo oficiálně otevřeno včera 6. Doctorem Colinem Bakerem a ode dneška je otevřeno pro veřejnost.


 

1. Doctor žije

ilustrační obrázek

BBC vypustila první oficiální fotku na které je David Bradley jako William Hartnell jako 1. Doctor… zní to složitě? Ale vypadá to dokonale! Tenhle dokument bude skvělý!
Fotku si můžete prohlédnout pěkně v HQ.


11.7.2013 12:10   50. výročí   Komentáře (9)
 

Založení českého fanclubu a chystání conu!

ilustrační obrázek

Fanoušků Doctora Who je v České republice hodně a jsou rozdělení na mnoho větví. Fanouškovských stránek a různých blogů a facebookových skupin je také habaděj. A tak se nyní chystá něco, co si bere za úkol shromáždit všechny fanoušky tak nějak „pod jednu střechu“. A tou střechou by mohl být i chystaný, první český, ryze Doctorovský con!


 

Hlasování o nejlepší příběh Doctora Who začíná...

ilustrační obrázek

V roce 2009 přichystal Doctor Who Magazine k oslavě 200. příběhu (Planet of the Dead) žebříček oblíbenosti daných příběhů. A nyní k oslavě 50. výročí chystá drwho-online podobnou akci. Nyní se můžete stát součástí hlasování i vy! Nezáleží na tom, jestli znáte celého Doctora slovo od slova, nebo jste viděli pouze nové řady (a to třeba ani ne všechny), na každém názoru záleží! I vy můžete všechno změnit!


 

Matt Smith a David Tennant o výročí

ilustrační obrázek

Moffat sliboval, že když se neobjeví spoilery z uniklých DVD, že vydá speciální scénu s Mattem a Tennantem. A když už je přeložené samotné finále, tak zde přináším otitulkovanou i tuto scénu natočenou během natáčení 50. výročí.


 

Klasičtí Doctoři ve speciálu nebudou

ilustrační obrázek

Doctor Who Magazine potvrdil, že David Tennant bude jediným Doctorem, který se do 50. výročí vrátí…
Omluvte krátkost novinky, ale další slova by nebyla hezká…


1.5.2013 16:35   50. výročí   Komentáře (43)
 

Doctor Who: Počátek

ilustrační obrázek

Big Finish chystá něco velkolepého. Krom již oznámeného multidoctorovského speciálu k 50. výročí s názvem The Light at the End (Světlo na konci) totiž chystá ještě něco, kvůli čemu jim budou fanoušci rvát ruce. Příběh o tom, jak Doktor opustil Gallifrey.

Oficiální synopse zní:

Když Doktor a jeho vnučka Susan uniknou skrz arkády Gallifrey až k staré časové kapsli Typu 40, tak ještě netuší, jaká dobrodružství na ně čekají… A také netuší, že TARDIS…


 

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme