Přejít na obsah

Navigace

Revolution of the Daleks
Doctor se vrátí
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Mé jméno je Doctor – tedy bude

ilustrační obrázek

Matt Smith (Doctor číslo 11) již natáčí pátou řadu našeho oblíbeného seriálu. Podívejte se na něj již nyní. OBSAHUJE SPOILERY

Již jenom tři speciály nám zbývají než David Tennant předá klíčky od TARDIS svému nástupci, mladému, Mattu Smithovi. A protože ze seriálu neodchází pouze David, ale v podstatě celý produkční tým, čeká nás úplně nový Doctor Who. Hlavní scénaristou se stane Stevan Moffat jehož epizody jsou jedny z nejlepších co se v Doctorovi objevili (Empty Child/Doctor Dances, Girl in the Fireplace, Blink, Time Crash, Silence in the Library/Forest of the Dead) který je velkým fanouškem Doctora Who již od dětství, a to bude poznat, protože se nám nepatrně změní vzhled TARDIS (nutno zmínit, že tento vzhled byl úplně první vzhled který jsme mohli v seriálu vidět, protože tuto TARDIS řídil první Doctor, po jeho regeneraci logo ST. JOHN AMBULANCE zmizelo, až do dnes), Doctor se oblékne do obleku který by se dal spíše připodobnit oblečeným klasických Doctorů. Čeká nás samozřejmě nová společnice, o které jsme vás již informovali, dnes však můžeme říct celé její jméno které zní Amy Podd (odkazy na fotky najdete níže). Podle klepů by se měl někdy ze začátku (ne-li hned v prvním příběhu) Doctor potkat se svými starými nepřáteli Daleky. Ale teď už, bez dalšího zdržování fotky z natáčení:


Doctor u „nové“ TARDIS
Doctor a Amy
Amy
Doctor
Doctor a TARDIS
Doctor a Amy u TARDIS
Doctor
Doctor
Ještě Doctor
Natáčíme
Amy
Doctor
Doctor u TARDIS
Doctor si prohlíží zem
Doctor a Amy
„Whyyyy?!“


Tak co na to říkáte?


A teď od lehkých spoilerů k trochu větším, pokud si nechcete kazit překvapení NEČTĚTE DÁL:

No dobrá byli jste varováni a další spoilery jsou zde:

Doctor bude nejspíše mít krom nové tváře, společnice a TARDIS i nový sonický šroubovák na fotkách zde, zde a zde.

A pak tu máme jednu postavu, která se vrátí – Profesorka River Song se vrací a jak to vypadá uvidíme jí na jednom s dobrodružství o kterém se zmiňovala v Silence in the Library („Pád Byzance, už jsi tam byl? Očividně ne.“) Fotky zde:
Pád Byzance.
trochu zvětšená předchozí fotka.
Doctor, Amy a River u TARDIS,
River a Doctor,
River,
a ještě River,
Doctor se tváří zle
Tentokrát má pouta River :-)

A to je pro tentokrát zatím vše :)


29.7.2009 13:09     Komentáře (2)
 

Název a upoutávka dalšího speciálu

ilustrační obrázek
Sotva vyšla upoutávka na Vody Marsu a už tu máme upoutávku na další speciál. TRAILER A ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERYTrailer byl pořízen na Comic Conu v San Diegu, proto omluvte špatnou kvalitu obrazu i zvuku a nadšené výkřiky diváků.

O ději posledního speciálu se ví zatím jen málo, ale zde jsou všechny fakta co lze nalézt (Obsahuje spoilery, raději nečtěte!):

 • Poslední speciál bude dvojdíl (stále nevíme jestli název KONEC ČASU patří první či druhé části)
 • Tento příběh bude poslední příběh ve kterém spatříme Davida Tennanta jako Doctora.
 • Vrátí se spousta starých známých (Donna, Wilf, Kapitán Jack Harkness, Vládce (Master), dokonce i Rose se má objevit.)
 • V příběhu uvidíme nejméně 4 Pány Času (Doctora, Mastera, a pak další dva hrané Timothy Daltonem a Rogerem Baileym) [Jestli půjde o Doctorovu vzpomínku či se Páni Času vrátí je však stále záhadou])
 • I zde spatříme Ooda Sigmu.
 • Murray Gold (autor hudby nového Doctora Who) při shlédnutí posledních 20 minut poslední Tennantovi epizody, prý brečel jako malé děcko.

29.7.2009 03:08     Komentáře
 

VODY MARSU(The Waters of Mars) vypouštějí další tr

ilustrační obrázek

Po kratším suchu co se novinek týče tu máte novou upoutávku na příští speciál, který ponese název VODY MARSU(The Waters of Mars) s titulky vyrobenými exkluzivně pro tento server:


Tento příběh přivede Doctora na povrh naší sousední rudé planety Marsu na kterém je evidentně živo (i když jak známe Doctora tak počet živých začne rychle klesat). Tento speciál nám odhalí další moment v čase který se nesmí změnit, avšak zachová se Doctor stejně jako v Pompejích a nechá historii plynout, či převládne jeho dobrota a pokusí se historii změnit? A pokud jí změní jaké následky to bude mít? To se dozvíme již v listopadu…Další text obsahuje spoilery (aneb co už víme či o čem se spekuluje): • Společnici bude Doctorovi dělat 57-letá herečka Lindsay Duncan.
 • Ve speciále se má ukázat Ood Sigma (Ten co řekl Doctorovi, že jeho píseň brzy skončí)
 • Má znovu zaznít „Zaklepe čtyřikrát“ (Což jsme již nejspíše viděli již v traileru)
 • Konec speciálu otevře vrátka pro závěrečné dva speciály (přibližně jako tomu bylo u Turn Left/The Stolen Earth + Journey's End)
 • Na zahraničních serverech se spekuluje o tom kdo je na tom záběru jenž v traileru problikne kolem 23 vteřiny, kdo je ta blonďatá žena držící dítě. Někteří si myslí, že by to mohla být Rose. Prozkoumat to můžete zde

29.7.2009 02:28     Komentáře
 

Co je nového v Torchwoodu?

ilustrační obrázek
Tři nové audio příběhy a upoutávka na 3 řadu.

Po úspěchu audiopříběhu Torchwood: Lost Souls, se BBC rozhodlo přinést další.
Tyto tři nové příběhy se budou odehrávat mezi Lost Souls a blížící se Children of Earth.

Příbehy budou:

Asylum od Anity Sullivan
Příběh o mladé uprchlici Fredě, na kterou Torchwood upozorní počítačem Andy. Mezitím co Gen, Jack a Ianto vyšetřují odkud tato problémová dívka je, Andy zjistí, že je čím dál víc tažen do světa Torchwoodu.

Golden Age od Jamese Gosse
Torchwood jede do Indie vyšetřovat zmizení stovek lidí. Stopa vede do starého osadnického klubu, který se zdá podivně „uváznutý“ v minulosti, stejně jako mladá a nádherná vévodkyně, které to tam vlastní.

The Dead Line od Phila Forda
Serie podivných volání zavádí Jacka do nebezpečí což vyústí ve velmi emotivní moment pro Ianta.

A tady je již slibovaná upoutávka na Children of Earth:

31.5.2009 14:10     Komentáře (7)
 

Animovaný Doctor Who

ilustrační obrázek

Na podzim nás čeká nový animovaný příběh Doctora Who nazvaný Dreamland (Země snů). Uvidíme sedm epizod po 6 minutách (celkem jeden příběh na 42 minut) jako tomu bylo u příběhu The Infinite Quest.

Znovu uvidíme Davida Tennanta jako Doctora a k němu se připojí Georgia Moffett, které ale nebude „hrát“ svou roli Jenny (Doctorovi dcery), ale postavu jménem Cassie Rice a dále uslyšíme hlasy Bernice Summerfield, Lisy Bowerman(která hrála v poslední epizodě klasického Doctora s názvem Survival) a Davida Warnera. Warner, ale také není zrovna Doctor Who zelenáčem, v roce 2003 totiž dokonce byl jedním Pánem Času v jedné audiohře.

Scénář píše Phil Ford , který napsal už i scénáře pro Sarah Jane Adventures (Eye of the Gorgon, The Lost Boy, The Last Sontaran, Day of the Clown a Enemy of the Bane), Torchwood (Something Borrowed) a i společně s Russelem T Daviesem příběh pro příští speciál Doctora Who The Waters of Mars. Takže to dozajista bude stát za to.


31.5.2009 13:42     Komentáře
 

Castingové info a informace o 3. řadě Sarah Jane

Kdo bude mít tu čest a stane se první společnicí 11. Doctora? A kdo navštíví Sarah Jane? To a více se dozvíte v této novince.
TEXT OBSAHUJE SPOILERY!

A novou společnicí se stává Karen Gillan.

„Jsem strašně šťastná, že jsem byla vybrána abych hrála Doctorovu novou společnici. Nemůžu se dočkat, až začneme.“ Říká, 21 letá Karen Gillan. „Show je takovým fenoménem, že nemůžu uvěřit že budu jeho součástí. Matt Smith je úžasný herec a bude to zábava s ním hrát.“

„Vtipná, chytrá, božská a sexy. Nebo Skotka, kdybych to měl zkrátit.“ Řekl o ní Steven Moffat, hlavní scénarista 5. řady. „Generace malých holčiček bude chtít být ní. A generace chlapců jakbysmet.“

Karen již měla tu čest si v Doctorovi zahrát, mohli jste jí vidět v epizodě Fires of Pompeii jako jednu z kněžek.
Obrázky nové společnice zde, zde a zde.

DOCTOR V SARAH JANE

David Tennant se ve své roli Doctora zastaví na dvě epizody v THE SARAH JANE ADVENTURES.

A Russell T Davies oznámil, že se tam nestaví jen na skok, ale, že se bude jednat o plnou účast. Takže nás rozhodně nečeká jen „Ahoj Sarah Jane, musím letět“ Ale další Doctor/Sarah Jane epizoda.

Elizabeth Sladen, která hraje Sarah Jane řekla: „Když jsem uslyšela tu novinku, že se k nám David připojí, tak jsem byla absolutně nadšená. A určitě to nezlepšilo den jen mě, ale i divákům. Je skvělé, že Sarah Jane zase stráví chvíli s Doctorem.“

„Doctor se Sarah Jane budou čelit jejich největší hrozbě.“ Oznámil RTD.

Třetí řada bude obsahovat nových 12 epizod a v nich uvidíme novou rasu, plazí Veili a jejich nepřátele Judoony, společně s mimozemskou dívkou, která dokáže nutit dělat lidi věci proti jejich vůli.
V této řadě nalezneme i živou kresbu, obyvatele domu v kterém pravděpodobně straší, mimozemšťany kteří chtějí ovládnou Zemi za pomocí podivné, agresivní trávy a šanci pro Sarah Jane aby našla štěstí s někým, kdo by mohl být perfektní osobou ke zkompletování její rodiny.

Promo fotku Doctora a Sarah Jane naleznete <a>zde.


31.5.2009 03:09     Komentáře
 

K9 Adventures - upoutávka na nový seriál

ilustrační obrázek

Jak jsme dříve informovali K9, Doctorův robotický, psí společník, dostal vlastní seriál. A zde máme první upoutávku… 


 • 101 Feast of the Merons Part 1
 • 102 Feast of the Merons Part 2
 • 103 TBA
 • 104 The Last Oak Tree in England
 • 105 TBA
 • 106 Sirens of Ceres
 • 107 Dreameaters
 • 108 Devil's Den
 • 109 Jaws of Orthrus
 • 110 Oroborus
 • 111 Alien Avatar
 • 112 The Curse of Anubis
 • 113 The Fall of the House of Gryffen

31.5.2009 02:02     Komentáře (17)
 

Předtím než se rozloučím

ilustrační obrázek

Už nás čekají pouze 3 speciální epizody před tím, než si Doctor bude muset zvykat na nové tělo.
Otázka je: S kým se ještě setká než tato chvíle příjde?
TEXT ROZHODNĚ OBSAHUJE SPOILERY!

Poslední dvojdíl nám přinese spoustu starých tváří:

Kdo nás tedy čeká? Donna? No samozřejmě!
Donna se rozhodně vrátí. Jestli však se vrátí i její vzpomínky zůstává ovšem otázkou. (Dokonce to vypadá, že uvidíme i její další svatbu). Je však jasné, že při této scéně rozhodně ještě vzpomínky zpět mít nebude. Protože jakmile se objevuje Doctor s TARDIS Wilf (Donnin děda) křičí „You can't park that there, Donna will see it!“ (Nemůžeš parkovat tady! Donna to uvidí!) A tím tu máme odpověď i na otázku zda se vrátí Wilf. Ano vrátí, a podle všeho se právě on stane poslední společníkem 10. Doctora. A abychom dokončili Nobleovic rodinu ano i Sylvie (Donnina máma) se vráti.

A kdo ze společníků se ještě objeví?
Uvidíme i Sarah Jane a jejího syna Luka<a>, kterého Doctor zachrání před autem.

A co náš svůdný kapitán Jack? No jistě ten tu bude také.

O Marthě zatím nepadlo ani slovo (takže jí nejspíše neuvidíme [pokud nenatáčela pouze ve studiích])

A co nepřátelé? No tak uvidíme zde i „naštvaného" Ooda Sigmu, kterého jsme mohli vidět v díle Planet of the Ood. Ten by se ale měl ukázat dokonce i v příštím speciále Waters of Mars.

A co Master?
V minulém speciále dostal Doctor, že se „někdo“ vrátí a zaklepe čtyřikrát. Bude to Master? To se neví. Objevila se jedna fotka, ale pořád se spekuluje zda to náš Master (John Simm) skutečně je nebo ne. No můžete posoudit sami.

A to je vše teď už nám nezbývá než čekat na Vánoce a Silvestra kdy se tento dvojdíl bude vysílat.

Cože? Že jsem na někoho zapomněl? No jo. A co Rose? No ano ta se vrátí také i s její matkou.
Překvapivé však je, že se s ní má Doctor setkat ještě předtím, než se s ní seznámil s ve své 9té podobě. Viz co bylo odchyceno při natáčení:
Doctor stojí na rohu. Tardis je na stejné ulici, ale Doctor je od ní dál. Opírá se o zeď v náhlé bolesti. Rose prochází kolem.
Rose: Jsi v pohodě kámo?
Doctor: Jaký je rok?
Rose: 2005
Doctor: Víš co? Vsadím se, že budeš mít vážně skvělý rok.


25.5.2009 00:30     Komentáře
 

Russell T Davies a Planet of the Dead

ilustrační obrázek
Russell T Davies hovoří o Planet of the Dead.
 


8.4.2009 13:34     Komentáře
 

TRAILER - Planet of the Dead

Speciál se blíží a my tady máme konečně první trailer. 


2.4.2009 09:44     Komentáře (2)
 
« Předchozí 1 25 49 73 93 94 95 96 97 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Twice Upon a Time
 • Vydáno - Stáhnout
 • Autor: Blackthunder
 • …special.proper.720p.hdtv.x264-mtb

Nejnovější komentáře

Doporučujeme