Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Více ztracených příběhů!

ilustrační obrázek

Nedávno jsme vás informovali o připravované sérii Ztracených příběhů (příběhů, které se měli objevit v seriálu, ale nakonec se neobjevili) a nyní vám můžeme oznámit, že jich bude více.

Čekají nás dva příběhy prvního Doctora (William Hartnell), které se budou prodávat v jednom balení pod názvem The Hartnell Years. Čekají na nás příběhy z pera Morise Farhira: Farewell Great Macedon (historický příběh skládající se z 6 částí s Alexandrem Velikým) a The Fragile Yellow Arc of Fragrance (20 minutový příběh odehrávající se na mimozemské planetě).
Bohužel William Harnell (1. Doctor) a Jacqueline Hill (doktorova společnice Barbara Wright) jsou již po smrti, nečekají nás audiopříběhy, ale jen audiobooky.
Další série nazvaná The Troughton Years kde uslyšíme hlavně příběh Prison in Space od Dicka Sharplese. V tomto balíku nalezneme i příběh The Destroyers od Terryho Nationa (tvůrce Daleků), který měl původně být Pilotní epizodou pro připravovaný americký spin-off, který se ale nakonec nenatočil. Tento příběh bude plně obsazen, takže nás čeká plnohodnotný audio příběh.

Následně nás budou čekat i příběhy 7 Doctora (Sylvester McCoy), které se měli původně stát 27 řadou (bohužel seriál byl v roce 1989 pozastaven, takže se tato řada nenatočila) která nám měla zodpovědět otázky z Doctorovi minulosti a následně nám i vytvořit otázky nové. Více informací o Catmelově „Mistrovském plánu“ naleznete zde.


13.11.2009 19:57     Blackthunder

Žádné komentáře.

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme