Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

The Abominable Snowmen - titulky

ilustrační obrázek

Doktor a jeho společníci se tentokrát ocitnou v Tibetu roku 1935, kde Doktor očekává přátelské uvítání od opata místního buddhistického kláštera. Avšak brzy zjistí, že mystická stvoření známé jako Yetiové ohrožují klášter a jeho okolí. Kdo nebo co donutilo tyto kdysi plachá zvířata být takhle agresivními? A dokážou naši cestovatelé vyváznout bez úhony?


9.4.2012 21:28   Titulky   Komentáře (15)
 

Přepis z castingu na novou společnici

ilustrační obrázek

Na internetu se objevil přepis castingu z kterého nám vzešla nová společnice, kterou bude hrát Jenna-Louise Coleman. Zda byla tato scéna určená speciálně pro casting či je součástí blížící se epizody není známo. Avšak pokud ano, tak bychom měli mít odhalené jméno naší nové společnice.


6.4.2012 23:05   Různé   Komentáře (9)
 

The Clockwise Man - Prolog

ilustrační obrázek

To, že Doctor Who nežije pouze na obrazovkách, ale také v knihách, komixech a audiopříbězích nejspíše už víte. Ti méně angličtinou podepsaní se nejspíše smířili s tím, že tyto příběhy pro ně zůstanou zapovězeny. Avšak díky fanynce Aleath tomu tak nebude.

 

Včera mě překvapil email s nabídkou toho, zda bychom nestáli o fanouškovský překlad první knihy s 9. Doktorem nazvanou The Clockwise Man. Pracovně ho Aleath přeložila jako Ručičkový muž, avšak…


6.4.2012 09:41   Books   Komentáře (19)
 

Natáčení 7. Řady – souhrn informací

ilustrační obrázek

Aktualizovaný rozcestník a shrnutí důležitých informacích k nadcházející, již 33. řadě Doctora Who.

Nejnovější informace jsou označeny oranžově.

 

 

 

 

 

Sedmá řada nabídne dramatickou změnu událostí, když Doktor potká nového přítele. Připravte se na vzrušení, dobrodružství a dramatická překvapení jak se seriál blíží k enormnímu, klimatickému 50ti…


4.4.2012 17:15   Různé   Komentáře (63)
 

Jak to bude letos s Daleky?

ilustrační obrázek

O tom, že se Dalekové letos v 7. (33) řadě vrátí, jsme vás již informovali. Otázka která však visela ve vzduchu a fanoušci si o ní raději jen tiše šeptali, byla: „Ale jací Dalekové se to vrátí?“ Budou to noví Dalekové z 5. řady, kteří získali ve fandomu krycí jméno „Power Rangers Dalekové“ nebo ti, které známe z éry Russella T Daviese?


1.4.2012 20:22   Různé   Komentáře (7)
 

Přijďte na Pochod Fantazie 2012

Máte kostým a rádi byste se s ním pochlubili? Chcete pomoci fanovské komunitě trochu se zviditelnit? Chcete se jen projít nedělní Prahou s přáteli? Pak potřebujeme právě vás!

Fan-Project ve spolupráci se STARconem pořádá již 3. ročník Pochodu Fantazie, akce zaměřené na podporu fandomu v České republice.


Pochod startuje již tuto neděli 1. dubna ve čtvrt na dvanáct od místa konání STARconu – Obchodní akademie Svatoslavova v pražských Nuslích. S sebou si vezměte  kostým, nebo alespoň tematické tričko a odznáčky, můžete přibrat i banner vaší akce, klubu nebo conu, který chcete podpořit. A samozřejmě dobrou náladu! Těšíme se na vás.


 


26.3.2012 22:43   Akce a cony   Komentáře
 

První trailer k 7 řadě

ilustrační obrázek

Dnes a zítra probíhá v Cardiffu první oficiální DW con.

A tak byla pro účastníky vypuštěna první upoutávka na novou řadu. Naštěstí jeden pohotový fanda jí natočil a nahrál na youtube a my vám jí přinášíme s CZ titulky. 

PŘIDÁNA HD VERZE

 

 

Původní verze z Conu:

  Titulky zapnete kliknutím na [cc]       A HD verze:     Titulky zapnete kliknutím na [cc]   Pokud si trailer chcete stáhnout i s titulky do počítače, můžete tak provést zde.

24.3.2012 19:40   Trailery   Komentáře (16)
 

A novou společnicí se stává...

ilustrační obrázek

Dnes ráno svolalo BBC tiskovou konferenci na které byla odhalena nová Doctorova společnice.

Tak na koho se to můžeme těšit?

EDIT: Přidáno video

 

 

 

 

Jenna-Louise Coleman pětadvacetiletá herečka, která je v Británii známá především ze seriálu Emmerdale Farm, který se vysílá již od roku 1972, nyní se vysílá jen pod názvem Emmerdale.

 

 

Prý se taky…


21.3.2012 11:36   Různé   Komentáře (47)
 

Velkolepé odhalení již zítra

ilustrační obrázek

Ano je to tak. Již nějakou dobu se ví, že tato řada bude pro Amy a Roryho poslední a že nás čeká nástup nové(ho) společníka/ce – kdo to však bude? To by mělo být odhaleno BBC již zítra. Kdo myslíte, že to bude? Bude to muž či žena? Odhalení již zítra. Tuto novinku použijte prosím jen na spekulace. Názory na nového společníka následně pak piště až do odhalovací novinky.


20.3.2012 19:59   Různé   Komentáře (9)
 

The Tomb of the Cybermen - titulky

ilustrační obrázek

TARDIS dorazí na planetu Telos, kde se pozemská archeologická expedice, vedená Profesorem Parrym, pokouší o odhalení vykopání ztracených hrobek Kyberlidí.

Některé věci, by však měli zůstat pohřbené navždy…

 

 

 

Titulky přeložil PIRX. 

 

Pořadové číslo příběhu je 05×01. A byl se vysílán poprvé v roce 1967.

 

 

Scénář napsali Kit Pedler & Gerry Davis.

O režii se postaral Morris Barry.

 

 

Titulky naleznete ke stažení…


20.3.2012 00:44   Titulky   Komentáře (1)
 
« Předchozí 1 26 50 53 54 55 56 57 58 59 75 99 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme