Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

The Time of the Doctor - titulky

ilustrační obrázek

Obíhající tichou odlehlou planetu shromažďují se ty nejnebezpečnější rasy vesmíru, přitahovány tajemnou zprávou, jež se ozývá ke hvězdám. A mezi tím Doktor zachraňuje Claru před sváteční rodinnou večeří. Pán času a jeho nejlepší kamarádka musejí odhalit podstatu těchto záhadných signálů. A co znamenají pro osud jeho i samotného vesmíru.

Bylo to zdlouhavé a přehoupl se další rok, ale konečně je tu a titulky „už“ jsou konečně zde.
Slibujeme, že taková prodleva už se nikdy nestane. Až se nový Doktor vrátí tak se vrátíme zpět do normálu a bude to vždy vycházet kolem 3 hodiny.

Znovu se omlouváme.


25.12.2013 21:41   Titulky   Blackthunder

61 komentářů

Už delší dobu sleduju nákupní galerii PoštovnéZDARMA.cz a musim se o tom s váma podělit. Mají tam některé opravdu originální zboží a co je podstatný, není to tam vůbec drahý a ještě k tomu se vlastně neplatí žádný poštovný. postovnezdarma.cz/?acc…
nákup, 16.10.2014 10:55   reagovat
kdo by chtěl vidět věechny serie tv.sosac.ph/cs/detail/pan…
Doctor Who, 10.10.2014 19:02   reagovat
Bude i český dabing někdy? (jestli ano tak kdy zhruba, jestli to tu bylo tak se omlouvám)
dejvdi, 23.5.2014 15:56   reagovat
Bych se divil kdyby jo... ČT už neplánuje kupovat další díly
Blackthunder, 23.5.2014 16:34   reagovat
Žádný další díly??? Chceš říct, že nedají 8. řadu nového doktora?? Nechci tvrdit, že by ses snad mohl mýlit, ale tohle napsat musím. To nemůže být pravda!!
ELIZABETH68, 24.5.2014 20:09   reagovat
priemerný česi a slováci sú tupí oni pozerajú len tie stupidné seriály ako Ordinácia v tužovej záhrade, Panelák a dašie stupidné relity šou, stupidné filmy ktoré sú predvídaťelné už po 5 minútach a neviem čo ešte
The Master, 24.5.2014 22:43   reagovat
no přesně! v ordinaci atd. má jeden ze známých rakovinu,druhý podvádí partnera,třetí nenávidí všechny okolo a já nevím co ještě -_-
mmeee, 4.6.2014 12:51   reagovat
No co vím, tak to mělo malou sledovanost a neplánují to.
Blackthunder, 24.5.2014 20:38   reagovat
Achjo ty stížnosti se ani nedaj číst, tady má asi někdo komplex z toho že si to neumí přeložit sám. Každopádně jsem jenom chtěla říct že tě máme rádi Blacku za to co děláš a celou redakci samozřejmě též. :) Nevim jak někdo může řešit takový kraviny a dělat tragédii z toho, že když neuvidí jistý imaginární příběh během pěti minut přeložený do českého jazyka. Miluju doktora a jsem ráda že existuje tento web, ale trocha reálného života neuškodí. Tak díky moc za titulky a dělejte to dál, jestli vás to baví :)
Waterfield, 16.1.2014 22:16   reagovat
Přesně tak, dneska je cizí jazyk nezbytnost a pro většinu uživatelů internetu (podle mě) samozřejmost. Takže stěžovat si tady, že to není v češtině mi přijde tak trochu ubohý. Já se taky nemůžu dočkat, až vyjde další díl a v 80 % případů sleduju nový díly s anglickými titulky. Sem tam mi sice nějaký slovo ujede, ale tak sakra mám slovník a můžu si to video zapauzovat. Navíc si takhle zlepšuju angličtinu, což dělám jen pro sebe a určitě to není zbytečnost. Z těchto stránek si potom taky stahuju titulky, ale když už člověk trochu anglicky umí, tak si uvědomuje, že by to kolikrát sám přeložil trochu jinak. Například v "Nightmare in Silver" se mi moc nelíbil "Pan Chytroň", přičemž ale původní "Mr. Clever" mi přešel úplně dokonalý. I překlad ve speciálu "Handles" mi přijde trochu divný. Tím samozřejmě nechci urazit místní překladatele, obdivuju je za to, že ve svém volném čase překládají, spousta lidí si to sice pro sebe přeloží, ale je líná to přepsat a hodit na net, jako třeba já.
A když člověk jen čte titulky, tak mu docela utíká děj na obrazovce a nedokáže si to tolik užít. Člověk, který si takhle hlasitě stěžuje, že nemá české titulky, by si měl snad raději počkat na český překlad.
A když budu mít nějaké problémy v životě, tak určitě budu každou hodinu chodit k netu a psát tam pro bandu nevděčníků, že to ještě nemám. To je dobrá píč*****
Jindra, 16.1.2014 22:59   reagovat
tak jsem si radsi pockal na tito titulky, kouknul jsem prvne bez, pak s EN a ted mrknu s temito.
Blackovy nic nevycitam, naprosto to chapu, akorat jsem byl taky jeden z tech co si mysleli, ze kdyz je status jaky byl ze to bude treba druhy den :) stacilo napsat bude az za par dni.
Tak jako tak, díky za titulky jdu mrknout znovu :)
Xegiie, 12.1.2014 22:53   reagovat
Nebudu děkovat... Děkoval jsem Hurleymu, že se do toho pustil a udělal skvělé titulky... kdyby dal Black hned vědět, že to nezvládá tak by titulky od Hurleyho byli dřív.. Kdyby dal Black, alespoň vědět, kdy to hodlá dokončit... Né on napsal ve 3 ráno.. a pak že to nestíhá, ale snaží se a pak o sobě nedal více jak 9dní vědět...
Tohle je prostě prasárna.
Ano je po operaci.. ano dělá to zadarmo.. ale sakra je alespoň slušnost dát lidem vědět jak na tom je.. a to, že odmítal pomoc od ostatních je prostě sobeckost.
Opravdu mě velice, ale velice zklamal!
Dragon94, 11.1.2014 13:20   reagovat
Jistě máš sám za sebou několik vážných operací, takže určitě víš zcela přesně, jak se po nich člověk cítí a dokážeš zcela přesně odhandout svoje síly ve všech situacích.

Nebo spíš jsi nevychovaný, egoistický a neslušný, hm, asi to druhé. Musíš mít dost neuspokojivý život, když tady po třech týdnech řešíš tuhle záležitost, obzvlášť když víš, co k té situaci vedlo.
Chápu, že jste tu diskuzi uz
alexis, 12.1.2014 18:57   reagovat
Black se včera vrátil opět z nemocnice - tohle ho velice potěší a motivuje ho to k další pilné práco - palec nahoru.

Víš, co já totiž nechápu? A co mě rozčiluje? Black dělá takovou dobu titulky do několika hodin po odvysílání, celou dobu bez jediné výjimky. Teď poprvé, opakuji POPRVÉ, neodhadne svůj stav a možnosti a ty máš potřebu začít mu nadávat. Jdu si projít všechny titulky zpět a pokud jsi mu u všech předchozích titulků poděkoval za dobrou a rychlou práci, beru zpět a omlouvám se, jinak je to ale od tebe docela drzá reakce. Jedinej, kdo má v tomhle případě možná právo být rozčílenej, je Hurley. Tihleti stěžující, co brblou, že nejsou titulky tak, jak si představují, mI už vážně pijou krev. Chápu, když si lidé stěžují, že nevyšel další příběh z classic sérií, protože tam opravdu máme velkou sekeru. Ale víš co? Ani tam nepadají tak silné výrazy jako teď od tebe - a to na to mají lidé z mého pohledu v tomto případě právo. Omlouvám se za emotivní reakci, ale tohle už mi přišlo vážně jako docela hodně silné kafe...
Phoenix1986, 11.1.2014 14:42   reagovat
Ano minimálně u 7.dmé série jsem mu za každé titulky děkoval... a ne nejsem člověk co by nadával, jen mi přijde, že nechat na holičkách 2 weby.. a nedát o sobě takovou dlouhou dobu vědět. Je prostě prasárna. Všechna čest jeho předcházející práci... ale prostě nebudu děkovat za to co udělal předtím... teď to prostě nevychytal a nechal 1000ce lidí na holičkách a 9 dní o sobě nebo o stavu titulek nedal vůbec vedět... To je prostě hnus a neuvěřitelná sobeckost. A opravdu mě zklamal.
Dragon94, 12.1.2014 13:21   reagovat
Fajn, když to podáš takhle, můžu alespoň respektovat tvůj názor a reagovat. Částečně tvé námitce rozumím, částečně rozumím Blackovi. Normálně bych byl na něj taky naštvaný, ale věděl jsem v jakém je stavu, tak jsem ho nechal. Prostě to bylo možná nestandartní, ale situace byla nestandartní celá. Myslím, že to Blacka mrzí, stejně mě ale mrzí jakékoliv nadávky. Hlavně si myslím, že už to nemá smysl řešit. S Blackem jsem o tom mluvil a domluvili jsme se na postupu, který by měl podobným problémům zamezit. Rozhodně to nikdo nehází za hlavu.
Phoenix1986, 12.1.2014 14:23   reagovat
Ano - chtěl jsem si přeložit Mattův poslední příběh sám. Ano jsem sobec, ale když jsem překládal první příběh s Mattem - tak jsem si to myslím zasloužil... a Hurley... já v podstatě nemám rád jak zkracuje titulky a nedává tam všechno, proto jsem chtěl to přeložit sám, protože si podle mě zasloužil tento příběh mít kompletní titulky (a ani nemluvím o tom, že Capaldimu Clara nesmyslně vykala...)

Ano napsal jsem ve 3 hodiny - a pak jsem napsal, že jsem se přecenil - problém byl totiž, že jsem byl během pár dní v nemocnici v umělém spánku a stále ještě teď mám problém s číslama a slovama - myslel jsem, že tenkrát, že to zvládnu a nezvládl a NEVĚDĚL jsem kdy to zvládnu a tak jsem nemohl dát datum dokončení. Kdybych to vydal hned tak by to bylo zprasenej překlad (i tak musel Phoenix si dát sakra pozor, aby neprolétlo přes jeho síto Korekcí špatně vyhláskovaný slova (a že jich tam bylo požehnaně [sice taky tam něco zůstalo a jenom minimum])

Takže nebylo to nejlepší řešení, ale chtěl jsem vydat kvalitní práci a to bych prostě nezvádl. Koneckonců další díl je až v Září, takže nejde zas tak o moc si myslím. Když začínal Doctor Who u nás měl titulky tak asi do měsíce a někdy víc (2 řada ještě nebyla přeložená celá, když už začínala 3).
Je to taky má vina, že si člověk zvykl na titulky, které jsou vždy tak nějak do 3. hodin.
To, že jednou mě to trvalo déle mě mrzí, ale můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.
Blackthunder, 11.1.2014 14:33   reagovat
Hurley taky překládal první příběh s Mattem (pokud vím tak 5tá série se ještě překládala zvlášť tam a zvlášť tady), ale to je fuk.
Ono nejde o to, že si lidé zvykli na to, že jsou titulky behěm noci.. nebo, že ti to trvalo 10 dní. Jde o to, že jsi vůbec nedal celých 9 dní vědět, jak na tom ty titulky jsou. Nechtěli bychom po tobě konkrétní datum.. jde jen o to, abys o sobě aspoň dal vědět.. takhle si lidi mysleli, že ses na to prostě vykašlal, neboť týden byl pryč a od tebe pořád žádná zpráva, že by se to nějak posunulo nebo prostě cokoliv. Jsou tu lidi, ano patřím mezi ně i já, co mačkali první 2-3 dny F5 jako zběsilí.. A ty ani nikdo jiný z webu, nám nedal vědět jak na tom jsi a zdali sis opravdu neřekl "no co dodělám to po Vánocích teď mám volno". Prostě nechal jsi na holičkách 1000ce lidí a nedal jsi o sobě nebo o titulkách ani jedinou zprávu.. a za to ti opravdu děkovat nebudu. Dokonce, ikdyby si napsal: "Trávím teď Vánoční svátky s rodinou tak na titulkách dělám jen hodinu denně." Nebo třeba, že sis dal na 2 dny volno, a že se na ně vrhnež až 3 den.. To všechno bych pochopil a ani trochu bych se nezlobil.. ovšem ty jsi o sobě nedal vědět vůbec nic a tím si mě neuvěřitelně zklamal.
A tu větu "Koneckonců další díl je až v Září, takže nejde zas tak o moc si myslím." budu raději ignorovat. A to uzamčení diskuze a mazání všech nelíbivých příspěvků (bez vulgarismů) taky.
Dragon94, 12.1.2014 13:56   reagovat
Taky patřím mezi ty, co sem chodili "mačkat F5 jako zběsilí". Ale víš v čem je rozdíl? Když jsem tu postrádala zprávy o tom, jak Black s titulky pokračuje, vůbec mě nenapadlo, že si "užívá svátky s rodinou" (i když by na to měl plné právo), ale děsila jsem se, jestli nemá opět vážné zdravotní potíže a zamčená diskuze mi na klidu nepřidávala. Ano, v tu chvíli mě více trápilo, jak je na tom skvělý překladatel, který mi umožnil vidět tolik dílů DW, než že si musím počkat na ten vánoční speciál...
Mimochodem - v placeném zaměstnání se člověk málokdy dočká i vděku, ale když něco dělá pro lidi zadarmo, aby je potěšil, tak si ten vděk sakra zaslouží!
Alfie, 13.1.2014 04:27   reagovat
No vidíš - tak si to Hurley přeložil taky a je to... Vysvětlil jsem ti to ti jak to bylo (a nebylo to že 10 dní jsem nic nenapsal) čas vrátit nemůžem takže tohle je už jenom už brečení nad rozlitým mlíkem. Nic si s tím neudělám. Pokud sem tě zklamal, tak s tím nic neudělám. Tak prostě moje titulky už nepoužívej a máš to bez starostí a už tě rozhodně nikdy nezlamu.
Blackthunder, 12.1.2014 14:47   reagovat
V první řadě Black a ani nikdo jiný z redakce nemá jakoukoliv povinnost cokoliv - komukoliv hlásit! Každý má v životě jiné priority a ve chvíli kdy se někdo zotavuje po závažných zdravotních problémech je informování o stavu překladu vážně to poslední! Doctor je jenom seriál který slouží k zábavě, zabití volného času a není to nic životně důležitého!
Jak jsem psal už na FB, dříve se Doctor překládal klidně i měsíc a nebo i déle. Nikdo v té době nedával jakékoliv informace o tom kdy budou titulky. Prostě se čekalo až budou!

Na závěr napíšu něco ke smazaným komentářům a zamknutí komentářové sekce.
Mazali jsme komentáře které byli:

duplicitní a zbytečné- vážně nepotřebujeme padesát komentářů, kde se všichni ptají na jedno a to samé. Zároveň nepotřebujeme komentáře jejíž informační hodnota je nulová.

neslušné a nevhodné- Pokud fanoušci nemají elementární slušnost a empatii vůči někomu kdo se zotavuje po závažných zdravotních problém a vyvíjí na něj tlak, tak redakce bohužel musí dát najevo, že něco s daným příspěvkem není v pořádku.

Komentáře jsme zablokovali z toho důvodu, že výše zmíněné problémy se neustále opakovali a v některých případech stupňovali.
LAZYjohn, 12.1.2014 14:44   reagovat
Takže chápu správně co chceš říct... Pokud je tu přes 40 komentářů jejíž informační hodnota je nulová jen je to poděkovaní za práci atd.. tak to nevadí... ovšem pokud je to 40 komentářů, které se nenesou v pozitivním světle tak to vadí?
Na tomhle celém se totiž zakládá můj první příspěvek.
Je tu spousta lidí co poděkovala za titulky, přitom v předchozích komentářích nadávala jak dlouho to trvá atd.. Já prostě nebudu děkovat, jen tak z principu, že to tady dělá každý. Všichni lidi sem napsali děkuju za to a za to.. Já jediný jsem napsal, že neděkuji a také s dostatečným vysvětlením co mi přesně vadilo.
Myslím si, že diskuze a komentáře by měli vyjadřovat náš názor, a to jak ten pozitivní tak i ten negativní.
Mím názorem je, že Black nechal na holičkách 1000ce lidí co denně mačkali F5 a čekali na titulky.. přitom věděl, že to ten den nestihne.. Nehledě na to, že Hurleymu, který mu nabízel pomoc, nedal také o stavu překladu nic vědět. A chudák Hurley byl bombardován na edně dotazi proč titulky ještě nejsou a kdy budou.
Píšeš, že každý má jiné priority, že DW není všechno, ovšem pro spoustu lidí poslední Mattova epizoda byla velice důležitá (někteří se na ní těšili více než na Vánoce- a není sranda vyhýbat se spoilerům) mezi takovéto lidi patří i Black - pro kterého byla tahle epizoda tak důležitá, že nechtěl nikomu dovolit mu s překladem pomoci. ;)
Nechci na Blacka nijak útočit.. Jen jsem napsal svůj názor. A jak je vidět nebyl jsem nadšen tím jak se Black zachoval a nemíním se tak tvářit, jen proto, že se tak tváří všichni ostatní.
Dragon94, 12.1.2014 15:39   reagovat
jestli jsi se narodil v 94 jak naznacuje tvuj nick, vek tvym nazorum odpovida, i kdyz by jsi uz nejaky rozum mohl mit.
Jednas jak nejaky fracek, jednas, jako by si blackovy platil velky ranec za titulky a on je nedodal vcas... ale pockat ty mu zadny ranec NEDAVAS! probud se.
to tvoje fnukani je priserne a divim se lidem z redakce ze si to nechaji libit
Xegiie, 13.1.2014 19:35   reagovat
za dalsi, jestli se ti to nelibi, nebo nejsi spokojen, nevim co ti brani navstivit jiny web???

a za posledni, normalne lidem nic zleho nepreji, ale doufam ze si nejakou operaci prozijes, a verim, podle tvych "nazoru" tu, ze dalsi den uz budes treba pilne studovat
Xegiie, 13.1.2014 19:40   reagovat
Jestli sis nevšiml, tak vše děláme je zadarmo a poděkování je pro náš jediná odměna co máme. Ale tím nechci říct, že pro nás kritika, negativní komentáře a podněty nemají hodnotu. Od roku 2009 jsem nesmazal jediný komentář, kde by byla kritika webu a námitky či korekce obsahu. Mažu pouze komentáře ofenzivní, vulgární, drzé a bez informační hodnoty. Takové komentáře jsou naprosto k ničemu jak pro návštěvníky a tak i pro redakci webu. Takže žádnou smysluplnou negativní reakci jsem nikdy nemazal a ani to dělat nebudu.

Pro některé lidi možná byla poslední Mattova epizoda důležitá, ale nikdy nebyla a nebude důležitější než zdraví, rodina a reálný život.
Black měl prostě jednou a snad poprvé jiné priority než Doctora. Pokusil se titulky udělat jako vždy a nepovedlo se mu to o čemž následně informoval. Pro následné odmlčení měl určitě své důvody a při zdravotním situaci kterou tu popsal se nedivím, že prostě neměl energii a nebo měl jiné důvody(ať už byly jakýkoliv) sem napsat.
Prostě se to takhle stalo a nikdo to nezmění.
LAZYjohn, 12.1.2014 16:34   reagovat
ahoj,vidíš blacku jak to je.kašli na to .jestli tě to baví,a to pravděpodobně ano,tak to dělej.v prvních řadách jsme čekali i měsíc a bylo to normál.pokud nejsou titule hned druhý den,tak co.nic.v klidu si počkáme .až budeš mít čas ,chuť a především pohodu,tak je asi uděláš.tak to má být.titule jsou perfektní a rádi si počkáme.zdraví tě tvor a celá moje komunita.
tvor, 11.1.2014 16:51   reagovat
Moc díky za skvělé titulky - raději jsem si počkala na tyhle :-)
A hlavně přeju brzké úplné uzdravení - klobouk dolů, že ses věnoval překladům, i když jsi nebyl fit!!!
Alfie, 11.1.2014 07:55   reagovat
Nevydržela jsem to a podívala se bez titulek. Rozuměla jsem, ale občas jsem byla taká zmetěná. Tak snad už konečně porozumím některým méně důležitým pasážím a slovům o kterých nevím jak se píšou a nemohla jsem si je vyhledat.
Díky Blackhuntere.
Adiira, 8.1.2014 18:30   reagovat
Sakra, moc se omlouvám za zkomolenou přezdívku! Moc!
Adiira, 8.1.2014 18:34   reagovat
Díky za titulky - uložím si ty Blackovy :). Mimochodem Phoenixi, chystáš se udělat korekce na Day of the Doctor? Stále mi tam svítí bez korekcí :(.

Snad se Black brzy úplně uzdraví:). Mám classic-absťák :-D
Blombik, 8.1.2014 18:05   reagovat
Zdravím, korekce už skoro jsou. Jen je musím ještě jednou projet. Bohužel, dnes i zítra jsem celý den mimo domov, takže se k tomu dostanu tak v pátek. Ale to už snad budou. Omlovám se, ale času moc nebylo. Co se klasika týče, na toho už se pomalu chystáme :) Jen, co se Black opět vrátí z nemocnice...
phoenix1986, 9.1.2014 00:12   reagovat
Ještě bych se chtěl zeptat, proč mě to při kliknutí v novinkách na The day of the Doctor - Titulky hodí do tohoto článku? :). Asi nějaká chybka :)
Blombik, 10.1.2014 14:03   reagovat
Teď na to koukám a popravdě nechápu... To asi ten nový regenerační cyklus :)
phoenix1986, 10.1.2014 18:20   reagovat
Bohužel to musím říct - stále to nefunguje :((
Blombik, 17.1.2014 06:09   reagovat
A co mu vlastně je? (jestli to není tajemství?) Není za co se omlouvat, jsem rád, že ty titulky někdo dělá :)
Blombik, 9.1.2014 13:27   reagovat
classic sa dá pozerat s titulkami v pohode lebo na stranke addic7ed.com sú tie titulky sú spravené úplne dobre a hlavne tak že je tam obsiahnuté uplne všetko a pochopý ich aj dement (sorry) a ked niečo aj tak nerozumieš stále tu je google translator, čiže hurá pozerať :D
The Master, 8.1.2014 20:59   reagovat
Já o tom vím, zkoušel jsem to (rozumím tomu), ale neužiju si to tolik, jako s CZ titulkama - prostě se na ty titulky v angličtině musím víc soustředit a není to ono :(
Blombik, 8.1.2014 23:18   reagovat
Však se brzy dočkáš :)
Blackthunder, 11.1.2014 08:15   reagovat
zabudol som pripísať aby bolo jasne sú to anglické titulky ale ako hovorím je to uplne v pohode :D
The Master, 8.1.2014 21:00   reagovat
Dik za titulky, z nedockavosti jsem na to kouknul bez titulku,ale nebylo to uplne ono :) pro opakovani jsem si pockal na vase titulky, protoze jsou fakt dobry
Pavllis, 8.1.2014 01:37   reagovat
Děkujeme za pochvalu - potěší :)
phoenix1986, 8.1.2014 12:30   reagovat
Mně by jen zajímalo, jak Blacka napadlo přeložit "Handles" jako "Madlo" ;-)
Domihork, 7.1.2014 23:04   reagovat
Tak ono to madlo je - držadlo a tak. Ale mně osobně se na tom líbí, že když na něj křičí "Madlo", že je to jak to český jméno - ač ženský :D
phoenix1986, 7.1.2014 23:10   reagovat
Ano, nemusíš mi to vysvětlovat... Já se ptám proto, že jsem to měl já ve svých titulkách :-)
Domihork, 8.1.2014 09:47   reagovat
No, tak, jestli jsem si něčím jistej, tak tím, že to neokopíroval. Jak ho znám, tak vědět to, tak koumá a koumá, jen aby vymyslel něco svýho :D
phoenix1986, 8.1.2014 12:29   reagovat
no snad měsíc trvalo než si to přeložil..
Noeel, 7.1.2014 18:05   reagovat
Nechápu. Blackthunder kolikrát překládá v soboty do tří v noci, kdy normální lidi (neber to Blacku jako urážku :D) buď spí, nebo kalí v hospodě. Jednou se překlad trochu více zadrhne (z omluvitelných důvodů) a už je zle. Mějte trochu pochopení, překladatelé jsou taky lidé jako my a ne stroje.
KapsaDan, 7.1.2014 22:30   reagovat
a) trvalo mu to 10 dní.
b) až budeš po komplikované operaci srdce a nebudeš ještě úplně fit, asi ti všechno taky nepůjde jako dřív. Chápu, že to trvalo, ale trochu úcty a vděku by si Black zasloužil. Tohle už snad ani není "hate" nebo "troll" tohle už je prostě jen smutný, že někdo něco takovýho dokáže napsat... Neřeknu, kdyby to byl jediný zdroj, ale české titulky šly sehnat i jinde. Black prostě pokračoval, jak mu zdraví dovolilo, a práci dokončil. Tohle jsou přesně ty komenty, kvůli kterým často přemýšlím, že se na celej překlad vykašlu.
phoenix1986, 7.1.2014 19:04   reagovat
Ve zkratce
a) Noeel je deb*l
b) Noeel je deb*l
Metal, 7.1.2014 20:53   reagovat
Bohužel spousta lidí dokáže věci jen negovat, protože lidská hloupost je nekonečná...sám se s tím setkávám dnes a denně hodněkrát. Člověk se snaží ostatním vyjít vstříc, být jim užitečný a pomoci a přesto se chovají jako dobytci. Nic si z toho nedělej, je lepší takové lidi ignorovat i když to zamrzí. Pořád tu jsou lidi, co jsou za překlady od tebe či Blacka vděční. Tohle jsou například pořád nejkvalitnější titulky z těch, co se daly sehnat. A vy ostatní, co nejste spokojeni, přesně jak píše Master, naučte se anglicky aspoň tak, aby vám stačily titule anglické a nebo tyhle stránky vůbec nenavštěvujte, hatery nemá nikdo rád.
Spiderman, 7.1.2014 20:40   reagovat
presne ked chete titulky tak existujú aj iné stránky (ktoré niesu také dobré čo som kukal z rodinou čiže na kvalitnu prácu sa oplatý počkať aj keby to malo trvať rok alebo druhá možnosť začniťe sa učiť anglický tak ako ja aby ste nemuseli používať titulky lebo najlepšie seriály niesu preložené napr. Thick of it)
The Master, 7.1.2014 20:23   reagovat
Pánové, díky za titulky! Z těch, které jsem viděl (slovenské a dvoje české) jsou tyhle nejkvalitnější!
Fleš, 7.1.2014 16:17   reagovat
Díky za titulky. Čekal jsem na tvé kvalitní a dočkal jsem se :-)
Iconer, 7.1.2014 13:39   reagovat
super, díky moc! (a už se těším na další - až to bude aktuální, a taky na další classické :-D)
sezy, 7.1.2014 00:32   reagovat
Vďaka Black si super. Dúfam že už si fit, a celej redakcii želám šťastný Nový rok. A veľa šťastia pri prekladaní 5.,6. a 7. Doktora ;-)
P.S. - držím palce, aby ste vydržali tie nudné a horzné niektoré epizódy ktoré vás čakajú :D
Davros, 6.1.2014 22:19   reagovat
Díky za titulky. Už jsem to viděla 2x - jednou tam lítaly české i anglické titulky, podruhé Doktor mluvil velmi nespisovně, což mě bilo do očí, protože to byla velká změna oproti předchozím překladům a tak si ráda ty Blackovy stáhnu a podívám se. Chápu, že nemoc je potvora, která si nevybírá.
sea, 6.1.2014 22:19   reagovat
takže kedže sa dá písať už aj sem tak ešte ráz Happy new year 2014 a pekne prežité chvíle s doctorom a vám z redakcie prajem veľa zdravia a času a hlavne nervou aby ste sa pri prekladaný nezbláznili HAPPY NEW DOCTOR´S YEAR 2014
The Master, 6.1.2014 20:47   reagovat
Díky mockrát ;) Musím se přiznat, že jsem nevydržela, ale rozhodně na to mrknu ještě jednou :)
alden, 6.1.2014 20:36   reagovat
Díky za titulky :)...Chcem sa spýtat či neplánujete robiť titulky aj na Doctor Who Revisited of prvého doktora po posledného + Tales from TARDIS.Možem pomocť ak sa dá.
Evee, 6.1.2014 19:50   reagovat
Zatím to neplánujeme. Raději budeme překládat classického Doktora :)
Blackthunder, 6.1.2014 21:54   reagovat
Díky, už se můžu v klidu podívat.
toa, 6.1.2014 19:27   reagovat

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme