Přejít na obsah

Navigace

Revolution of the Daleks
odvysíláno 1. 1. 2021
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

The Three Doctors - titulky

ilustrační obrázek

Páni času jsou v nejvyšší nouzi. Někdo, nebo něco útočí na jejich planetu takovou silou, se kterou se ani oni nedokáží vypořádat.

Jejich jedinou nadějí je Doktor. Každý Doktor, kterého jen seženou…

 

 

 

Aneb poslední dohánění restů je zde, tentokrát tu máme příběh, na který se asi těší spousta lidí. Ano, máme tu první multi-doktorovský příběh!

 

Tento příběh startuje již 10 řadu, skládá se ze 4 částí a vysílal se na přelomu let 1972 a 1973.

 

 

Napsali ho Bob Baker and Dave Martin.

Režie se ujal Lennie Mayne.

 

 

 

Titulky naleznete zde.

Video naleznete zde.

 

 

 

 

 

<<<[09×05] [The Time Monster]                                  [10×02]  [Carnival of Monsters]>>>


18.10.2012 00:00   Titulky   Blackthunder

38 komentářů

Nevíte prosím někdo kde by se dal stáhnout poslední příběh 5. Doktora? Nikde jsem ho nemohla najít a už se k němu rychle blížím. :)
Bessie, 3.12.2012 16:16   reagovat
Filip676, 3.12.2012 16:56   reagovat
Děkuju :) Divný, na uložto jsem zrovna hledala :)
Bessie, 3.12.2012 17:19   reagovat
Když tam zadáš "Doctor who" tak ti to nenajde
Filip676, 3.12.2012 17:33   reagovat
To vím i já, já jsem hledala "Caves of Androzani" a nic to nenašlo. Tak jsem tam asi udělala nějakej překlep :)
Bessie, 3.12.2012 17:50   reagovat
Absťák vrcholí.
Nebude další díl na Vánoce? Že bych začala přesvědčovat rodinu, aby místo štědrovečení pohádky byl Karneval monster :)
píp., 25.11.2012 20:28   reagovat
PS: tohle mě pokaždé dokáže rozveselit, takže sem dávám odkaz pro další nedobrovolné abstinenty
www.youtube.com/watch?v=Do…
píp, 25.11.2012 21:04   reagovat
Tak čím víc dílů starého Doktora s Pány Času jsem viděla, tím blbější mně přijde nápad je zabít v Časové válce.
PS: Nechci nějak otravovat, ale můžu se zeptat kdy budou titulky na další díl? Už pomalu dostávám absťák :)
vrčka, 30.10.2012 18:10   reagovat
Máš pravdu, byl to debilní nápad a hlavně ten důvod je naprosto napřeshubu viz RTD: "Nikdy jsem je neměl rád a tak jsem je zabil." Debil povídám... DEBIL! :D

Hned jak budu mít čas si k tomu sednout a udělat korekce ;-)
Bohužel škola dává zabrat a žere spoustu času
Blackthunder, 30.10.2012 18:54   reagovat
Blacku? Nechceš to uploadovat a vydat bez korekcí zatím? Já to přežiju :)).
Blombik, 6.11.2012 13:57   reagovat
Nechci... ty bys to možná přežil, ale my ne :D Holt škola dává zabrat víc než se myslelo, ale určitě to tu bude před výročím i s dalším příběhem, protože pak vyjde Assassin's Creed a já osobně už nestihnu vůbec nic :D
Blackthunder, 6.11.2012 18:38   reagovat
Nějak se nám to výročí blíží... :-D :-D
Blombik, 22.11.2012 21:45   reagovat
já jsem ještě neviděla klasický díly,ale on RTD psal DW už před 9 a 10?
asi mě ukamenujete ,ale prostě Moffat se mi zdá lepší,i když ho chci zabít :D
P.S.slovo MOFFAT používám jako nadávku :D
Katja, 30.10.2012 21:09   reagovat
Ukamenovat???? Moffat je milionkrát lepší :) A ne, RTD psal až nový řady. Ve starých dílech totiž vůbec časová válka nebyla a on si to jenom vymyslel, protože neměl rád Pány Času a chtěl se jich zbavit.
vrčka, 30.10.2012 21:31   reagovat
tak můžu hrdě prohlásit, že za dva a půl roku jsem shlédnul všechny příběhy (včetně rekonsrukcí) klasického doktora. Byla to parádní jízda, kterou zkazila pouze jedna věc a to byl film s 8. Doktorem.
Ne že by byl Doktor špatnej, ale film se mi zdál jako jiná kategorie než seriál, chyběla mi tam taková doktorovská lehkost a jednoduchost a vadila taková americká přebujelost a scifi přehánění.
Pokud bych shrnul pořadí Doktorů - 1.Patrick Troughton - 2.Matt Smith - 3.Peter Davison
Companions- 1.Leela - 2.Brigadier (nebyl companion, ale k seriálu neodmyslitelně patřil)- 3.Amy a Rory (poslední místo obsadila s přehledem Rose :-))
A poslední věc, má někdo doporučení na knihy s 8.doktorem či Time Wars? Nebo jinou knihu?
Skoumik, 27.10.2012 08:58   reagovat
Doctoři: s tvým prvním a druhým místem naprosto souhlasím!
Společnice: No jasně, že Leela musí být první! Tu já naprosto miluju! A samozřejmě, že Rose musí být poslední! :D

No jo, film nebyl nic moc, ale spíš než knihy s 8 Doctorem bych ti doporučil audiopříběhy (Už kvůli tomu, že s knih jsem zatím četl jen jednu) takové The New 8th Doctor Adventures je skvělej přechod mezi clasickými řadami a těmi novými a představuje to jednu z mých nejoblíbenějších společnici Lucie Miller.
Co se týče Time War - ohledně toho žádná knížka ani audiopříběh není, protože to RTD vymyslel jen kvůli tomu a to cituji: "Protože jsem nikdy neměl Pány času rád." blbec
Blackthunder, 27.10.2012 10:39   reagovat
Vysvětlí mi někdo, pro se na těchto stránkách nenávidí Rose?
nerv, 1.11.2012 17:46   reagovat
Spíš by to chtělo vysvětlit, proč jí má někdo rád.
Jako krátké a nejméně urážlivé vysvětlení svého přístupu dodám toto video: www.youtube.com/watch?v…
Blackthunder, 1.11.2012 19:12   reagovat
to je ale blábol :-D
nerv, 2.11.2012 19:58   reagovat
Co na tom má být za blábol? Vždyť je to přesný! Je to prostě namyšlená kráva, která myslí jenom na sebe!
Blackthunder, 2.11.2012 21:05   reagovat
souhlas.
Hellboy, 2.11.2012 20:01   reagovat
S nervem. Viděl jsem asu všechny přeložené
díly takže si myslím že vím o čem mluvím. Na jednu stranu tu mluvíte o tom že měl každý doktor svojí osobnost a to je to co dělá doktora doktorem, na druhou stranu je Tennant ufňukanej, Eccleston špatnej,i starší doktoři měli svoje vlastnosti Hartnell mě připadal skoro někdy protivný pedant, Tom Baker pohodář podobný v něčem Tennantovi (moje osobní názory). I scénáristi se přece měnili a měli svůj styl psaní a pokud by nebylo zde proklínamého RTD (nezlobte se ale některé vaše vyjádřeni to je ....) možná by nebylo ani současného doktora. A Rose? Nechte ji už napokoji myslím si že, a budu se opět opakovat, každý může mít svůj vkus a může se mu líbit někdo jiný. Navíc kdyby se některým lidem nelíbila tak by nebodovala v žebříčcích polularity. Na Leelu nebo Donnu nebo Jacka Harknesse možná nemá, ale je podle mého rozhodně lepší postava než třeba Martha.
Hellboy, 3.11.2012 10:49   reagovat
Musím souhlasit s Blackem. Nikdo přece neříká, že kdo má rád Rose, je v něčem horší. Black jenom vysvětloval, proč nemá Rose rád on. Pokud vím, tak Tennanta, Ecclestona a Daviese jsi do toho zatáhl až ty. Tennant je oblíbený Doktor a vždycky bude. Eccleston je spíš jeden z těch slabších, ale pořád to je Doktor. Davies udělal spoustu blbostí, ale taky mu musíme poděkovat, protože Doktora přivedl zpátky. Přímo proti Rose nic moc nemám, připadala mi spíš nevýrazná. Ale dost mě vytáčí hádky v nejrůznějších diskuzích o tom, že by se měla vrátit a je nejlepší a ostatní společníci jsou špatní. A osobně nechápu, co to vadí na tom, že byl Hartnell občas protivný. To bylo na něm to srandovní, jak se rozčiloval :)
vrčka, 4.11.2012 19:05   reagovat
Já ale psal všeobecně o různých názorech na různé herce v seriálu. Proto jsem psal to že Hartnell takový jako ilustraci povah různých doktorů. Co se týka Rose, tak je to přece herečka a hrála co jí scénář předpisoval, já jen reagoval na takové až skoro nenávistné výlevy o ní a o RTD. Ale myslím si že tohle je věc na které se tu všichni společně neshodneme a na jednu stranu je to i dobre, kdyby se tady jen tleskalo jak je vše úúúúžasny tak by to nebylo přece normální. Každý jsme trochu jiný máme jiné představy, pohledy na věc ale jedno je hlavní máme rádi Doktora a to je nejdůležitější.
Hellboy, 4.11.2012 21:01   reagovat
No vždyť se to nijak nevylučuje.
Ano, každej Doctor je nějakej a Tennant (i když ho mám rád) byl z Doctorů ten ufňukanej. Všichni Doktoři dohromady nebrečeli tolikrát jako Tennnant, to je prostě fakt. I tak ho mám rád, jen tu jsou tací, které mám raději.
A jak nechte Rose bejt? On se zeptal co mě na ní vadí a když mu dodám hromadu argumentů, jeho jedinej argument byl: "Pff blbost." Tohle slepí uctívání mě prostě dokáže naštvat. Stejně tak RTD, jo dobře přivedl Doctora zpátky, za což mu děkujeme, ale udělal taky spoustu blbostí. Tak jak to vidím já, tak život je hromadou dobrých a špatných věcí.Dobré věci ne vždy změkčí ty špatné. Ale, na druhou stranu, ty špatné věci nemusí nutně zkazit všechny ty dobré, nebo je udělat nedůležitými. Bohužel u RTD a Rose je ta hromádka špatných věcí větší.
A ano některým lidem se líbí... ale je tu ta stála otázka: Proč? Protože byla první společnice, kterou viděli a tak je prostě standartem? Nebo jako co? Vždyť její chování... ach jo zase se dostávám do kruhu. Když já jí opravdu zatraceně nenávidím a nechápu co na ní kdo vidí :(
Blackthunder, 3.11.2012 11:38   reagovat
No že bych uctíval Rose, to jsi teda kapičku vedle. Celkem chápu, že se někomu nelíbí, ale nechápu, proč by ji měl někdo nenávidět. A ten video cos uvedl je dost trapný, takže nevím jak jinak bych na něj měl reagovat. Ale každý má právo na svůj názor a nemá cenu se o tom hádat.
nerv, 8.11.2012 00:27   reagovat
audiopříběhy mě taky napadly, tak do nich asi půjdu, angličtina pro mě není problém
teď jsem teda našel, že timewar od RTD je něco jiného než v knihách, tam je prej válka s neznámým agresorem... no nějak si ty audiopříběhy s knihami nakombinuju :-)
Skoumik, 28.10.2012 11:52   reagovat
Jenže audiopříběhy si může vychutnat jen ten, kdo umí hodně dobře anglicky. Kniha se dá číst se slovníkem v ruce :)

Já teď mám absťák a tak jedu od 98 příběhu 4. doktora s anglickými titulky (protože doufám, že třetího uvidím s vašimi skvělými titulky :-)

Když jsem to zkoušela bez titulků, tak jsem z toho neměla nic. Takhle to často stopuji, abych si stihla přečíst text a občas to stopuji, abych koukla do slovníku.

Výslovnost rodilých mluvčích je pro mě nepřekousnutelný oříšek. A to ani nemusí mluvit s přízvukem jako třeba v Operation Ribos. Navíc mluví strašně rychle - proto nestíhám číst anglické titulky.

Fakt vás obdivuji, že některé ty staré doktory jde otitulkovali jen z poslechu. Klobouk dolu. A díky.
píp., 27.10.2012 16:20   reagovat
Jelly baby!!! :D
Hanussen, 22.10.2012 22:46   reagovat
Joj, tak tohle byla paráda!
Aloisie T, 20.10.2012 22:47   reagovat
Měl bych jeden dotaz k ději (takže možný spoiler?)

Hartnell byluž v době natáčení tohodle dílu mrtvej / nějak vážně nemocnej? Nebo proč se vlastně neobjevil fyzicky?
Blombik, 19.10.2012 08:38   reagovat
Tak mrtvý být nemohl, když tam měli novou stopáž s ním.
Bylo to tím, že v té době na tom byl už špatně, přesněji, když se ho ptali, jestli by se zůčastnil, tak jim řekl, že ano, ale pak jim volala jejich manželka s tím, že si Bill myslí, že tam bude hrát a řekla jim, že problém je, že ho musejí zastihnout, když má jeden z dobrých dní. A tak se domluvili, že tedy nahrajou jeho dialogy zvlášť ve studiu nedaleko jeho domu. Vlastně všechny dialogy prvního Doctora s ostatními lidmi hrál William jen sám se sebou a ostatní pak rozmlouvali do toho videa, aby se to napojilo :)
Blackthunder, 19.10.2012 08:57   reagovat
Super, na tenhle díl se obzvláště těším! Dneska jsem zkouknu Curse of Peladon, tak šup, ať napojíte pěkně třetího na čtvrtýho a já nemusím přeskakovat. Až se vám to povede, budete si moc dát chvilku oddech :D
Elektronicky.Otisk, 18.10.2012 19:16   reagovat
Co na to říct? Díky, díky díky!
toa, 18.10.2012 15:50   reagovat
Ó, díky ó, já sem čekala že to bude až za dlouho a ono příjemné překvapení :)
vrčka, 18.10.2012 13:36   reagovat
"Dlouho" teprve přijde :D
phoenix1986, 18.10.2012 15:17   reagovat
Neděs mě! :/
vrčka, 18.10.2012 19:49   reagovat
Díky, díky, díky, díky :))
Blombik, 18.10.2012 05:48   reagovat

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Twice Upon a Time
  • Vydáno - Stáhnout
  • Autor: Blackthunder
  • …special.proper.720p.hdtv.x264-mtb

Nejnovější komentáře

Doporučujeme