Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Epizoda 1x12 - Bad Wolf

 
  • Hrají:
    Christopher Eccleston (Doktor), Billie Piper (Rose), John Barrowman (Jack Harkness), …
  • Režie: Joe Ahearne
  • Scénář: Russell T. Davies

Obsah epizody

Obyvatelé TARDIS jsou z ničeho nic teleportováni do různých reality show 20. století; Doktor je v domě Velkého bratra, Rose zase soutěží v Nejslabší, máte padáka, a o Jackovu image se starají špičkoví odborníci přes image… Tedy až na to, že poražení v prvních dvou hrách jsou za trest rozprášeni na atomy a módní show nekončí jen u výměny oblečení, ale i vnitřních či vnějších orgánů.

Když Doktor z domu Velkého bratra uprchne, zjistí, že se nachází na Satelitu 5 v roce 200 100; tedy sto let po jeho souboji s mimozemskou entitou ovládající lidskou civilizaci (The Long Game). Místo aby se nyní vše vrátilo zase do normálu a vzniklo tak slavné Čtvrté velké a štědré lidské impérium, lidé opět žijí ovládáni televizí, do jejichž pořadů jsou nyní navíc nedobrovolně posíláni na smrt.

Jack a Doktor se nakonec zase sejdou a jdou zachránit Rose, ta je však uvaděčkou Nejslabší, máte padáka voparizována. Doktor se snaží zjistit, kdo za tímhle vším stojí a kdo je dokázal teleportovat z chráněné TARDIS. Zjistí, že mateřská společnost Satelitu 5 se jmenuje „Bad Wolf (Zlý vlk)“, což jsou slova, která Rose a Doktora pronásledují od začátku jejich putování.

Jack nakonec přijde na to, že lidé zabiti ve hrách jsou sice rozloženi na atomy, ale pak jsou znovu složeni na jiném místě, což znamená, že Rose není mrtvá. Doktor lokalizuje bod ve vesmíru, kam byla Rose přenesena, a odhalí masivní flotilu Daleků.Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme