Přejít na obsah

Navigace

13x05 - Survivors of the Flux
28.11.2021 v 19:25
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Epizoda 1x10 - The Doctor Dances

 
  • Hrají:
    Christopher Eccleston (Doktor), Billie Piper (Rose), John Barrowman (Jack Harkness), Florence Hoath (Nancy), …
  • Režie: James Hawes
  • Scénář: Steven Moffat

Obsah epizody

Když se Doktor a ostatní dostanou z nemocnice plné podivných přízraků, Doktor vyčítá Jackovi, že kontejner dopravil na Zemi a tím tohle všechno způsobil. Harkness se ale obhajuje, že kontejner je  jen prázdná a docela bezcenná bitevní sanitka.

Když se infekce šíří, Doktorovi se konečně podaří přijít na to, co za tím vším stojí. Sanitka totiž obsahuje mimozemské nanoboty, kteří jako s prvním člověkem po havárii přišli do kontaktu s Nancyiným bratrem, jenž měl na obličeji plynovou masku a malé poranění na zápěstí. Jelikož nanoboti lidský druh neznají, berou chlapce za exemplární příklad a od té doby každý, koho se dotkne, je nanoboty „upravován“ k tomuto vzoru.

Doktor si navíc uvědomí, že Nancy není chlapcovou sestrou, nýbrž mladistvou matkou, po které se dítě tak dožaduje. Při fyzickém kontaktu chlapce s matkou nanoboti rozpoznají nadřazenou genetickou informaci a vše vrátí do normálu. Doktor a Rose tak můžou pokračovat ve svých cestách, tentokrát se k nim ale přidává i Jack, který Doktorovi dokázal, že svých činů lituje, když byl za jejich napravení odhodlaný položit život.Poslední titulky

Village of the Angels
  • Vydáno - Stáhnout
  • Autor: Blackthunder
  • …080p.AMZN.WEBRip.DDP5.1.x264-FLUX

Nejnovější komentáře

Doporučujeme