Přejít na obsah

Navigace

07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Archiv - Různé


10 Spoileroidních obrázků k finále

POZOR!! Tato novinka prozrazuje děj dosud neodvysílaných epizod.

16.6.2010 13:53   Různé   Komentáře
 

8 HQ obrázků z Pandorica se otevírá

ilustrační obrázek

Finále se blíží, Pandorica se otevře, ticho padne. A tady je 8 obrázků z finále, nejsou nijak extra spoileroidní, ale samozřejmě, obezřetnost je na místě, zvlášť pro ty pozornější.

 

Opět platí: Pro větší zvětšení klikněte na obrázek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


15.6.2010 18:36   Různé   Komentáře (4)
 

Skeny z RadioTimes

ilustrační obrázek

Přínášíme vám naskenované stránky z nejnovějšího RadioTimes. Na stránkách naleznete hlavně rozhovor s Karen Gillan o ní a její roli Amy Pond.

Pro větší zvětšení klikněte na obrázek.

 

 

 

 

Poděkování za skeny patří Combonovi a jeho úžasnému blogu! 


15.6.2010 18:11   Různé   Komentáře
 

Concept Arty k finále

POZOR!! Tato novinka prozrazuje děj dosud neodvysílaných epizod.

14.6.2010 17:13   Různé   Komentáře (4)
 

Jací nepřátelé se vrátí ve finále?

POZOR!! Tato novinka prozrazuje děj dosud neodvysílaných epizod.

13.6.2010 13:56   Různé   Komentáře (3)
 

Všechno nejlepší Colinu Bakerovi!

ilustrační obrázek

Před 67 lety se v Londýně narodil Colin Baker, představitel 6 Doctora. Za své účinkování natočil sice jen dvě řady, ale přesto se zaryl do srdcí fanoušků (ať už jedním či druhým způsobem), dle mého však zregeneroval příliš brzy. A tak jako blahopřání k jeho narozeninám si pusťte nějakou jeho epizodu :)


8.6.2010 20:15   Různé   Komentáře (2)
 

Torchwood se vrátí

ilustrační obrázek

4. řada potvrzena. RTD píše 10 epizod. Řada se bude vysílat na americké stanici Starz stejně tak na BBC. Má se jednat o více mezinárodní řadu. Vrátí se jak John Barrowman (kapitán Jack) tak Eve Myles (Gwen). Řada má běžet v létě 2011. 


7.6.2010 23:48   Různé   Komentáře (14)
 

Město Daleků je již ke stažení

ilustrační obrázek

Ano První interaktivní epizoda s názvem Město Daleků (City of the Daleks) je již ke stažení. Stahujte a staňte se alespoň na chvíli Doctorem. 

 

A jak zde někdo psal, hra nejde stáhnout z oficiálních stránek BBC. Hra má být prý placená pro obyvatele mimo UK. Naštěstí tomu tak není. Hru můžete stahovat zcela zdarma zde.


2.6.2010 23:32   Různé   Komentáře (51)
 

Staňte se Doctorem...

ilustrační obrázek

Již 5. černa si budete moc vyzkoušet jaké to je být Doctorem a hned se budete moc postavit jeho nejstarším nepřátelům: Dalekům.

Ano, již 5. černa si budete na stránkách BBC moci stáhnout novou počítačovou hru v které se v těle 11. Doctora utkáte proti Dalekům. Hry mají být 4, a mají se stát plnohodnotnou součástí Whoniversu. Jak tvůrci sami říkají, tento rok nemáte 13 epizod, ale 17! Příběh her je psán jako by se jednalo o skutečnou epizodu, první příběh napsal Phil Ford, který není ve světe Doctora Who žádným nováčkem. Napsal třeba společně s RTD Vody Marsu (The Waters of Mars), či animovaný Dreamland, A pokud jste fanoušky i Sarah Jane Adventures tak jeho příběhy byly tyto: Eye of the Gorgon, The Lost Boy, The Last Sontaran, The Day of the Clown, Enemy of the Bane, Prisoner of the Judoon, The Eternity Trap a Mona Lisa's Revenge. Pro Torchwood napsal epizodu Something Borrowed. Takže o kvalitu příběhu si rozhodně nemusíme dělat starosti. A o co v první hře vlastně půjde?

Město Daleků (City of the Daleks)
TARDIS se objevuje v roce 1963 – Londýn je zničený. Dalekové převzali kontrolu nad časem a jediná šance na záchranu Země leží v zoufalé výpravě na Skaro, domovskou planetu Daleků, ještě dříve než čas dožene Amy, poslední přeživší lidské rasy.

Tohle je vaše šance stát se Doktorem.
Jste na to připraveni?

Příští epizoda/hra by vás měla postavit proti Kyberlidem, epizoda by měla nést název Zima Teroru (Winter of Terror). Datum vydání ani bližší příběh zatím není znám.

První hra má mít 300MB při stahovaní a 2 GB po nainstalování. Verze pro Mac vychází 15. června.


27.5.2010 00:52   Různé   Komentáře (4)
 

Krok zpět v Čase - Siluriané

ilustrační obrázek

S nadcházející epizodou se nás do Whoniversu vrátí další staří nepřátelé. Co jsou vlastně zač můžete zjistit v této novince…

Siluriané jsou stará rasa, která původně obývala povrch naší planety Země. Když vypočítali, že Zemi postihne katastrofa, která udělá celou Zemi neobyvatelnou na miliony let, schovali se dolů do podzemí…


19.5.2010 20:45   Různé   Komentáře (7)
 
« Předchozí 1 9 17 24 29 30 31 32 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Twice Upon a Time
  • Vydáno - Stáhnout
  • Autor: Blackthunder
  • …special.proper.720p.hdtv.x264-mtb

Nejnovější komentáře

Doporučujeme