Přejít na obsah

Navigace

Revolution of the Daleks
odvysíláno 1. 1. 2021
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Staňte se Doctorem...

ilustrační obrázek

Již 5. černa si budete moc vyzkoušet jaké to je být Doctorem a hned se budete moc postavit jeho nejstarším nepřátelům: Dalekům.

Ano, již 5. černa si budete na stránkách BBC moci stáhnout novou počítačovou hru v které se v těle 11. Doctora utkáte proti Dalekům. Hry mají být 4, a mají se stát plnohodnotnou součástí Whoniversu. Jak tvůrci sami říkají, tento rok nemáte 13 epizod, ale 17! Příběh her je psán jako by se jednalo o skutečnou epizodu, první příběh napsal Phil Ford, který není ve světe Doctora Who žádným nováčkem. Napsal třeba společně s RTD Vody Marsu (The Waters of Mars), či animovaný Dreamland, A pokud jste fanoušky i Sarah Jane Adventures tak jeho příběhy byly tyto: Eye of the Gorgon, The Lost Boy, The Last Sontaran, The Day of the Clown, Enemy of the Bane, Prisoner of the Judoon, The Eternity Trap a Mona Lisa's Revenge. Pro Torchwood napsal epizodu Something Borrowed. Takže o kvalitu příběhu si rozhodně nemusíme dělat starosti. A o co v první hře vlastně půjde?

Město Daleků (City of the Daleks)
TARDIS se objevuje v roce 1963 – Londýn je zničený. Dalekové převzali kontrolu nad časem a jediná šance na záchranu Země leží v zoufalé výpravě na Skaro, domovskou planetu Daleků, ještě dříve než čas dožene Amy, poslední přeživší lidské rasy.

Tohle je vaše šance stát se Doktorem.
Jste na to připraveni?

Příští epizoda/hra by vás měla postavit proti Kyberlidem, epizoda by měla nést název Zima Teroru (Winter of Terror). Datum vydání ani bližší příběh zatím není znám.

První hra má mít 300MB při stahovaní a 2 GB po nainstalování. Verze pro Mac vychází 15. června.27.5.2010 00:52   Různé   Blackthunder

4 komentáře

<p>ukazovali to v confidential a vypadalo to dobre tak uz se tesim&nbsp;</p>
Anonymní, 28.5.2010 14:40   reagovat
<p>Už jsem si říkal, že mám zase smůlu, ale poslední věta mě velmi potěšila, těšíme se =)</p>
Kreeki, 27.5.2010 22:42   reagovat
<p>nepujde to zase stahnout jen v UK???</p>
Gallifreyan, 27.5.2010 15:13   reagovat
Kdyby náhodou tak to určitě někdo nahodí na internet - o to bych se nebál ;-)
Blackthunder, 27.5.2010 15:22   reagovat

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Twice Upon a Time
  • Vydáno - Stáhnout
  • Autor: Blackthunder
  • …special.proper.720p.hdtv.x264-mtb

Nejnovější komentáře

Doporučujeme