Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Tom Baker se vrátí v 50. výročí

ilustrační obrázek

… tvrdí britské deníky. Ano, není to 100% oficiální informace, dokud to nepotvrdí BBC, ale prozatím se můžeme radovat i z pouhé myšlenky toho, že by se Tom Baker vrátil do seriálu coby 4. Doctor, aby se střetl se svým současným já v podobě Matta Smitha.

 

 

 

„Bude to vhodné mít Toma zpátky k oslavě 50 let.“ říká zasvěcená osoba z pořadu. „Byl velkou součástí úspěchu seriálu a je milovaný fanoušky.“

 

Pokud to není jen další velká novinářská kachna, znamená to něco opravdu obřího. A byla by tu i šance, že se vrátí s nějakou společnicí? Doufám, že ano, protože to by skoro v podstatě zaručovalo návrat Leely (vzhledem k tomu, že představitelé Brigadýra, Sarah Jane, Harryho i Romany jsou po smrti, Lalla Ward {Romana II tvrdila, že by s Tomem už asi pracovat znovu nemohla <kvůli jejich nešťastnému manželství>}] a ostatní společníci [Adric, Nyssa a Tegan] už tak nějak spíše patří k 5 Doctorovi) a to by bylo prostě, co mě týče naprosto dokonalé. Takže nám nezbývá jen doufat.  


29.7.2012 22:02   Různé   Blackthunder

9 komentářů

No o Tom Baker říkal, že by se ve výročí ukázal, ale už nejspíš ne jako Doctor. Neměl by problém se tam objevit jako jakákoli jiný postava, ale Doctor už ne, protože na něj už nemá věk.
Scream CZE, 31.7.2012 03:46   reagovat
Tahle myšlenka přišla od nějakýho fanouška a pak jí hodně roztruboval McCoy. S tím, že by na speciál vzali úplně všechny Doctory a společníky a hodili by je tam jako jiné postavy. Ale podle mě to je idiotskej nápad. Jen ať tam jsou jako starý fanouškům to nijak vadit nebude a všechno se dá vysvětlit nějakým technoblábolem
Blackthunder, 31.7.2012 11:35   reagovat
Tak to abych pohnul se sledováním klasického doktora, aby se nestalo, že dřív než jakýkoliv díl s Bakerem uvidím ten k 50tému výročí :-)
Torkvád, 30.7.2012 08:31   reagovat
Nechtěl bych se dotknout těch kdo milují staré díly doktora, ale já to prostě nevydržel. Můžete mi někdo sdělit od které série už je doktor "koukatelný"? Nebo to pro mě nemá cenu a musím si vystačit s novými díly? Ještě jednou se omlouvám za svoji ignoranci a netřeba mi vysvětlovat jak jsou staré díly doktora skvělé.
nerv, 1.8.2012 21:14   reagovat
Musím uznat, že mi dalo celkem velkou práci vydržet u rekonstrukcí starého doktora (i když třeba díl The Evil of the Daleks, i při rekonstrukci považuji za jeden z nejlepších). Jinak do konce 3.doktora byly většinou díly, který neměly tak rychlý spád, to se změnilo s nástupem Toma Bakera. Podle mě bys to od 12. série už mohl v pohodě zvládnout a třeba se někdy vrátit i ke starším, které jsou také skvělé.
Filip676, 4.8.2012 15:54   reagovat
Definuj koukatelný. Zrovna jsem dokoukal 2x05 The web planet a taky mi to dalo dost zabrat. Dívat se bandu lidí v plyšových kostýmech brouků jak bojujou s bandou jiných lidí, kteří mají na zádech kajak ve tvaru mravence, to už chce podle mě otrlého fanouška. Ale vydržel jsem to :-) Na druhou stranu si ale myslím, že the Dalek invasion on earth je koukatelný pro jakéhokoliv fanouška Doktora, skvělý díl. Já osobně teda ale ani na rekonstrukce nekoukám. Když díl je, pustím si ho. KDyž není, přečtu si jeho synopsy na wikipedii.
Torkvád, 3.8.2012 12:12   reagovat
Nevím co považuješ za "koukatelný"
Jestli ti vadí rekonstrukce, efekty nebo co ti na tom nesedí, protože podle mě to je koukatelný od začátku.
Blackthunder, 1.8.2012 22:00   reagovat
Myslím, že přesně tak to dopadne se mnou, protože jsem teprve u asi v půlce druhé série :)
Petapik, 30.7.2012 12:06   reagovat
To jsme dva. Zrovna jdu koukat na "The Rescue" :D
Torkvád, 30.7.2012 15:42   reagovat

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme