Přejít na obsah

Navigace

11x02 - The Ghost Monument
odvysíláno 14. 10. 2018
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Natočeno Doctor Who: The Abandoned

ilustrační obrázek

BIG FINISH skončilo natáčení nového audiopříběhu Doctor Who: The Abandoned (Opuštění). Pokud se zajímáte, proč si to zaslouží vlastní novinku, tak je to kvůli tomu, že je to první audiopříběh s plným obsazením, který je psaný jednou z hvězd seriálu.

Scénář napsala Louise Jameson (Leela) a Nigel Fairs (který již napsal mnoho audiopříběhů) a Louise si v něm zahraje po boku jejího Doctora Toma Bakera.

The Abandoned se zcela odehrává na palubě TARDIS. A Doktor s Leelou zjistí, že možná na palubě nejsou sami.

Hostující roli získala Stephanie Cole a zahraje si Lady Mariannu. Stephanie hrála v seriálech jako Coronation Street, Waiting for God, Talking Heads a nebo hrála společně s Louise v Tenko.

„Všichni víme, že Lou je skutečně brilantní a sebevědomá herečka,“ řekl producent David Richardson, „ale strašně nás potěšilo, když jsme zjistili, že umí i skvěle psát. Viděl jsem My Gay Best Friend, což je divadelní hra, kterou napsala s Nigelem Fairsem a bylo to skutečně pozoruhodné svým důvtipem, šarmem a hlubokými emocemi. A když se mě krátce poté Louise zeptala, jestli bych zvážil tu možnost, že by napsala Doctora Who, tak jsem okamžitě odpověděl ‚ano‘.“

„Páni!“ dodala Louise. „Nemohu uvěřit, že nápad, který jsem Big Finish poskytla, byl přijat a je již dokončen. Mnohokrát děkuji Nigelu Fairsovi, že mi s tím pomohl. Nebudu spoilerovat, ale… bojte se své vlastní mysli…“

Příběh bude vypuštěn do světa v červenci 2014. Třetí řada Dobrodružství 4­. Doctora je k dispozici k předobjednávce již nyní.


18.6.2013 01:55   BIG FINISH   Blackthunder

Žádné komentáře.

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

The Woman Who Fell To Earth
  • Stav překladu: 50% (13.10. 16:57)
  • To se vleče, co? Taky mě to štve
  • Autor: Blackthunder
  • …0p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-BTW.mkv

Nejnovější komentáře

Doporučujeme