Přejít na obsah

Navigace

Revolution of the Daleks
Doctor se vrátí
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Lizo Mzimba tweetuje o úvodním dvojdíle

ilustrační obrázek

 

Dnes proběhla novinářská předpremiéra úvodního dvojdílu 32 řady s názvy The Impossible Astronaut & Day of the Moon. Lizo Mzimba (britský novinář a reportér) dodává informace z tohoto večera a rozhovor s Mattem a Karen:

 

⇒ Sedmá epizoda se jmenuje „Dobrý muž jde do války“.

⇒ Sedám si a čekám na promítání. Ještě to ani nezačalo, ale už je tu obří potlesk pro Matta S, Karen G, Arthura D a Alex K, kteří jsou všichni tady.

⇒ Obří potlesk pro Stevena Moffata

⇒ Světla zhasínají. Jde se na to.

⇒ Skvělý dvojdíl. Děsivý a zajímavý ve stejné míře. A taky nový trailer. S Kyberlidma, více bojování s Amy. Extra pirátských věcí.

⇒ Mimochodem stalo se tam toho tolik. Zkuste se vyhýbat spoilerům. Tolik věcí se vám může vyzradit, a neužili byste si to tolik.

⇒ Velice podařené epizody, americké věci vypadají skvěle. Nová/é příšera/y je hrůzu nahánějící. Příběh vystavuje spoustu otázek, na některé stále nemáme odpovědi.

⇒ V novém traileru Amy bojuje s robotíma věcma, které vypadají trochu jako ty z „Já, Robot“. A Doktor říká „Yo ho ho“ v pirátském kousku.

⇒ Lily Cole hraje „příšeru“ v pirátské epizodě, trochu jako stvoření alá mořská víla. Tvrdí Moffat v otázkách a odpovědích.

⇒ Šestá epizoda má ten největší cliffhanger říká Steven Moffat. Větší než sedmá!

⇒ Matt říká, že četli epizodu 6 a všichni řekli „Pane bože!“ když se dočetli na konec!

⇒ Příběh s „Ticho Padne“ se bude týkat všech 13 epizod, říká Steven.

⇒ Alex Kingston vypráví nejdivnější teorii, kterou slyšela o tom, kde je River – a to, že River je Doktor.

⇒ Matt říká, že Doktor je role, které se rozhodně nehodlá v blízké době vzdát.

⇒ A Steven Moffat požádal tisk a diváky, aby neprozrazovali, žádné velké spoilery a obzlášt jeden z nich. Dostává se mu obřího potlesku!

⇒ Předtím jsem vynechal slůvko „kdykoliv“. Takže Matt říkal, že se role nehodlá kdykoliv v blízké době vzdát.

⇒ Co se týče 50letého výročí: Steven Moffat řekl: „Ano, přemýšlíme o tom.“ Ale nic víc už k tomu neřekl.

 

 


4.4.2011 22:15   Různé   Blackthunder

8 komentářů

dekujeme moc samozrejmne musim brat v uvahu ze mate take jine veci na praci nez prekladat ale hodne stesti tesime se na dalsi dily
palomen, 5.4.2011 20:33   reagovat
Děkujeme a já doufám, že se zde titulky brzo objeví (že s nimi nebude mít Blackthunder tolik práce :-D) a že se budou líbit :-)
Phoenix1986, 5.4.2011 20:39   reagovat
Ahoj. Snad to nebude Blackthunderovi vadit, že zareaguju :-) Já jsem ta osoba, která to vše zdržuje (resp. překládá titulky k prvním dílům). Vím, že jste nedočkaví, ale ScaryX má pravdu. Ač mě práce na titulcích a samotné překládání (a s tím spojené sledování Doctora, ovšem) baví , mám (bohužel) i jiné věci na práci. Prostě to teď stojí (teda aspoň příběhy prvního Doktora) na mě, takže ač se snažím otáčet, co to dá, nestíhám :-) Blackthunder se snažil vše urychlit a vytvořit překladatelský tým o cca 5 lidech, který měl začít překládáním příběhu "The keys of Marinus". Nakonec vše dopadlo tak, že jednu epizodu přeložil Hurley, jednu já s Blackthunderem a zbylé tři já. Přičemž, abych to vše alespoň nějak urychlil, s jednou mi pomáhala i kamarádka. Kdyby nás bylo víc, šlo by to rychleji, téď to ale je tak, že já přeložím příběh, Blackthunder ho zkorektuje a pak vydá. Obojí chvíli trvá, tak trpělivost :-) Ale nebojte, ač z toho mám jen potěchu na duši, řekl jsem si, že bych měl trochu času překládání dát a dnes dokončil poslední příběh první řady (Prvního Doktora), takže by se tu snad měl brzy objevit (ač to samozřejmě závisí na Blackthunderově vytíženosti. Uff, to jsem se rozkecal :-D
Takže trpělivost, spolucestující v čase a prostoru. Všechno bude. Přesně dle zákonů kauzality :-)
Phoenix1986, 5.4.2011 20:07   reagovat
Napiš mi na mejl mtmte@email.cz , rád bych pomohl s dalšími titulky. Black už nedávno říkal, že je dočasně z obliga a mám se obrátit na tebe. Tak snad spolu něco vymyslíme. :)
Hurley, 7.4.2011 15:36   reagovat
Jinak reaguju na poznnámku, že se překládání starých dílů zdrželo :-)
Phoenix1986, 5.4.2011 20:08   reagovat
Nevím, jestli se mi to jen zdá, ale řekl bych, že se v tom videu tvářej dost vážně.. Matta bych si takhle dokázal představit třeba jako Bonda, než jako vtipně roztržitýho doktora.. a Karren vypadá, jako by každou chvíli měla začít brečet...
ententeak, 5.4.2011 17:31   reagovat
tak to vypada ze mame utrum z clas.dr who dilama :-[ skoda ze to neni jako driv kdy v tejdnu ste davali i dva dily mi prijde ze ty stare sou stejne nejlepsi myslim ze i ostatni by radi uvitali zas navrat ke klasice nez kazdej den psat o tom jak se bude jmneovat dalsi novej dil nebo dvakrat predelana upoutavka na nejakej dalsi dil..:-] nic ve zlem...cuzz vsem tesime se na dalsi dily snad budou stat za to
palomen, 5.4.2011 17:23   reagovat
to byly prazdniny, nemuzes chtit, aby prekladali titulky, kdyz se uci do skoly... ale brzo snad zase budou na pribehy prvniho Doktora ;-)
ScaryX, 5.4.2011 18:34   reagovat

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Twice Upon a Time
  • Vydáno - Stáhnout
  • Autor: Blackthunder
  • …special.proper.720p.hdtv.x264-mtb

Nejnovější komentáře

Doporučujeme