Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Jago a Litefoot… a Leela!

ilustrační obrázek

Pokud jste viděli již mnou přeložené příběhy s Leelou, určitě si vzpomenete na příběh The Talons of Weng-Chiang ve kterém se objevila podivná dvojice „vyšetřovatelů“ Pan Jago a Professor Litefoot. A právě tato dvojice získala minulý rok svůj vlastní audiospin-off. A nyní se jim blíží již třetí řada, v které se hlavní postavou stane i Leela!

 

Osobně jsem sám této sérii nevěnoval v podstatě žádnou pozornost, ale jakmile jsem zjistil, že se Louise Jameson (Leela) přidává ke castu tak jsem zpozorněl.

 

V audiopříbězích uslyšíte hlasy obou hlavních protagonistů jak Christophera Benjamina (Jago) tak Trevora Baxtera (Litefoot). Louise Jameson se k pánům přidala již ve finále druhé řady.

 

POKUD JSTE NEVIDĚLI „THE INVASION OF TIME“ NEČTĚTE DÁL…

 

 

 

 

 

 

Pokud jste viděli The Invasion of Time, tak jistě víte, že Leela zůstala na Gallifrey a tak jsem se divil, jak se dostane k Jagovi a Litefootovi. Odpověď je zde:

 

„Leela byla vyslána Pány Času na Zem,“ vysvětluje producent David Richardson. „Něco pozměňuje čas na Zemi, planeta je ve velkém nebezpečí a Leela se znovu spolčuje s Jagem a Litefootem aby co nejdříve nalezli zdroj těchto problémů.“

 

 

 

 

 

 

V každé řadě se nachází 4 příběhy. řada vychází již 30. Června 2011.  


11.2.2011 14:55   BIG FINISH   Blackthunder

Žádné komentáře.

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme