Přejít na obsah

Navigace

Revolution of the Daleks
odvysíláno 1. 1. 2021
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Fotky z časopisů

ilustrační obrázek

Během posledních pár dnů zveřenilo několik časopisů exkluzivní fotky k Doctorovi. Tady vám je předkládáme.
Jedná se o časopisy: Empire, The Sunday Times, Entertainment Weekly a SFX.


31.7.2014 15:16   Různé   Blackthunder

40 komentářů

Zdravím. Nevím kam jinam bych to napsal ale mám jistou stížnost i když bych řekl že jde o konstruktivní kritiku. Začal jsem znovu sledovat Doktora od reebotu abych byl pořádně nažhaven na novou serii a stáhnul jsem si titulky z vašeho webu. Titulky jsou sice trochu mimo ale to mi až zas tak nevadí. Ale zjistil jsem že vaše titulky teda alespoň z té první serie jsou jako z google překladače a možná i někdy horší. Tento web je skvělej a ti co dělaj titulky určitě taky na vaše classic titulky si nemůžu stěžovat ale vaše starší titulky jsou dost špatné. To by mě až zas tak nevadilo protože celkem slušně rozumím anglicky a co je špatně si dokážu přeložit pro sebe dobře ale když jsem viděl větu "And doesn't that drive you mad?" z dílu 01x13 Parting of the Ways. Přeloženou jako "Proto řídíš jako šílená?" :D nemohl jsem jinak než vás na to upozornit
Hexis, 6.8.2014 01:08   reagovat
Tohle jsme nepřekládali my a ani nijak neupravovali. Pouze jsme je převzali na náš web. A ano, víme, že ty titulky jsou nevalné kvality, ale prosím, nesvádějte to na nás, my s nima nemáme nic společného.

Nám mužete nadávat jen za titulky, pod kterými je podepsaný Blackthunder a nebo Phoenix :) Možná to někdy opravíme (nebo spíš přeložíme), ale tohle není na pořadu dne.
Blackthunder, 6.8.2014 01:38   reagovat
Jak jsem řekl. Já nenadávám jenom se snažím podat nějakou konstruktivní kritiku. To že jste to nepřekládali vy mě došlo a mě to vůbec nevadí ale někteří lidé kteří s doktorem začínají si je můžou stáhnout a být dost zmateni v některých částech. Jinak přeji hezký den :)
Hexis, 6.8.2014 02:22   reagovat
každý hovoríte o amy, clare,rory,donna,rose, martha. a čo tak Sally Sparrow??? bola len v 1 epizode ale za to tá najlepšia companion podľa mňa

nehovorím že su ostatné zlé ale ja si myslím že ona proste viedla
MITKO, 5.8.2014 06:53   reagovat
Sally Sparrow doktorovou spoločníčkou nikdy nebola..
Lylava D. Alice, 5.8.2014 21:48   reagovat
Nazíva sa to Ally/one of character
The Master, 5.8.2014 22:38   reagovat
*One off
The Master, 5.8.2014 22:38   reagovat
tak ok ale ja som si myslel že companion boly aj tie v jednej epizode lebo:

www.doctorwho.cz/… (prvé dve riadky spoilerov)

bola len v jednej epizode a píše tam spoločnice tak preto mi prišlo že je to companion ako ostatný a ešte tento obrázok:

24.media.tumblr.com/tumblr…
MITKO, 6.8.2014 09:27   reagovat
tí čo sú len v jednej epizode sú len ally pretože doctorovy pomohli ale companion je osoba ktorá s ním aj cestuje v tom je ten rozdiel
The Master, 6.8.2014 17:48   reagovat
Dá se ale považovat za společnici? Ona byla spíše hlavní postavou. S doktorem se fyzicky setkala jen jednou a prohodila jen pár vět. Zbytek byl videozáznam. Ona sama pak udělala většinu ostatního v epizodě.
Palo, 5.8.2014 16:49   reagovat
tak moja predstava o čom asi budú peizody:

Deep Breath: myslím si že tam bude niaka vodná potvora
Into the Dalek: posledný boj s Davrosom
Robots of sherwood: kyberľudia
Listen: bude niaka tichá potvora (asi silence)
Time Heist: asi niaky starý doktor
The coal hill disaster: ohnivé monštrum
Kill the moon: (niekde som počul že možno to bude moon s knižnice tak ke´je to z forest of the death tak) návrat River s počítača
Mummy on the orient express: (keď je to mama: ) tak prázdne dieťa (keď je to múmia) tak sú dakte v egypte
Flatline: (keď je to ta čiara v nemocnici tak) asi sa dačo stane doktorovi
MITKO, 1.8.2014 12:15   reagovat
Coal Hill zcela jasně odkazuje na Coal Hill (doufám, že je to jasné) :D
Gomi, 1.8.2014 19:22   reagovat
Toto si pozri: (pozor, spoilery)
www.doctorwhotv.co.uk/sfx…
dddwww, 1.8.2014 18:21   reagovat
Na deep breath musím reagovat. Tvoje představa je naprosta klamná, jestli chceš vědět co bude v prvním díle tak si zajdi na thepiratebay.sx zadej si deep breath a přesvědč se sám o čem je ten díl.
SUP666, 1.8.2014 16:39   reagovat
a ešte niečo: klamná predstava???? :D
MITKO, 6.8.2014 09:31   reagovat
nesom taký že musím vediet všetky spoilery
MITKO, 5.8.2014 06:49   reagovat
tak k tej vodnej príšere mi prišlo tak že deep breath ako hlboký nádych(do vody) + pri prvých fotkách mi jedna fotka mi pripadala že tam doktor bol v lodi
MITKO, 4.8.2014 14:29   reagovat
Doktor zregeneroval do nového těla. A ve Viktoriánském Londýně se prohání dinosaurus a muž, který sbírá orgány.
Dokáže se Doktor vzpamatovat včas, aby tuto situaci vyřešil? A vydrží Clara i s jeho novým já?
:)
Spidey, 1.8.2014 23:06   reagovat
Pšt! To si BBC nepřeje! :D
Jinak, myslím, že všechno je milné :D
Blackthunder, 1.8.2014 17:00   reagovat
No jó, ozývají se tzv. fanoušci, kteří sledují Doctora Who jen kvůli kráse Doktorových společnic! Ničíte Doctora Who, hanba vám!

alexis, 31.7.2014 21:04   reagovat
Capaldi slibuje, že nebude flirtovat se svou společnicí

V poslední době byly v centru seriálového dění hlavně Spojené státy americké a důvod byl jasný – v San Diegu se totiž konala největší akce pro seriálové fanoušky vůbec, tedy Comic-Con. Dozvuky této akce jsou stále s námi, přesto si teď na chvilku odskočíme na evropský kontinent. Pro anglický Sunday Times Magazine totiž poskytl rozhovor Peter Capaldi, nový představitel Doctora Who a prozradil pár zajímavostí.

Hlavně hned na úvod slíbil, že jeho Doctor nebude flirtovat se společnicí Clarou (Jenna Coleman). Předchozí Doctor byl ve velmi blízkém vztahu s jeho společnicí, který vedl dokonce k vášnivému polibku.

Capaldi, kterému je 56, ale trval na tom, že nepůjde ve stopách Matta Smithe a nebude se intimněji sbližovat s 28letou představitelkou Clary. „Žádné flirtování tam nebude, to je jisté,“ řekl Capaldi a dodal. „To není to, čím se bude Doctor zabývat. Je to docela zábavný vztah, ale řekl jsem, že něco takového si rozhodně nepřeji. Nehodí se to kvůli věkovému rozdílu. Nejprve z toho panovalo trochu napětí, ale byl jsem naprosto neoblomný.“

Capaldi měl také dobrou zprávu pro ty, kteří věří, že Doctor Who už dosáhl svého vrcholu: „Bude to trochu odlišné od toho, co jste viděli v posledních letech. Trochu víc vážné. Některé situace jsou ponuré a myslím, že je tam zakořeněno víc dramatických scén. V posledních dvou letech, které jsem měl rád, se stávalo, že docházel elán. Máme připravený jiný druh dramatu, jiný tón. A scény jsou delší.“

Capaldi také vzpomínal na to, jak mu volal jeho agent, aby mu oznámil, že získal hlavní roli. Tou dobou zrovna natáčel v Praze seriál Mušketýři (The Musketeers), a po této zprávě celý den bloumal městem a broukal si ústřední melodii ze seriálu Doctor Who. „Prostě jsem si nemyslel, že by se mi něco takového mohlo stát,“ přiznal.

Přesto okamžitě souhlasil a roli přijal. Přiznal však, že ještě předtím si to pořádně rozmýšlel: „Nechtěl jsem být Doctorem Who, pokud by se mi v Doctorovi Who nelíbilo. Musel jsem být přesvědčen o tom, že seriál se posune směrem, o který mám zájem.“

Poté ještě prozradil, že jedna z věcí, kterou zvažoval byla popularita: „Musel jsem se důkladně zamyslel nad tím, jakou to přinese úroveň zviditelnění. Můj život je požehnaný, ale jakmile jsem tu roli přijal, tak jsem měl neustále paparazzi před domem. Lidé si mě pamatovali i předtím a uznávali mě, ale nikdy to nebylo něco takového. Musel jsem se rozhodnout, zda jsem připravený s tím žít, protože jakmile je jednou džin z láhve, tak už ho zpátky nedostanete.“tvor, 3.8.2014 11:19   reagovat
"V posledních dvou letech, které jsem měl rád, se stávalo, že docházel elán." Za tohle si u mě Capaldi získal body, nebojí se kromě chvály i kritizovat (a že je toho ke kritice na posledních sériích habaděj) a co je lepší, nabídnout řešení.
Reggie, 5.8.2014 23:10   reagovat
Zní to fakt slibně, co říká. On si už může trochu dupnout a říct BBC (a Moffatovi), když se mu něco nelíbí. Matt Smith v takovéhle pozici nebyl - byl to nováček, který dostal příležitost.
alexis, 3.8.2014 20:54   reagovat
Co na tyto novinky říkáte? Jste zvědaví jaký bude Doctor bez toho, aniž by flirtoval se svou společnicí?

luzr, 3.8.2014 11:23   reagovat
V čem bude hrát Peter Capaldi?

Změna hlavního herce s sebou nese i změnu mnoha dalších věcí. Přesně s tím se budou nyní potýkat i tvůrci Doctora Who (Pán času). Kromě nejdůležitější výměny, Petera Capaldiho za Matta Smitha, přichází i nová osobnost, chemie se společníkem a samozřejmě Tardis. Vzhled Doktora je stejně důležitý jako cokoliv jiného, protože s každou regenerací přichází individuální smysl pro styl.

Fez a tvídové sako pravděpodobně odejde společně s jedenáctým Doktorem.

Podle zdrojů by to měl být oblek „tak trochu staromódní“ vzhledem k tomu, že jde o nejstaršího (nového) Doktora. Zároveň by však měl vyjadřovat „pohled do budoucnosti“. Ačkoliv jsou přípravy na osmou sérii v plném proudu, oblek je stále pečlivě ukryt pod tvůrcovskou pokličkou.

Ještě může chvíli trvat, než Capaldiho oblek spatří světlo světa, ale fanoušci se dočkají jeho prvních okamžiků coby Doktora během vánočního speciálu „The Time of the Doctor“. Ten je naplánován na 9. hodinu večerní na stanici BBC America.


tvor, 3.8.2014 11:28   reagovat
Možná se mýlím, ale nejedná se o nejstaršího Doctora ze všech (nevezmeme-li v úvahu War Doctora) ?
Metal, 3.8.2014 12:49   reagovat
Takže když řeknu, že se mi líbí Clara znamená to, že se koukám na seriál jen kvůli jejímu vzhledu jo. To bych potom musel vynechat mojí oblíbenou 4. řadu. =)
Carmack187, 31.7.2014 21:09   reagovat
To byl pochopitelně sarkasmus:-) Něco jako Tennantovi fangirls, jestli mi rozumíš, ale obráceně. Nemohla jsem odolat:-)
alexis, 31.7.2014 21:26   reagovat
Ach tak. =) A co když jsem Tennantův fanboy? =D
Carmack187, 31.7.2014 21:34   reagovat
No tak to jsi ztracen:-)
alexis, 31.7.2014 21:48   reagovat
Navždy. =) Ne mám rád všechny.
Carmack187, 2.8.2014 08:08   reagovat
Ty fotky jsou krásné, ještě lepší než ty promo :)
Co se týče Karen a Jenny, obě jsou hezké (kdybych tak vypadala jako jedna z nich!), ale jsem holka, takže moc nemůžu soudit.
Scrat, 31.7.2014 19:23   reagovat
Ono když před natáčením strávěj několik hodin tím, že je obletuje několik profesionálních maskérek a kadeřnic tak se není čemu divit.
Ono to sice vypadá na fotkách a videu hezky, ale vidět někoho takhle zmalovanýho na ulici, tak už to tak přirozeně nevypadá.
Jety, 1.8.2014 09:48   reagovat
No jo, ale já myslela přirozený vzhled typu vlasy, oči, postava atd.
Karen i Jenna mají obě hezkou postavu, nestydím se to přiznat :)
Scrat, 2.8.2014 11:53   reagovat
Proč bys nemohla. Já taky klidně řeknu, že je Tennant hezčí než Smith.
Carmack187, 31.7.2014 20:22   reagovat
:) naj je billie piper a catherine tate :) a naj doktor eccleston a tennant :) a najstarší peter capaldi :) a jeho naj spoločnica je jenna coleman :) a u matta smitha karen gillan
debil do Doktora, 31.7.2014 17:35   reagovat
Je hezká, ale já zbožňuji Karen Gillan.
Jonas, 31.7.2014 17:01   reagovat
Prečo mám pocit, že Jenna je každým dňom krajšia a krajšia? :O
mmm, 31.7.2014 16:18   reagovat
Pravda...
Vil, 31.7.2014 17:33   reagovat
Nejkrásnější společnice ever. Jsem do ní blázen!
Carmack187, 31.7.2014 16:04   reagovat

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Twice Upon a Time
  • Vydáno - Stáhnout
  • Autor: Blackthunder
  • …special.proper.720p.hdtv.x264-mtb

Nejnovější komentáře

Doporučujeme