Přejít na obsah

Navigace

Revolution of the Daleks
Doctor se vrátí
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

8 řada bude temnější a víc jako Classický Doctor!

ilustrační obrázek

Ben Wheatley, režisér prvních dvou epizod 8 řady, odhalil, že se seriál bude vracet do stylu „classické" éry. 

„Doctor Who je dost temný. Obecně je temný a vždycky byl. Dokonce i nové řady. Když se podíváte na řady Toma Bakera, tak ty jsou obzvlášť temné. Když opustí Leelu, která je velmi oblíbenou společnicí, tak se potom jenom směje. Není tu žádné brečení a hroucení nad ztrátou společnice. Prostě se zasměje a jde si najít novou. Je to bláznivá show.“
„Mít jednotu po osmi letech (nových řad) je trochu bláznivé. Už dělali všechno, zkusili všechno možné. Mně se zdá, že tyhle epizody, které natáčíme, jsou víc jako ty „classické“. Vracíme se do jejich stylu. Vy si ale musíte počkat a zjistit to sami.“

Máte radost?


4.2.2014 11:31   Různé   Blackthunder

158 komentářů

Bude se vysílat na ČT2 8. Série ?
elpetano, 9.10.2014 17:27   reagovat
Nebude :-( Jedině že to zase koupí AXN
HankaP, 9.10.2014 19:35   reagovat
Zatím jsem viděl všechny díly obnoveného seriál a chybí mi asi poslední 4 nebo 5 sérii Classicu takže trochu vím co znamená návrat do Classicu. Uvidíme :D
Qwerty, 30.5.2014 00:20   reagovat
No Simpsonovi maj geniální dabing, i když mě trošku vadí střídání hlasů u Nelsona a Milhause a pak Zavřel není tak dobrej jako Bedrna, ale i tak to je skvělej dabing, ale i jinde sou výborný. Třeba Haló, haló, tak tam třeba Trávníček jako talián Bertorreli byl vyníkající, Postránecký s Janžurkou jakbysmet a i ostatní skvělý a všude jinde taky, to bych vyjmenovával do nekonečna. Já má nejoblíbenější dabéry Dolanskýho, Maxiána, Klapku (ty maj přímo vyníkající hlasy na dabingy), pak Čech, Rychlý, Dejdar, Bedrna, Bruder, Postránecký, Filipovský a kdoví, jestli sem na někoho nezapomněl, ale tyhle sou snad nejlepší, ale prostě celkově českej dabing je nejlepší na světě, žádnej jinej na něj prostě nemá a originály rozhodně ne
mapa.5, 16.2.2014 16:53   reagovat
osmou radu kdo bude hrat
do, 11.2.2014 20:31   reagovat
maš ho na obrazku
The Master, 12.2.2014 08:35   reagovat
Já se tak těším. Teprve nedávno jsem začala koukat na Doktora, ale tento seriál jsem si děsně oblíbila. Kéž bych mohla vidět i Classica... A chtěla bych se zeptat, mám koukat na Doktora s titulkami, nebo to je jedno, jestli na to koukám v angličtině nebo v češtině? A ještě jedna otázka na konec. Proč je tu hodně Slováků? Nemyslím to nějak zle. ;-)
Annie, 8.2.2014 19:29   reagovat
normální Slováci nám vůbec nevadí,na rozdíl od hrubých a přisprostlých.......
tvor, 7.3.2014 17:22   reagovat
No rozhodně s dabingem. V originále to zní příšerně ostatně jako všechno, protože cizí herci maj otřesný hlasy a ty naši dabéři tomu dokážou dodat takovou chuť do toho, že to je pak skvělý ostatně jako každej českej dabing. Já prostě beru jen dabingy a originále zavrhuju. Jen je škoda, že zřejmně nikdy neodvysílaj ty dřívější díly. Ono jich je totiž hodně a tak je prakticky jasný, že je všechny nedaj, ale já bych je rád viděl, jenže v originále to zní příšerně a tak to je blbý. Jinak ten seriál je opravdu skvělej a už se těším na novou sérii :-)
mapa.5, 14.2.2014 14:35   reagovat
Já jsem rozhodně pro originál, protože český dabing většinou stojí za prd. Viz. např. Big Bang Theory, nebo HIMYM, to je prostě hrozný, veškeré kouzlo a vtip je pryč...
Faldicek, 25.2.2014 06:19   reagovat
Většina lidí preferuje spíše originály a zavrhuje dubing, načež mají větší právo, než na tvůj pohled.
Metal, 14.2.2014 16:18   reagovat
Já ale všechny ty, co obhajujou origináli beru jako vlastizrádce. Mě už leze na nervy, když všude, kam se kouknu je všechno anglicky. To nic nedokážou už přeložit, že všechno nový pojmenovávaj anglicky?? Nový TV stanice, seriály a celkově v televizi, pak všude jinde taky samý nový výrobky a to všechno dávaj do angličtiny a to, co mělo český jména přejmenovávaj na anglický, prostě tohle mě leze na nervy. Ta angličtina se tu rozšiřuje jak mor a za chvilku se tu už česky mluvit nebude a jako rodnej jazyk tu bude anglina. Zaprvý je nemožný se jí naučit, když si čtou všechno jak chtěj a zadruhý to je otřesnej jazyk, se nedá ani poslouchat. A to tady musím všude kolem jenom číst angličtinu, jakoby naše krásná čeština už neexistovala. Všude jinde ve světě maj svý jazyky a taky necpou do všeho anglinu, tak proč jen u nás to tak je?? To je příšerný!!!!!!! Pokud to někdo nezatrhne, tak opravdu během pár let se tu už bude mluvit jen anglicky. Teď ta mládež se učí povinně angličtinu a tím to jen začíná. Prostě děs!!!!!!!
mapa.5, 16.2.2014 16:45   reagovat
Hlavně, že česky ses dokázat naučil, co?
Ty tvoje "origináli" mě budou strašit ze spaní ještě dlouho.
Zarwan, 10.10.2014 00:05   reagovat
Promiň, ale problém, že se nepřekládají názvy nějakých pořadů považuji za naprosto odlišný od toho, že něco zůstává přímo v originálním znění.
Jestli je či není lepší originál, to je vždy poněkud iracionální sobní dojem. Každopádně je ale originál prostě "přesnější". Dává jasnější představu, jáká měla postava dle tvůrců být, co přesně měla říct. Toď vše.
Vlastnenctví bych raději projevovala vyhledáváním a oceňováním originální české tvorby než zrovna oceňováním dabingu. Ovšem souhlasím, že český dabing má v úhrnu dobrou pověst. Jeho samotnou exitenci ale, a to se velice omlouvám, opravdu nedokážu považovat za hodnotu, která si zaslouží nějakou specifickou ochranu. Je to pro mnohé prostě uživatelsky vlídnější a pohodlnější. Víc v tom vidět nedokážu.
A ještě něco: Soudy o kráse či ošklivosti kteréhokoli jazyka jsou vždy velice iracionální. Někomu připadá ošklivá němčina, někomu slovenština a jinému ruština. Se vším jsem se již setkala. Myslím, že takový soud o cizím jazyce může někoho druhého jen urazit. Já bych navrhovala napřed si před těmi invektivami představit jazyk vlastní a pak bych teprve zvážila, zda to stojí za to psát.
belldandy, 25.2.2014 15:53   reagovat
Neodsuzuji český dabing, ale originál byl, je a vždy bude lepší než český dabing.

Ať už se jedná o angličtinu, francouzštinu nebo například němčinu, je originál lepší už jen proto, že můžeš lépe posoudit herecké výkony, než když má jněkdo hlas, který se k němu hodí více (například Chuck Norris).

A zkus třeba nadabovat hlas Toma Bakera nebo dokonce Benedicta Cumberbatche. Ti mají skvělé jedinečné hlasy.

Jediná možnost, kdy může být dabing lepší než originál jsou animované filmy, nebo postavy, které nejsou hrány přímo (například Frank z Donnie Darko).

Takže ten, kdo se dívá na filmy v jen v češtině, nemůže být podle mě nikdy řádný filmový znalec.
Metal, 17.2.2014 14:18   reagovat
Jak můžeš brát někoho, kdo obhajuje originál jako vlastizrádce?? Vždyť obhajuje původní verzi, ne něco, co z češtiny bylo přeložený do angličtiny.
Rozšiřuje jako mor?? Dřív se tu plynně mluvilo německy a nepřišlo to nikomu divný, schopnosti mluvit anglicky rozhodně nejsou moc velký..
Kdyby se nedala naučit, vyvracela by se tvoje teorie toho, že je tady všude kolem a každej tak mluví.
To, jestli se někomu líbí nebo ne, je značně subjektivní názor, čeština, slovenština i angličtina sou podle mě úžasný jazyky.
Že jinde neuvidíš angličtinu?? Vycestuj za hranice, je všude a zkus si představit, že by to tak nebylo, vycestuješ do země, kde se mluví řečí, kterou neumíš a jak se budeš pak dorozumívat?? Češtinou asi těžko.
Jinak zpátky k dabingu..českej dabing je asi nejlepší vůbec, spousta filmů či seriálů zní líp než v originále, ALE zrovna v případě DW se to říct vážně nedá. Viděla jsem všechny díly jak v originále, tak přeložený (krom několika dílů 7. série) a prostě..nevyznělo to tak dobře, ať už de o vtipy jako new new york, nesmyslně přeložený slova jako například "procvička" nebo změněný slova, kdy souffle girl dělá zmrzlinu, což bylo naprosto zbytečně překládaný. Navíc například Matt v češtině je tak strašně nesympatickej, že si ho snad nikdo nemůže ani oblíbit.
A odsoudit classic díly jen proto, že nemaj dabing je vážně hloupost. Kdo neviděl a ani nechce vidět classic Doctory, tak se ochuzuje o spoustu skvělejch nápadů, vtipů, úžasnejch hereckejch výkonů, atd..Když někdo nerozumí tak dobře nebo je prostě radši když vidí češtinu, tak Black dělá skvělý titulky, takže tak.
Ive, 16.2.2014 21:21   reagovat
Já právě zavrhuju všechny český dabingy (Až na Simpsonovi, ti mi znějí mnohem líp jak originál), protože ten originální hlas prostě k tomu herci patří, a navíc také jinak přeložené výrazy - Jako Zmrzlinová holka v Asylum of the Daleks
Flippy, 14.2.2014 16:14   reagovat
Přesně! Když to dávali na dvojce, tak jsem se u té zmrzliny krapet zarazila, pokud vím, tak se suflé ani nijak nepřekládá, prostě suflé... A pak Pond... Tohle je fakt lepší v originálu. Už kvůli Mattovi a celkově všem.
Elion, 9.3.2014 15:58   reagovat
ja som od 7 serie doctora už ani nedokázal pozerať s dabingom už po Asyle som si trhal vlasy to bolo tak hrozné (mimochodom ak sa nemýlim tak sufle je koláč nie)
The Master, 9.3.2014 17:26   reagovat
S titulky nebo s dabingem? Podle mě to v originále zní líp, ale to je subjektivní.
Regulluss, 9.2.2014 11:03   reagovat
asi každému to znie v originále lepšie ale to je subjektívne asi
The Master, 9.2.2014 11:48   reagovat
Všechny classicy se dají "krásně" stáhnout přes torrent nebo přes ulož.to, jen to má dohromady asi 250 GB :D
Flippy, 8.2.2014 23:30   reagovat
Já bych chtěla na Classica koukat s titulkami, protože my English isn't very good. :D Na ulož.to vím, že se to dá stáhnout, ale tam to mají asi jen česky. A nebo tam neumím, vyhledávat. To jest také možnost. Mohl/a by jsi mi sem prosím hodit stránku, kde se to dá stáhnout? Byla bych ti za to vděčná. :)
Annie, 9.2.2014 19:18   reagovat
Čo myslíš tým česky? Classic nemá dabing. Na tejto stránke máš odkazy na české titulky aj na diely na uloz.to.
dddwww, 9.2.2014 21:16   reagovat
No, já vím, že Classic není česky. Jen jsem potřebovala odkaz na stažení Classica. :)
Annie, 9.2.2014 22:40   reagovat
ak chceš cez uložto tak tam to je v angličtine alebo tu ty dám odkaz na torrenty na celú seriu thepiratebay.se/torrent…

thepiratebay.se/torrent…
The Master, 9.2.2014 20:26   reagovat
Chodím sem z rovnakého dôvodu ako dddwww - nič slovenské neexistuje, aspoň o žiadnej takej stránke neviem.

Táto je podľa môjho gusta, celkom prehľadná, často aktualizovaná a príspevky sú skvelo napísané - vidno, že redaktori vedia, o čom píšu, sú veľkí fanúšikovia a (a toto je podľa mňa dosť dôležité) ak aj majú predsudky voči niektorým veciam v seriáli, sú nezaujatí a nedajú to v článkoch najavo.
arual, 8.2.2014 21:30   reagovat
Prečo by si nemohla pozerať clasické diely? A k tým Slovákom, nepoznám žiadnu slovenskú stránku pre fanúšikov DW. Ak nejaká je tak tam asi chodí len veľmi málo ľudí. A okrem tejto chodím na veľa českých stránok z rovnakých dôvodov.
dddwww, 8.2.2014 20:53   reagovat
Děkuji za objasnění. :)
Annie, 9.2.2014 19:09   reagovat
ahoj já jsem zuzka behunkova páne času mám vás ráda
Zuzana Běhůnková, 8.2.2014 19:01   reagovat
www.radiotimes.com/news…
Voľte za DW! :) :)
AliceE. K.Lylava, 8.2.2014 11:22   reagovat
Já bych popravdě byl rád za eccelston-a
nějak jsem si ho oblíbil za jednu sérii a potom byl moc rychle fuč. Navíc mají hodně prostoru od classické série az po tu novou. - žádná regenerace
IGI, 8.2.2014 00:10   reagovat
Jenže Eccleston je radikálně proti devátému Doctorovi.
Metal, 8.2.2014 00:13   reagovat
a tolko proestoru nemajú kedže pred Rose bol len na 3 miestach a preto sa ešte tam u nej kontroloval
The Master, 8.2.2014 08:52   reagovat
Jsou jen 3 zaznamenané, ale mohlo by jich být i 1000.
Metal, 8.2.2014 13:52   reagovat
teoreticky je to možné ale neviem či by si potom kontroloval uši
The Master, 8.2.2014 14:34   reagovat
ESI STE VIDĚLI TY FOTKY TEHO BEZDOMOVCE TAK ASI MÁTE STEJNÝ NÁZOR JAK JÁ
ANONYMNÍ, 7.2.2014 20:19   reagovat
o čom hovoríš môj drahý priateľ s nenávistným komentárom asi zameraním na Petera Capaldiho ale ak myslíš jeho tak musím povedať že si blbec keď píšeš takýto komentár
The Master, 7.2.2014 20:27   reagovat
CHCEME META SMITHA NE ňjákého bezdomovce DYT TO JE DOKTOR NE POPELNICE
ANONYMNÍ, 7.2.2014 20:15   reagovat
Já se naopak na nového Doctora těším. A jsem ráda,že po M.Smithovi to bude někdo starší.Děsila mě představa,že by Doctora nějaký hrálo 20 letý ucho.Jinak mám ráda tyto Doctory: Tennant,Baker,Pertwee.
Unknow, 7.3.2014 12:26   reagovat
Já se naopak na nového Doctora těším. A jsem ráda,že po M.Smithovi to bude někdo starší.Děsila mě představa,že by Doctora nějaký hrálo 20 letý ucho.Jinak mám ráda tyto Doctory: Tennant,Baker,Pertwee.
Unknow, 7.3.2014 12:26   reagovat
Já se naopak na nového Doctora těším. A jsem ráda,že po M.Smithovi to bude někdo starší.Děsila mě představa,že by Doctora nějaký hrálo 20 letý ucho.Jinak mám ráda tyto Doctory: Tennant,Baker,Pertwee.
Unknow, 7.3.2014 12:26   reagovat
ktorý Baker lebo ja mám rád oboch
The Master, 7.3.2014 14:17   reagovat
Tom, sorry nějak jsem si neuvědomila, že jsou dva :-)
Unknow, 7.3.2014 17:54   reagovat
Myslím, že nám stačila METAKRIZE. METASMITH, nebo o čem to mluvíš, by byl už moc :D
Phoenix1986, 8.2.2014 18:07   reagovat
METASMITH to nikdy to by totiž bola tá najväčšia ...., máme celých nových 11 regenerácií tak dúfam že ich znova nikto nevyhodí do .... tak ako predtým a opravte ma ak to nebola k....a
The Master, 8.2.2014 19:18   reagovat
Pobavilo :-D
Spiderman, 8.2.2014 18:21   reagovat
Z tvého příspěvku srší 100% idiocie.
Metal, 8.2.2014 00:11   reagovat
o čom hovoríš môj drahý priateľ s nenávistným komentárom asi zameraním na Petera Capaldiho ale ak myslíš jeho tak musím povedať že si blbec keď píšeš takýto komentár
The Master, 7.2.2014 20:26   reagovat
Lepšíš sa s tou gramatikou :D TAKMER bezchybné, palec hore :)
LarryD, 8.2.2014 16:01   reagovat
na tejto stránke je asi 50 ľudí ktorý píšu horšie než ja ale všetci riešia len to ako píšem ja tak budte ticho radšej lebo ked začnem toto riešiť ja a ukazovať na tých čo nevedia písať tak sa vám to nebude páčiť
The Master, 8.2.2014 16:08   reagovat
copak asi chceš řešit?cha,cha,cha...
tvor, 7.3.2014 17:27   reagovat
Nestrašte!!!! :P

To ztratí ten svůj moderní "uspokojivý" temperament...!!!
xxx, 6.2.2014 20:26   reagovat
Chtělo by to nějakou historickou epizodu, kde by se nevyskytovali mimozemšťani.
Adiira, 5.2.2014 22:01   reagovat
Ja bych bral něco na způsob Vincent and the Doctor
palast, 8.2.2014 09:04   reagovat
takú časť by som bral niečo na spôsob Reign of terror alebo the Romans to boloy časy ked neboli v každej časti alieni
The Master, 6.2.2014 18:12   reagovat
Reign of terror je skvělý a the Romans hrozný. U mě ale jasně vedou The Aztecs.

Inferno je jeden z nejlepších dílů, ale není čistě historický. Spíše pararelní svět.
Metal, 6.2.2014 18:46   reagovat
ani Aztec-kovia niesu zlý proste niečo naozaj čisto historické ešte ma napadá Gunfighters
The Master, 6.2.2014 19:02   reagovat
Já bych chtěl vidět v Doctorovi Maye. Problém je, že by to mohlo být podobné The Aztecs.
Metal, 7.2.2014 18:05   reagovat
ja som zase rozmýšlal inkov z dôb konquistadorov
The Master, 7.2.2014 18:33   reagovat
Mayové mi přijdou tajemnější. Navíc jejich inteligence byla vyšší než inteligence Inků. Ale i taková epizoda by s dnešní technologií a dnešními režiséry (ti chlapy/ženy? odvádějí v Doctor Who vážně skvělou práci ... a ta kamera ) byla skvělá.

Nebo třeba i obyčejná epizoda z 90. let by mohla být geniální :).
Metal, 7.2.2014 18:49   reagovat
taktiež niečo z azie by mohlo byť pekné napriklad Temerlan
The Master, 7.2.2014 18:52   reagovat
Této asijské civilizace jsem měli dost. Mohl by být nějaký díl ze starověké Afriky, když byly lidé ještě Australopithecus. Genesis of the people.

BTW - Nechtěli by jste vážně udělat nějaké to fórum ?
Metal, 7.2.2014 18:59   reagovat
jo to by bolo naozaj cool keby sa niečo také spravilo
The Master, 7.2.2014 19:14   reagovat
Nebo na způsob inferna :)
hlavohrud, 6.2.2014 18:39   reagovat
To byly zlaté časy :D.
Metal, 6.2.2014 10:29   reagovat
To, že Doctor bude více classičtější, je samo o sobě skvělá zpráva, ale že bude i více temnější je geniální. Zdá se mi, že Moffat udělal konečně něco velkého dobře.
Metal, 5.2.2014 18:00   reagovat
souhlasím že je super že to bude classický ale doufám že to tou temnotou nemyslí že se většina bude odehrávat ve tmě a nikdo nic neuvidí :(
AssassinWho, 6.2.2014 15:46   reagovat
podľa mňa má každá inkarnácia temné aj svetlé momenty a myslým si že to s tou temnotou myslia tak že problémy s alienmi bude riešit trochu "silnejšiou cestou" čo sa týka ostatných vecí si myslím že bude ako obyčajne
The Master, 6.2.2014 18:14   reagovat
Řekl bych to asi takhle. Temný Doctor se nesmí bát zabíjet. To nám skvěle předvedl 1. Doctor hned v prvním díle, ale ta vražda byla krutá a neopravněná.
Metal, 6.2.2014 18:47   reagovat
no ja by som to tak nepovedal ja skorej si Temného doctora predstavujem tak že nie že by zabijal ale napriklad v ramci boja napriklad so sontaranmi by ich proste nieže ich bude žiadať o to aby odišli proste odpalí celú ich armádu
The Master, 6.2.2014 19:07   reagovat
Šestka se také nebojí zabíjet, kyberlidé by mohli vyprávět :D
hlavohrud, 6.2.2014 18:54   reagovat
Po váleční Doctorové byly temní. Nejvíce asi Matt Smith a oni nakonec udělají

/SSSSSSSSSPOIIIIIIIIIURRRRRRR/
že žádná časová válka nebyla
/SSSSSSSPOIIIIIIIIILERRRRRRRR/

To nám skvěle dokazuje scéna youtu.be/shKS8bYeFmg
Metal, 6.2.2014 19:21   reagovat
Časová vojna bola na tom sa nič nezmenilo akurát nedošlo k zničeniu Gallifrey.
LordS, 9.2.2014 12:21   reagovat
časová vojna (time war) bola len namiesto zničenia planety ju schoval ale neviem o tom že by tak prepísal vojnu
The Master, 6.2.2014 19:47   reagovat
Naprosto s tebou souhlasim , chtelo to zmenu po tom vysmatem a precitlivelem Mattovi . Jen pokud to Moffat nezesere , jak u sherlocka.
NickyLee, 5.2.2014 19:30   reagovat
Na classic jsem se nekoukal, tak nevím co si o tom myslet. Matta jsem měl rád a docela mě to zklamalo, že s ním nenatočí aspoň ještě sérku. Nicméně nechápu, proč dokola řešíte ty regenerace, jako kdyby to nebylo úplně fuk. Buďte rádi, že DW pokračuje vy BUGeři.
Jsem zvědavej jak dlouhu tam bude Jenna tu jsem si oblíbil ze všech společnic nejvíc.
peps, 4.2.2014 23:04   reagovat
ja dufam že ona tam bude ešte dlho lebo konečne je tu po dlhej dobe niaka dobrá spoločnica
The Master, 5.2.2014 14:35   reagovat
Ja mela asi zatim nejradsi Donnu,Rose a Clara je taky fajn(da-li se to soudit z tech par dilu co jsem videla).V podstate se neda rict,ze by mi nejaka spolecnice vadila.Ale nejmin jsem byla (asi) spokojena s Marthou.
Unknow, 6.2.2014 07:06   reagovat
Já souhlasim :) Marta mi nesedla a byla mi nějak celkově nesympatická.U Clary jsem se pozastavil a pomalu mě začíná bavit :) (Ještě koukam na sedmou sérii)
Tom, 6.2.2014 10:21   reagovat
Ja koukam prave taky na sedmou :-)
Unknow, 6.2.2014 11:25   reagovat
Já ji zase nemám vůbec rád a doufám, že už brzo odejde.
Metal, 5.2.2014 17:45   reagovat
kolko ľudí toľko názorov v poslednej dobe som strašne nerozhodný a tak som začal obľubovať doctorov podľa nálady haha ;)
The Master, 5.2.2014 19:21   reagovat
Hm, no tak super, no. Mě se na obnoveném seriálu líbilo, že sice nezapíral existenci starého seriálu, ale vlastně stál na vlastních nohách a vytvářel (nebo znovuvytvářel) si vlastní mytologii. Ne každý je Brit, který trávil dětství a mládí sledováním Doctora Who. A to i v Británii vzniklo bezdoktorovoské vakuum - vždyť třeba Matt Smith se už na doktora v dětství nekoukal.

Vzhledem k tomu, že mé mládí je už tak trochu v háji, asi to nedoženu:-)
alexis, 4.2.2014 22:36   reagovat
Mě trochu zaráží reakce lidí na FB a tím myslím to, že mu chybí nějaký symbol (hlavně pro cosplay a komix apod.) - motýlek, fez,.. když typický znak pro sebe může objevit až po několika dílech.

Jinak nevím, nesleduji tolik fakta a diskuze ale k tomu že Capaldi byl v Pompejích, tak mě napadlo, vzhledem k videu z natáčení kde Matt Smith volá Claře, že to udělají jakože Capaldi v Pompejích to nějak svému starému "já" naznačí a proto jí to řekne, ne? :D

Jinak už se nemůžu dočkat, Capaldi se má podobat Classic doktorům což mi nevadí, zatím ještě staré serie nemám všechny dokoukané, ale určitě bych ho neodepisoval. V podstatě při každé změně doktora mi to vadilo (Eccleston -> Tennant -> Smith).. prostě vám ten herec přiroste k srdci, ale potom si zvyknete ;)
Chovian, 4.2.2014 20:28   reagovat
ja zase premýšlam nad tím a zakladám to na regenerácií Romany že Pány času si môžu vybrať ako budú vypadať a podla môjho názoru sa mu proste tento vzhlad lubil ked ho videl a tak ho použil čo by vysvetlilo aj podobu velitela hliadky panov času s Colinom Bakerom
The Master, 4.2.2014 20:49   reagovat
To bych neřekl, kdyby si páni času mohli vybírat jak budou vypadat, tak by se pokaždé regeneraci tak nekontroloval, a nebyl zklamaný že zase není zrzek. Možná si jen náhodně vybere podobu třeba i někoho koho kdy viděl. Přece jen když se podíváš do lidské populace tak se neustále opakuje asi tak 20 typických znaků co se kombinují, a některé se opakují častěji.
ajam, 5.2.2014 10:12   reagovat
zle som to sformuloval ja som to myslel skorej takto len som sa zle vyjadril
The Master, 5.2.2014 14:37   reagovat
Nebo je to prostě jen o tom že se jim Capaldi na castingu líbil tak ho vzali :D
Gearlins, 4.2.2014 21:47   reagovat
Jo to vypdadá zajímavě chcete říct že se vrátí doktor před Rose? No a co se týče té debaty jak to BBC prodlouží tak byhc řekl že budou reakgovat na tohle to staré ošemetné téma :

V následujících příbězích byl První Doktor vylíčen jako první inkarnace Doktora. V příběhu Mawdryn Undead (1983) bylo výslovně řečeno, že Pátý Doktor je Doktorovou pátou inkarnací. Později toho roku během speciální epizody The Five Doctors k 20. výročí seriálu se První Doktor ptá Pátého, která je regenerace. Když Páty Doktor odpoví, že čtvrtá, První Doktor odpoví "Dobrý Bože, tak už je nás pět!".
vojza, 4.2.2014 19:16   reagovat
Ja tú otázku chápem tak, že 1. Doktor sa pýta na to, koľkými regeneračnými procesmi si 5. Doktor prešiel, na čo on odpovedá, že štyrmi a má pravdu. (Z 1. na 2., z 2. na 3., z 3. na 4., zo 4. na 5.)
arual, 4.2.2014 19:44   reagovat
ako som povedal ako môžete popierať tieto fakty určite je mnoho veci v seriáli z kníh ale v seriály bolo jasne povedané že je 5 doctor (teda bol) a to čo je v seriály je prvoradé hlavne preto že v tej dobe nemali záujem robiť v seriály zmetky a pochybujem že by niekto iný chcel robyť takýto zmetok v seriály ani Moffat na tom nemá zaujem a ani tvorcovia nového spin offu a seriál bude o prvej inkarnáci Williama Hartnella pred tím ako odišiel z Gallifrey spolu zo Susan
The Master, 4.2.2014 20:45   reagovat
No jo, ale jak War Doctor nebyl chápán jako Doctor... takže tady taky může být Doctor ještě než si začal říkat Doctor ;-)
Blackthunder, 4.2.2014 21:15   reagovat
no to ano ale to by bol cez limit už Mattov 11/13 doctor/inkarnacia a pochybujem že by mu vtedy dali pány času nový limit lebo v tej dobe od neho nič nepotrebovali a aj ked doctor je výnomočný pán času ale pochybujem že by to bolo možne proste je topravdepodobnosť 1:1000000000000000000
The Master, 4.2.2014 21:31   reagovat
Blackthunder, 4.2.2014 21:48   reagovat
Why not english ? :D
Metal, 5.2.2014 17:55   reagovat
to som napísal že určite nie je obyčajný ale je pán času
The Master, 5.2.2014 08:05   reagovat
Ehm.... na co se ptáš?
Blackthunder, 4.2.2014 19:39   reagovat
jo ak bude ešte niekto popierať tieto fakty tak sa zblaznym
The Master, 4.2.2014 19:30   reagovat
Nevim. Mám z toho smíšený pocit. Je dobré, že se chtějí vrátit ke kořenům, ale zustává tu otázka: To co se veřejnosti líbilo tehdy, nemusí se líbit nyní. Chci tim říct, že by Doktor měl zustat alespoň z části srandovní.
justsomeguy, 4.2.2014 15:36   reagovat
Ale on byl Doktor srandovní vždycky. Už od prvního Doktora. Takže absence humoru bych se nebál.
phoenix1986, 4.2.2014 15:39   reagovat
"classické"? :-O To snad ne...
topatei, 4.2.2014 13:34   reagovat
Ale ano
Blackthunder, 4.2.2014 13:52   reagovat
Krvácí mi oči.
topatei, 4.2.2014 13:57   reagovat
By sis s tím měl zajít k doktorovi.
Classic Who budu dodržovat vždycky, protože to beru jako hold ke Classickému Doctorovi... je to u mě jako termín a tak to prostě měnit nebudu.
Blackthunder, 4.2.2014 14:03   reagovat
Jasný, na to máš plné právo. Vidím, že stejný přístup uplatňuješ i u čárek ve větách. To je hold komu? :-)
topatei, 4.2.2014 14:07   reagovat
No vidíš, někomu oči krvácí, mně krvácejí. To upuštění od tvaru množného čísla, které je bohužel oficiální, prostě nedokážu nikdy přijmout.
phoenix1986, 4.2.2014 15:34   reagovat
Silence :P
Blackthunder, 4.2.2014 14:09   reagovat
Konecne to bude orientovany zase pro obycejne publikum a ne jen pro nake fangirls. Moffat spolehal snad jen na ne , viz sherlock .
NickyLee, 4.2.2014 12:37   reagovat
No, třeba se povede jednou DW znovu nakopnout, ale pochybuju, že u toho bude Moffat a jeho horkou jehlou šité, prostoduché příběhy pro cílovou skupinu základky, čímž pouze vyjadřuji svůj názor (po 6. sezóně jsem to zapíchnul) a respektuji, že někomu se to líbí. Holt takový Holmes nebo Davies je jenom jeden.
Reggie, 7.2.2014 11:24   reagovat
Když on by ten Moffat potřeboval mít u sebe někoho, kdo by se ho ptal, jaké má řešení ta která situace a vyžadoval od něj nějaký aspoň schématický scénář. Aby zase nenaházel řešení děje tří sezon do jedné epizody.

Nápady má Moffat dobrý, to zase jo, ale jaksi se mu je nedaří dotahovat do konce - a občas nevidí do očí bijící nelogičnosti (chodící Socha Svobody, uvěznění Pondovců v New Yorku, skok/neskok Clary do proudu času atd.).

Daviesovi příběhy byly poctivěji budované - viz Saxon, Bad Wolf atd. Ráda bych věděla, jestli Moffat plánoval spojitost trhlin a Pánů času už od počátku. Bohužel, nevidím pro to žádné potvrzení. Kéž by tam rozesel pár náznaků, abychom si mohli s úžasem říct - no páni, ono to vážně sedí!

Taky mi vrtá v hlavě to Doktorovo jméno. Už madame Pompadour říkala - "je to něco víc než tajemství". River Doktorovo jméno znala, a Doktor byl v šoku. Potom jsme zjistili, že Doktorovo jméno je klíčem do jeho časové linie. Viděla madame Pompadour toto?

Madame v tu chvíli byla ve spojení s Doktorovou myslí, tedy informace musela pocházet z Doktorových znalostí. Tudíž se nemohlo jednat o jméno - kód k návratu Pánů časů - o tom ještě nevěděl.

Jednalo se tedy jen o informaci, že jeho jméno je heslem pro vstup do časové linie mrtvého pána času? Jakéhokoliv pána času? Právě tady by mě zajímalo, jestli Moffat už měl toto na mysli, když tvořil díl Dívka v krbu. Jestli už od začátku věděl, že tohle je odpověď (samozřejmě že ty detaily o Trenzalone nemohl mít vymyšlené, Doktor může umřít kdekoliv.)
alexis, 8.2.2014 22:57   reagovat
Pod to bych se podepsal. Třeba ve "Writter´s Tale" (což je mimochodem skvělá kniha pro ty, co chtějí vědět maximum informací ze zákulisí) se Davies zmínil, že Moffat nejdříve vymyslí scény, a ty se pak snaží nějakým způsobem propojit. Takže logicky příběh samotný je na vedlejší koleji. A právě, když ho Davies vedl za ručičku, tak se z těch scén dařilo vystavět i funkční příběh, proto takový kvalitativní sešup od páté série. Mně osobně by potěšil Neil Gaiman v roli showrunnera (Idris hodnotím vysoko a měl jsem tu kliku, že jsem v TV chytil zrovna Noční můru ve stříbrné, která byla taky umně provedená) a využití některých motivů, které by seriál posunuly zase jinam (tj. žádný návrat k něčemu, co už bylo, ale např. takový Time Lord Victorious, který si přivlastní zákony času a Pánové času jej budou muset zastavit. Otrocké dodržování kánonu je jistá smrt každého seriálu po určité době (1989).
Reggie, 9.2.2014 09:36   reagovat
"prostoduché příběhy" okeeeey :D
Davies je jen jeden.... okeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey :D
Blackthunder, 7.2.2014 14:52   reagovat
hehe... tak zmínka o Sherlockovi je docela trefná :-D. Doufám že na novém DW si dá více záležet.
Nicolas, 4.2.2014 15:00   reagovat
si chcel napísať Davies, Moffat sa už od 5 serie snaží preorientovať seriál znova pre obyčajné publikum (a opraviť to čo napáchal Davies)
The Master, 4.2.2014 14:47   reagovat
Nevim co je na tom pravdy , ale to ze chce moffat nasrat lana Benedicta Cumberbitche do doctora , mi prijde , ze chce zase prilakat fangirls a ziskat lepsi hodnoceni. Samozrejme ze Davies vytvoril velkou zakladnu fangirls publika , ale nedocilil toho na ukor kvality cele serie DW . Moffat by se mohl zacit snazit nespolehat jen na jeho EPIC momenty , ktere mu jdou opravdu dobre , ale zacit i ostatni epizody delat precizne , viz Davies .
NickyLee, 5.2.2014 11:17   reagovat
Cumberbatch že je nějaký magnet na divačky? Nevím, ty náctileté podle mě asi moc netáhne... U Sherlocka se spíš jaksi změnilo ladění seriálu jako takové - začalo být příliš cituplné a kdovíčeho všeho ještě plné (ale bylo to špatně cituplné, jestli mi rozumíte).

Jinak Cumberbatche klidně, je to skvělý herec a mám ho ráda, ale jen jestli Doctor Who už pro něj není příliš malý - přeci jen, stala se z něj hvězda.
alexis, 5.2.2014 18:54   reagovat
Benedict Cumberbatch by seriálu jen prospěl. Podle mě je to nejlepší herec současnosti. Spíš se mi ale zdá, že ho Moffat nechce pustit k Doctorovi.

Moffatovi nejdou ani ty epic momenty.
Metal, 5.2.2014 17:47   reagovat
Moffat neni blb a nebude spajať dva seriály a už vonkoncom nie tieto dva neviem odkiaľ tieto nepodložené klebety máte ale nepouživajte ich diskutujte o teoriach ale nepouživajte tieto nepodložené klebety
The Master, 5.2.2014 14:45   reagovat
Jak jako spoji , jako ze najednou pribehne sherlock a zacne se s doctorem hadat o tom ze cestovani casem je nemozne ? :D haha , psal sem, ze se proslycha ze by se snad Benedict Cumberbatch ( herec , ne postava sherlocka ) mohl oběvit v nake epizode . Poradne si precti co se kde pise nez zacnes na neco reagovat .
NickyLee, 5.2.2014 16:20   reagovat
ja som to myslel tak že Moffat a ani Benedict by nikdy nechceli niečo takéto pretože má vlastný seriál kde je hlavná postava a Moffat zase by určite nikdi nechcel miešať tieto seriály hlavne preto že sú to dva odlišné žánre a Benedict je už moc silno zažitý ako Sherlock
The Master, 5.2.2014 16:34   reagovat
Ja prave proti nemu nic nemam.Coby herec je OK.Ale mam osobne mam strach,ze bych v nem furt videla Sherlocka,pokud chapete mou myslenku.
Unknow, 6.2.2014 11:31   reagovat
Ja nevim,proti Cumberbatchovi nic nemam,ale v DW si ho neumim představit. Hlavně když jsem slysela ze by mel hrat Vladce. Tuto postavu v podani Simma jsem si oblibila a stejne tak po shlednuti nekolika ukazek ze serii ze 70.let jsem zacala litovat, ze se u nas nevysilaly (a asi ani nebudou),pac bych byla docela zvedava na podani Delgada.Uz proto ze casto vidim,ze ho se Simmem srovnavaji. Co se tyce Moffata a RTD tak osobne mam rada oba.Nekdo treba rika,ze Moffatovi dily jsou malo vtipny.Nezda se mi. Osobne to mam tak,ze bud se mi dil libi hodne nebo malo a nerozlisuju autora.A mimochodem:byt jsem taky holka,tak zminovane fangirls mi taky lezou na nervy.Je to vesmes banda pubertacek s mozky velikosti svestky,ktere se(dle meho) divaji hlavne proto,jak predstavitel Doctora vypada.
Unknow, 5.2.2014 12:42   reagovat
Simm byl trapný Master. Srovnávat ho s Delgadem je jako srovnávat Tichý oceán a Černé jezero podle litrů vody. A jestli si myslíš, že by Cumberbatch byl jako Master špatný, tak máš pravděpodobně minimální filmový přehled.
Metal, 5.2.2014 17:52   reagovat
Co jedinec,to nazor.Simm byl prvni,koho jsem v tyhle qoli videla(a ano,mozna to hralo svou roli) a byl podle mne skvely.Myslim,ze je dobrý herec a tvuj nazor na tom nic nezmeni.Nevim proc by melo.:-) S Delgadem jsem videla par ukazek.A skladam poklonu.Cumberbatch je taky vyborny,jen si ho tu neumim predstavit tady.Uznavam,ze je to treba o zvyku a kdybych ho videla tak zmenim nazor.Nevim,jak velky je muj filmovy prehled.Nemerila jsem to.Taky nevim,zda si narazel na Simmuv herecky vykon ci na podani postavy.Co se tyce postavy:je to Pan času,tak proc by pri regeneraci nemohl menit nejen vzhled ale i osobnost jako Doctor?!Nebyla by to pak nuda,kdyby byl furt stejny?Zmena je zivot.A vsadim se,ze kdyby kopiroval Delgada,tak ho taky odsoudis,ze neni originalni.A nesrovnavam je ja,pac je to blbost,kazdy z nich je fajn,ale lidi na webu.Takze sorry,zlaticko.:-*0:-/
Unknow, 6.2.2014 07:25   reagovat
Mas fakt uroven musim rict , jedna vec je zastavat se svyho presvedceni , a jina zase hodnoceni ostatnich negativne jen kvuli tomu ze maj jinej nazor jak ty.
NickyLee, 5.2.2014 19:12   reagovat
Mimochodem dekuju.
Unknow, 6.2.2014 11:35   reagovat
Ale už jen kvůli roli Sherlock se nedá o Cumberbatchovi říct, že je špatný herec. A ten kdo nemá rád Sherlocka si ho najde jinde (např. Hawking).
Metal, 5.2.2014 19:20   reagovat
Nerikam ze Cumberbitch je spatnej herec , vzdyt doposud kazda jeho role byla dost oblibena , ale nemusej ho nasrat hned do vseho co vyjde a doufat ze to diky nemu bude HITovka . Aby se to s nim neprehnalo . Pokud mě chapete ...
NickyLee, 5.2.2014 19:38   reagovat
Souhlasim:-)
Unknow, 6.2.2014 07:28   reagovat
podľa mňa je to dobrý herec ale nechcel by som ho vydieť ako mastra proste už je moc pre Sherlockovaný a podľa môjho názoru by mal byť mastrom starší herec proste sa to k tej postave tak niak hodí hlavne po hroznom stvárnený od JS by som tam radšej niekoho mladého nedával iked pre mna je stále jediný Master Roger
The Master, 5.2.2014 19:25   reagovat
Tak jsem konečně viděla něco málo ze starých sérií. Brilantní :) Zatím jediný Vládce, kterého jsem neviděla je Eric Roberts. Ten ovšem bývá dost zatracován, tak se toho trochu bojím. Roger Delgado... no, mno nwm, jak to říct, ale po několika minutách co se objevil na obrazovce/monitoru jsem se přistihla že na něj čučím jak zhypnotizovaná(očividně ty své schopnosti uměl dobře zahrát :D) a jsem nehorázně zažraná do děje. Avšak na post nejvtipnějšího Vládce ve svým osobním žebříčku jsem povýšila Anthonyho Ainleyho. Někoho možná zklamu, protože ne, nezměnila jsem svůj názor a Johna Simma mám ráda i nadále.
PS: Co vlastně vy všichni říkáte na Ainleyho? Nebo co takový Derek Jacobi?
Unknow, 6.3.2014 13:26   reagovat
Delgado byl THE MASTER. Simm je srač*a. Eric Roberts nebyl vůbec špatný.
Metal, 6.3.2014 19:05   reagovat
No tak sem viděl film s Robertsem... souhlasím s těmi, co píšou, že byla chyba tuto roli nedát Britovi, ale Američanovi. Zasmála jsem se, některé momenty mně pobavily,u některých jsem byla mírně napjatá, co se stane...ale zase ne extra. Bylo to ne špatné, ale rozhodně ne dobré.Vím, že mnozí z vás mně asi sežerou, ale vidět jednou mi to stačilo.Přišlo mi to chvilkami takové..jak to jen říci.. americké. Dávám přednost seriálu... a dílům se Simmem z moderních řad.(čistě z moderních řad... nemyslím tím, že by podle mně byl nejlepší, pro méně chápavé). Ze starých mám ráda Delgada a Ainleyho( dotaz pro Metala: co Ainley?)
Unknow, 7.3.2014 18:25   reagovat
to jo ak si chceš naplno užiť 8 doctora musíš si prečítať knihy alebo vypočuť audio knihy
The Master, 7.3.2014 20:07   reagovat
K Ainleymu jsem se zatím bohužel nedostal.
Metal, 7.3.2014 19:12   reagovat
Ainly je u mňa druhý najlepší a skvele to iskrilo medzi ním a Davisonom tak ako medzi Rogerom a Pertweem ohľadne ostatních z môjho pohľadu stojí za zmienku aj Pratt (z Deadly Assasin) a Beavers (z Keeper of Traken a taktiež aj v audio knihách) čo sa tíka Erica príde mi trochu no zženštilí až ahm ved viete Jacobi tažko povedať rolu profesora zahral dobre ale na Mastra podľa mňa nemá a na Simma môj názor poznáte možno keby z neho neurobil Davies šialenca tak by bol dobrý Master ale takto nie. that´s all
The Master, 6.3.2014 15:01   reagovat
Pratta jsem taky viděla v Deadly Assasin,Beaverse bohužel zatím ne. S prvním jsem byla spokojená, ale na svůj seznam oblíbených sem ho nezařadila,k druhému pouze tolik, že vím že ho hodně chválí lidé po netu právě za ty audionahrávky. S Ainleyim jsem viděla Logopolis a zamilovala sem si ho.Samozřejmě řečeno trochu nadneseně. Jacobi se mi právě líbil jako profesor, řekla bych že i svůj part coby Vládce si odehrál skvěle, ale byla jsem i ráda, když zregeneroval. A o své oblibě Simma se šířit nemusím. (Ale aby sis zas nemyslel, že jsem nějaká fanatička, to fakt ne. Viděla jsem ho jen v DW). Stejně tak vím , že jsi psal,že ty ho fakt v roli Vládce nemusíš. Neberu ti to, co jedinec(btw, díky za reakci), to názor a rozhodně jsem vděčná, že svůj názor dovedeš vyslovit tolerantněji než mnozí jiní, kteří se vyjadřují stylem: já mám pravdu a všem se musí líbit o co mně. Ale to jen tak na okraj.Spíš ještě dotaz na konec: jestli to dobře chápu, tak proti Simmovi jako takovýmu(herci, osobě) nic nenamítáš, jen se ti prostě jen nelíbilo jeho ztvárnění týhle role?
Unknow, 6.3.2014 17:45   reagovat
presne mimo doctora som ho nevidel, v doctorovi sa mi to neľubi ale proti nemu nič nemám ako prečo by som mal mať a inak odporúčam audio s Beversom strašne dobrý je plus vedeli ste že bol ženatý s Liz
The Master, 6.3.2014 18:15   reagovat
Nevěděla(to o Liz).Jen mám strach,zda moje Aj stačí na ty audio.Ale při první příležitosti zkusím.Mimochodem co se týče budoucího Vládce,tak bych si uměla představit i J.Bleache.Hrál už sice Davrose,ale to bych neviděla jako překážku.
Unknow, 7.3.2014 12:40   reagovat
to nie ja chcem aby on zostal u Davrosa lebo tam podal skvelý výkon a ako Mastra by som skorej chcel Charlesa Dancea

www.google.sk/search?hl=sk…

čistí máster
The Master, 7.3.2014 14:20   reagovat
Tak já zatím Charlese Dance viděla akorát v Zaslané poště a líbil se mi ze všech postav snad nejvíc. Takže si ho umím zcela jistě představit. Co se Bleache týče... já to spíš myslela tak, koho bych si v tý roli z herců co znám uměla představit. Což ovšem jen v případě, že už by se nevracel Davros(ovšem to by nebyl DW, aby se nevrátila (zdánlivě) mrtvá postava. Viděla jsem ho hrát také Niccolu Macchiavelliho v jiném seriálu, ještě před tím,než jsem poznala DW a už tam jsem poznala, že je excelentní.
Unknow, 7.3.2014 18:01   reagovat
Tak já zatím Charlese Dance viděla akorát v Zaslané poště a líbil se mi ze všech postav snad nejvíc. Takže si ho umím zcela jistě představit. Co se Bleache týče... já to spíš myslela tak, koho bych si v tý roli z herců co znám uměla představit. Což ovšem jen v případě, že už by se nevracel Davros(ovšem to by nebyl DW, aby se nevrátila (zdánlivě) mrtvá postava. Viděla jsem ho hrát také Niccolu Macchiavelliho v jiném seriálu, ještě před tím,než jsem poznala DW a už tam jsem poznala, že je excelentní.
Unknow, 7.3.2014 18:01   reagovat
Proč se mi to dneska všecko hází tolikrát.. Sakra! Zk...nej internet!
Unknow, 7.3.2014 18:10   reagovat
Tak možná ještě raději než Benedicta Cumberbatche bych v roli Mastera viděl Charlese Dance.
Metal, 5.2.2014 20:14   reagovat
Jo ten by byl OK.
Unknow, 6.2.2014 07:29   reagovat
Taky mi moffat neprijde uplne strasnej , ale podivej se na ty rozdily jeho epizod. Nektere v sobe maji ty opravdu EPIC momenty (vetsinou nake koncovky serii ) , a pak tu mas ty prostredni dily jako např.( town called mercy) samostatne to nebylo spatne , ale dejove mi to prislo o ničem . A jsem rad ze me i naka holka podporila v nazoru na fangirls .
NickyLee, 5.2.2014 16:31   reagovat
Tak pozor, Městečko Mercy byl jeden z nejlepších dílů sedmé série. Souhlasím, že ne všechny díly se mi tolik líbí, ale to je v pořádku a tak do bylo i za RTD. Každý má oblíbené jiné díly. Je nemožné, aby se všechno líbilo všem.
Taky nezapomínejte, že důležitým prvkem seriálu je změna. Pokud se s ní nedokážete vyrovnat, nikdo vás nenutí se dívat, ale nekažte to ostatním neustálým nadáváním, jak je Capaldi starej, Moffat neschopnej a jak to bylo za Tennanta a RTD mnohem lepší.
Zarwan, 7.2.2014 02:13   reagovat
Nemas zac.;-)
Unknow, 6.2.2014 07:31   reagovat
A kde jsou vlastně ty fangirls a jak se poznají? Tady debatují vesměs chlapci ...
A ruku na srdce, několik cituplných výlevů na téma Clařiny krásy tady bylo:-)
alexis, 5.2.2014 18:57   reagovat
Fangirls - jak se poznají ? --> www.urbandictionary.com…

Kde je najdeme ? Nejspíš doma u telky jak cumej dokola a dokola na ty sami serialy/filmy .

Rekl bych ze vsichni zde vedi o kom je rec .
A ruku na srdce , komu by nelezly na nervy . I kdyz se je pokusis lip poznat .
Brouku :-)
Gumus, 5.2.2014 19:25   reagovat
Sakra, já se těšila na odkaz na nějaké forum, kde se budu moct dohadovat o tom, kdo má hezčí oči - David nebo Matt. No nic, jdu hledat dál...
alexis, 6.2.2014 20:55   reagovat
Sherlocka dělá Moffat, brouku:-)
alexis, 4.2.2014 22:39   reagovat
doctor ked neopustil Leelu ale ona jeho a bol smutný preto si postavil nového K9 a Romanu dostal od white guardian
The Master, 4.2.2014 11:39   reagovat
len človek čo nepozná klasickú eru môže povedať že bola temná žiadna doba doctora who nebola temná (a už vonkoncom nie doba Toma) jedine čo sa tomu blíži je doba 6th doctora a to tiež nie je jeho vina podla mna sú všetci doctori jedinečný a dobrý
The Master, 4.2.2014 16:49   reagovat
Já to vím... Leela je má nejoblíbenější společnice... ale nebudu měnit citát
Blackthunder, 4.2.2014 11:40   reagovat
jojo ja len tak viem že zato nemôžeš inak chcel som sa spýtať či mienite prekladať aj Dimension in Time a Downtown
The Master, 4.2.2014 11:44   reagovat
Ano :) Ale až po celém seriálu ;-)
Blackthunder, 4.2.2014 11:47   reagovat

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Twice Upon a Time
  • Vydáno - Stáhnout
  • Autor: Blackthunder
  • …special.proper.720p.hdtv.x264-mtb

Nejnovější komentáře

Doporučujeme