Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Co můžeme čekat od Konce času (End of Time)?

ilustrační obrázek

BBC vypustilo synopse k oběma částem posledního příběhu 10. Doctora: The End of Time
ČLÁNEK MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY

Část 1 – Poslední cesta Desátého Doktora – a jeho psychotický úhlavní nepřítel Master (Vládce) byl na štědrý večer znovu zrozen. Oba jsou odhodláni podvést smrt, bitva sahá od pustin Londýna až k tajemné Bráně Nesmrtelnosti (Immortality Gate), mezitím Ood varuje ještě před ještě větším, blížícím se nebezpečí, protože na celý vesmír padá hrozivý stín.

Část 2 – Doktor čelí konci svého života ačkoliv Masterův plán se vymyká kontrole. Jak zvuk bubnů je stále hlasitější a pradávná past se uzavírá kolem Země, Doktor a Wilf musejí bojovat sami. Bude se muset podstoupit oběť a smrtelné proroctví varuje: Zaklepe čtyřikrát.


______________


Původní znění:

Part 1 – Its the Tenth Doctors final journey – but his psychotic nemesis the Master has been reborn, on Christmas Eve. With both determined to cheat death, the battle ranges from the wastelands of London to the mysterious Immortality Gate, while the alien Ood warn of an even greater danger approaching, as a terrible shadow falls across the entire Universe.

Part 2 – The Doctor faces the end of his life as the Master's plans hurtle out of control. With the sound of drums growing louder, and an ancient trap closing around the Earth, the Doctor and Wilf must fight alone. But sacrifices must be made, and the deadly prophecy warns He will knock four times.


23.11.2009 15:54     Blackthunder

4 komentáře

<p>&nbsp;pro me byl nejoblibenejsi doktor byl&nbsp;Christopher! jen skoda ze tu &nbsp;yl jen kratko - podle me mel nelepsi charakter !!</p>
Honza, 28.12.2009 14:14   reagovat
Technická: Kolik jsi viděl z Doctorů 1-8? :)
Blackthunder, 28.12.2009 22:53   reagovat
<p>O můj Bože! Ať už je to tady, ať už je konec, už to asi nepřežiju! Ale na druhou stranu néé ať David nikdy neskončí. Moje nejoblíbenější éra Doktora. </p><br />
<p>Zaklepe čtyřikrát, já zase každej den zatluču 4x hlavou do stěny ;) Myslíte, že tam bude něco s Bad wolf? Nebo tahle linka je už kompletně uzavřená v konci čtvrté sezóny? Nebo, že BW zas přijde s novou Doktorovou podobou? </p><br />
<p>Omlouvám se, to je poprvé, co píšu na fan stránky a jsem nějaká nevybouřená ;)</p><br />
<p>No nic, ahoj :)</p>
Ada, 26.11.2009 12:16   reagovat
Počítám, že Bad Wolf už nechají bejt (už by to bylo opravdu zbytečný to vytahovat) a vzhledem k tomu, co tam má všechno bejt by to bylo jen zbytečně přeplácaný. Cloister Bell na ohlášení katastrofy bohatě stačí. Popravdě jsem nikdy moc nepochopil proč ho vytahovali znova ke konci 30 řady. Takže snad ho už nevytáhnou to už by si asi Davies vrazil další pomyslný kolík do své rakve :-D (A že už jich tam má dost :-D )
Blackthunder, 26.11.2009 14:13   reagovat

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme