Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Nominace a novinka ke speciálu.

ilustrační obrázek

Doctor Who dostal dvě nominace na Hugo Awards 2009 a opět v kategorii „Nejlepší dramatická prezentace“. Nominovány byly epizody „Silence in the Library“/„Forest of the Dead“ napsány Stevenem Moffatem a epizoda „Turn Left“ od Russella T Daviese. Budou tak konkurovat nominovaným epizodám z Lost (Ztraceni), Battlestar Galactica a z internetového muzikálního seriálu Dr. Horrible's Sing-Along Blog.

Každý rok jsou Hugo Awards udělovány těm nejlepším pracím ve světě sience-fiction nebo fantasy. Doctor Who vyhrává tyto ceny každým rokem od doby, co se vrátil na televizní obrazovky, tedy od roku 2005. Vítězství získaly (a věřím, že zaslouženě) v předchozích letech epizody jako „The Empty Child“/„The Doctor Dances“ (2006), „The Girl in the Fireplace“ (2007) a „Blink“ (2008), všechny stvořeny Stevenem Moffatem. Dále bylo v minulosti nominováno dalších pět epizod a jedna epizoda spin-offu Torchwood. Budeme držet palce, aby i letos Doctor obhájil své každoroční vítězství.
NÁSLEDUJÍCÍ TEXT OBSAHUJE SPOILERY

A jedna novinka ještě na závěr – V posledním speciálu, tedy čtvrtém, se naposledy po boku desátého Doctora objeví nejen Catherine Tate jako Donna, ale i Freema Agyeman jako Martha a Billie Piper neboli Rose. Společně budou čelit Masterovi, opět v podání Johna Simma. Jak Master dokázal uniknout smrti, jak a proč se Rose vrátí a zda s ní bude i druhý „lidský“ desátý Doctor, uvidíme pravděpodobně v období konce tohoto roku.


20.3.2009 21:09     Shial

2 komentáře

Technická: Ten spoiler ještě není oficiální zpráva! Tomuhle říkám jen předčasný šokový apríl...
Blackthunder, 21.3.2009 09:44   reagovat
<p>Ah, tak to se omlouvám! Tak to kdyžtak uprav, já v tom mám nějaký maglajz *stydí se*</p>
Shia l, 21.3.2009 14:40   reagovat

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme