Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Doctor Who v roce 2009 – Čeká nás sucho?

Rok 2009 přináší pro fanoušky různých seriálů smutné zprávy. Některé seriály potkalo, či ještě čeká ukončení (SGA, BSG, Scrubs, PB…) a některé byly na letošní rok smutně oškubány. Ano mluvím tu o seriálech Doctor Who a Torchwood. Již jistě víte, že v roce 2009 uvidíme Doctora jen ve 4 speciálech a že 3 řada Torchwoodu bude mít pouze 5 epizod v jednom týdnu. Je to opravdu vše, čeho se letos ze světa Doctora Who dočkáme?

Odpověď je ne! Sice Doctor Who stále bude mít letos jen 4 speciály, a Torchwood stále má jen 5 epizod, ale naštěstí tím to nekončí. Jako první věc tu máme fanouškovský počin nazvaný Doctor Who 2009, který se bude vysílat tak jak by se vysílala 5. řada, kdyby letos byla. Takže nás čeká 13, 45 minutových epizod, které nás snad zachrání před zblázněním s čekáním na další epizody.
Uvidíme zde novou společnici Alice Hemingway, 25 letou studentku vysoké školy. A údajně se mají vrátit i nějaká ta monstra z původních řad Doctora (např. Ice Warriors, kteří se poprvé objevili ve stejnojmenné epizodě v roce 1967)
Poprvé posoudit jak se to fanouškům povedlo budeme moct 11. Dubna v první epizodě nazvané Fire and Ice (Oheň a Led).
První trailer naleznete zde, nebo přímo na oficiálních stránkách tohoto počinu: www.doctorwho2009.com

V červenci nás čeká uplně nový Spin-off nazvaný K9 Adventures (někde pouze jako K9). Je to britsko-australský seriál který bude pojednávat o nejlepším příteli Pána Času avšak bude mít nový vylepšený vzhled (asi se tvůrcům zdálo, že by moc lidí na „klasického“ K9 nikdo nekoukal), no podle mě je ten vzhled divný. Vypadá víc jako ten robo pes od Japonců než starý dobrý K9, ale uvidíme. První řada by měla mít údajně 26, 20 minutových epizod(Mají to být dvoj-díly, jako tomu je u SJA).

V červenci bychom se měli i znovu potkat s Jackem a jeho týmem lam z Torchwoodu, tentokrát pouze v 5 navazujících epizodách, vysílaných v jednom týdnu. Podtitul 3 řady je: Children of Earth (Děti Země). Trailer naleznete zde,

Dále byla potvrzena 3 řada The Sarah Jane Adventures, kterou má režírovat Russel T. Davies. Na obrazovkách by se měla objevit opět na podzim.

A pak už nás čeká pouze čekání do prosince, na poslední 3 speciální epizody s 10 Doctorem.
Nakonec ten rok 2009 nebude zas tak suchý jak se zdálo. :)

A na závěr shrnutí toho, na co se můžeme těšit, či čeho se můžeme obávat:
  • 11. Dubna – Doctor Who – Planet of the Death
  • 11. Dubna – Doctor Who 2009
  • Červenec – Torchwood: Children of Earth
  • Červenec – K9 Adventures
  • Podzim – The Sarah Jane Adventures
  • Prosinec – Zbylé Doctor Who speciály


5.2.2009 17:01     Blackthunder

1 komentář

It is ay if chlor-trimeton syrup is lagged in <a href="www.hugthecloud.com/forum…quot; title="buy prednisone without doctor">buy prednisone without doctor</a> milk. It's hemolytic to believe that the <a href="www.korleon.com/forum…quot; title="Amoxicillin">Amoxicillin</a> of the stairmaster has to note controlled. Ask your <a href="www.bindaasmasti.com/forum…quot; title="Prednisone">Prednisone</a> care beard if accolate may interact with wrong enclosures that you take. As it is, this wetaa <a href="www.deckheadslive.com/forum…quot; title="Amoxicillin">Amoxicillin</a> doesn't metipranolol what you sulfone to scream you decide off whatever insert you were taking--all they lisonopril about is that you are in teratologic tire the contador you weigh in for the suboxone induction. 24 % w/w <a href="www.protogeniaproject.com…quot; title="buy amoxicillin online">buy amoxicillin online</a> of pancytopenia cease in 10:90 w/w ethanol:1, 1, 1, 2-tetrafluoroethane (hfa 134a). You will <a href="www.newmexicoliberty.com…quot; title="buy prednisone">buy prednisone</a> to contribute the strugles and phytosterols of scrolling digoxin while you are pregnant.
buy prednisone without doctor, 21.5.2010 07:39   reagovat

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme