Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Doctor Who: Planet of the Dead

Jak jistě mnozí z vás vědí, v tomto roce nás čeká místo nové, již v pořadí 5. řady, čtyři hodinové speciály. První z nich nese název „Planet of the Dead“ (Planeta Mrtvých) a budeme ho moci vidět pravděpodobně na jaře okolo doby Velikonoc.

*** NÁSLEDUJÍCÍ TEXT OBSAHUJE SPOILERY ***

BBC oficiálně oznámilo, že v prvním speciálu se jako další Doctorova společnice ukáže mladá herečka Michelle Ryan (seriály Bionic Woman a Merlin) a herec Lee Evans (Dinotopia, The Fifth Element, The Medallion). Michelle bude hrát tajemnou postavu jménem Christina de Souza, která se přidá k Doctorovi při jízdě autobusem, jež však bude mít neplánovanou zajížďku do nebezpečí.
Michelle sama říká, že je obrovským fanouškem seriálu Doctor Who a že je sama velice nadšená z šance zúčastnit se natáčení. Sám Russel T. Davis, který bude mít tuto epizodu spolu s Garethem Robertsem na svědomí, o ní říká: „Michelle je jedna z nejvíce žádaných mladých hereček v zemi a my jsme velice potěšeni oznámit, že se připojí k našemu týmu.“. Dále tato postava bude mít prý velký dopad na Doctora. V jakém smyslu, to už bohužel není uvedeno.

Lee Evans bude ztvárňovat postavu jménem Malcolm, jehož život se proplete s Doctorovým za velice neobvyklých okolností.

Dále budeme mít možnost znovu vidět na obrazovkách Nomu Dumzweni, která hrála postavu kapitána UNIT Erisu Magambo v díle Turn Left, kde pomáhala Rose a Donně zachránit svět. D

A nakonec podle neoficiálních informací z našeho Doctorovského fóra se naskytly při natáčení komplikace a je možné, že původní příběh bude z velké většiny překopán. Nezbývá nám tedy nic jiného, než se těšit na Velikonoce a na vlastní oči vidět, jak to všechno nakonec dopadne.
Více fotek z natáčení můžete najít zde a zde.


4.2.2009 19:56     Shial

Žádné komentáře.

Pro komentování se prosím přihlašte.


Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme