Přejít na obsah

Navigace

Speciál k 60. výročí
Doktor se vrátí...
07x14 - The Name Of The Doctor
odvysíláno 30. 10. 2014

Archiv - Casting


10. Doctor a Rose se vrací

ilustrační obrázek

Ano, čtete dobře, fanoušci 10. Doctora a Rose můžou umírat blahem, protože podle nejnovějších informací se mají jak David Tennant, tak Billie Piper objevit ve výročním speciálu.

Dalšími potvrzenými herci jsou John Hurt, Ken Bones (má hrát postavu jménem Generál); Orlando James (má hrát postavu jmeném Lord Beeson) a Marshall Griffin. Teď už jen zbývá doufat, že nám brzy potvrdí…


 

Další obsazení pro An Adventure In Space and Time

ilustrační obrázek

Nedávno jsme se dozvěděli, kdo si zahraje v připravovaném Gatissově filmu An Adventure In Space and Time Williama Hartnella, Sydneyho Newmana, Verity Lambert a Warise Husseina. Dnes můžeme oznámit i další důležité role, a to role Jacqueline Hill, Williama Russella a Carole Ann Ford, neboli herce, kteří hráli první Doktorovy společníky Barbaru, Iana a Susan.


 

Williama Hartnella si zahraje David Bradley

ilustrační obrázek

Ne, tohle není první oficiální informace, která nám potvrdí účast prvního Doctora ve výročním speciálu (i když kdo ví, že?), ale David Bradley bude hrát Williama Hartnella v Gatissově  dramatu o vzniku seriálu s názvem An Adventure in Space and Time.

‘An Adventure in Space and Time' bude příběh o vzniku Doctora Who, který se začal vysílat 23. listopadu 1963 – a bude zahrnovat spoustu osobností. Sydneyho Newmana, kterému se připisuje stvoření show,…


 
« Předchozí 1 2 Další »

Aktuální epizoda

Poslední titulky

Legend of the Sea Devils
  • Stav překladu: 1% (18.4. 11:04)
  • Pomalu začínám asi to bude trvat dlouho
  • Autor: Blackthunder
  • …p.iP.WEB-DL.AAC2.0.H.264-TVLAMERS

Nejnovější komentáře

Doporučujeme